ayaykkabı nasıl genısletılır

mervemervemerve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2011
4.230
95
gecenlerde aldıgım cızmemden bırının dar oldugunu fark ettım ama gıymıstım degıstıremezdım :KK43: oysakı ıkısı de 37 no aslında 