Ayakkabı,Çanta ve Tesettür Kıyafetlerimi Satıyorum(36-42 beden arası mevcuttur)

aker ipek eşarp,
yüksek bel turkuaz mı desem petrol mavisimi desem bi türlü tutturamadığım :KK53: yüksek bel etek,
fermuar detaylı ceket satıldı.
alan arkadşım minnak'a hayırlı olsun :KK16:

cicilerim geldii :KK76::KK76::KK76:
hediyen içinde ayrıca tesekkur ederim :KK19:
eteğin rengi düşündüğüm gibi hepsi cukk diye oldu :21:

bı tek kargoya sasırdım, hemen geldi ama 16 tl ödedim.. zam mı yaptılar nedir şıpıdıklar :KK1:

tanıştıgıma da cok memnun oldum tekrardan :) tesekkur ederim.

lacivert elbise satılmadıysa almak istiyorum.

özelden de yazmışsınız buradan cevap vereyim,
elbiselerin hepsi satıldı.

cicilerim geldii :KK76::KK76::KK76:
hediyen içinde ayrıca tesekkur ederim :KK19:
eteğin rengi düşündüğüm gibi hepsi cukk diye oldu :21:

bı tek kargoya sasırdım, hemen geldi ama 16 tl ödedim.. zam mı yaptılar nedir şıpıdıklar :KK1:

tanıştıgıma da cok memnun oldum tekrardan :) tesekkur ederim.

güle güle kullan minnakçım,beğenmene sevindim :KK16:
bana 11,80 demişlerdi çakallar :KK53:
bende ankaraya yolladım bebek kurabiyesi benden daha fazla alırlar sanıyordum 9 tl aldılar koca kutuya,neye göre ücretlendiriyorlar anlamadım :44:

özelden de yazmışsınız buradan cevap vereyim,
elbiselerin hepsi satıldı.

güle güle kullan minnakçım,beğenmene sevindim :KK16:
bana 11,80 demişlerdi çakallar :KK53:
bende ankaraya yolladım bebek kurabiyesi benden daha fazla alırlar sanıyordum 9 tl aldılar koca kutuya,neye göre ücretlendiriyorlar anlamadım :44:

saol canım, kılo ve mesafeye gore ucret cıkarıyorlar ama bızımkı mesafeden kaynaklandı sanırım..

evet arkadaşlar baktım bit pazarı var dedim benim neyim eksik :KK53:
malesef kullanamayacağım yeni tüm elbiselerimi satışa çıkarıyorum.
nedeni,kimi abiye tarzında ve giyecek yerim kalmadı,
kimi ise işlev olarak artık bana uymuyor: ) (hamileyim ve doğumuma az kaldı,malum anneler bilir emziren anneye önden düğmeli kıyafet daha çok gidiyor,elbiselerimde de önden düğme yok)
şimdi geçelim ürünlere: ))
önce az olandan yani çantadan başlayalım;
Eki Görüntüle 984199 Eki Görüntüle 984200

bu çanta ve ayakkabı nişan alışverişimde alınmıştı çok fazla kullanamadım.
özellikle çanta ilk günkü gibi.çanta mçs,ayakkabı ayakkabı dünyası(bentini) 37 numara.
çanta :40 tl ayakkabı:30 tl.

Eki Görüntüle 984201 Eki Görüntüle 984203 Eki Görüntüle 984205 Eki Görüntüle 984206

bu suni deri ceket 40 beden,hakim yaka,tekbir markadır.aşağıdan bir düğmesi eksiktir(aşağıda olduğu için sorun olmuyor,alan kişi benzer bir düğme diktirebilir).az kullanılmıştır.nette arattığımda görsellerde şu modeli buldum,renk ve deri olarak tamamen aynı,fikir olsun diye koyuyorum(dikkat!! model farklı,benimkinde kürk yok ve hakim yaka) fiyat 30 tl.
Eki Görüntüle 984209

Eki Görüntüle 984215 Eki Görüntüle 984214 Eki Görüntüle 984213 Eki Görüntüle 984212 Eki Görüntüle 984210 Eki Görüntüle 984218

şifon tesettür abiye.rengi buradakinden daha koyu.1(38) bedendir.
sadece 2 kez giydim.abimin ve kayınımın nişanında.ön kısmında çok belli olmayan bir leke var.kuru temizleme yaptırmadım,
ilk giydikten sonra yaptırmıştım tertemiz olmuştu ama abiminkinden sonra yaptırmadım.leke çıkacak türden.2 kez giydim fakat kuru temizleme yaptırmadan yollayacağım için 30 tl(eğer içi rahat etmeyecek olursa kuru temizlemeyide fiyatına göre ücrete ekleyerek,mis pak yollayabilirim).

Eki Görüntüle 984227 Eki Görüntüle 984226 Eki Görüntüle 984225 Eki Görüntüle 984224 Eki Görüntüle 984223 Eki Görüntüle 984228

bu elbiseyide 2 kez giydim,biri kaynımın nikahı diğeri abimin bohçası.yakasındaki inci detayları elbiseye bağlıdır.
şifon değil.o yüzden kullanım alanı daha geniş.36 bedendir(fakat ben 38 bedenken almıştım,tam olmuştu.zayıf 38 bedenlerede( :KK53: ) olur) fiyatı 40 tl.

Eki Görüntüle 984230 Eki Görüntüle 984235 Eki Görüntüle 984238 Eki Görüntüle 984241
bu da armine marka 38 beden zemini siyah,çiçek desenli elbise.geçen yaz almıştım,yanlış hatırlamıyorsam 3 kere giydim.bunu satmakta hala tereddütlüyüm :KK1: çok beğendiğim elbiselerimden biri...
nette sizin için manken üzerindeki halinide buldum(fakat manken üzerindekinin zemini lacivert,benimki siyah)
Eki Görüntüle 984242
fiyat:40 tl

Eki Görüntüle 984243 Eki Görüntüle 984251 Eki Görüntüle 984248 Eki Görüntüle 984250

bu elbisede krep kumaş,yazlıktır.rengi biraz soluk çıkmış,normalde daha canlı(koltuğun üzerinde çekilen renge daha çok benziyor)
bu elbiseyi balayında çok kullanmıştım oldukça rahat ve geniştir 40 beden.
kolunun alt kısmında fermuar yetmezliği ( :KK53: ) var. e tesettürden almıştım,banada öyle gelmişti fakat defo değil fermuarın az gelmesinden dolayı boşluk var,annem orayı dikmişti ama terziden geçmesi daha mantıklı olur sanırım.
kolunun altını göstermek için foto çekmiştim yine fakat yüklerken hata veriyor,gün içinde mutlaka tekrar çeker yüklerim görmeniz için.fiyat:20 tl.

Eki Görüntüle 984258 Eki Görüntüle 984259 Eki Görüntüle 984260 Eki Görüntüle 984262 Eki Görüntüle 984265 Eki Görüntüle 984269

sıra geldik içimin yarası olan bir diğer elbiseye...bu elbise sıfırdır evet yanlış duymadınız: (
hiç giyilmedi bu elbise.geçen sene yenimoda.com dan almıştım.normalde 38 beden olan fakat rahatlık açısından 40 bedende giyen ben,bu elbisenin sadece 40 ı kalması üzerine nasıl olsa olur diye bayramda giymek için almıştım.
memlekete dönmeden 2 gün önce ürün bir geldiki çuval: (( elbiseyi geri yollamaya kıyamadım(zaten memlekete gittik akabinde fırsatta olmazdı) daralttırırım düşüncesiyle tuttum fakat bu zamana kadar bekledi malesef hamilelikten sonrada hiç uğraşamadım. rahat 42 bedene olur.üzerinde 2 yazdığına aldanmayın kalıbı çok geniş.44 beden ölçülerini bilemem ama 42 beden giyen bir bayana bu elbise olur.o yüzden 40 bedenim alayım demeyin bu elbise için.
burada koymadım ama saten krem rengi kurdelasıda var,onuda yollayacağım.bu elbiseyi ben 100 tl ye aldım ve hiç giyemedim.
yarı fiyatınada satacağım.fiyat 50 tl.kumaşa gelirsek likralı krep.çok hoş ve kaliteli bir kumaşı var.

Eki Görüntüle 984277 Eki Görüntüle 984276 Eki Görüntüle 984275

bu gömleğin rengi tam çıkmamış,su yeşili tatlı bi rengi var.parlak göründüğüne bakmayın saten değildir!
yazlık ifil ifil bir gömlek,pamuklu kumaşa sahiptir.36 bedendir(ince yapılı 38 bedenede olur).
bu gömleği giyme sayımı hatırlamadığım için fiyat 15 tl.
satıyorum çünkü hamilelikten öncede önden bir düğmesi hep açılıyordu( :KK17: ),eşim giymemi yasakladı bende satmaya karar verdim.

Eki Görüntüle 984280 Eki Görüntüle 984281
bu eteğide nişan alışverişinde almıştık.o zaman 100 tl baymıştı eşim buna :KK1:
kumaşı oldukça kalitelidir fiyat 10 tl.
bunu satmamdaki en önemli etken artık uzun etekler giyiyor olmam(ayak topuğundanda aşağıda,zaten dikkat ederseniz elbiselerim hep uzun uzun).araboy etek giyenler için yükledim.40 bedendir.

evet arkadaşlar fiyatlarım bu şekilde.
beğendiğiniz ürün için özelden de yazabilirsiniz.
çok fazla nete giremiyorum,eğer bir ürüne birden fazla talip olan çıkarsa ilk mesaj atana(gerek burada gerek özelde) satacağım.
takas yapmıyorum.
kargo alıcıya aittir.
eğer beğendiğiniz bir elbise olursa ve daha detaylı incelemek isterseniz belirtin daha detaylı çekeyim fotosunu.
not:somon rengi elbisenin kusurunu gösteren fotoyu gün içinde yükleyeceğim.birde çantanın içini yükleyemedim o da hata verdi nedense.onunda içini tekrar çekip yükleyeceğim.

pembe gibi duran elbise duruyomu acaba:nazar:

40-42 beden etek elbise bluz eşarp varsa buraya eklediğiniz gibi hoş şeyler görmek isterim zevklerimiz uyuşuyo :KK34:

X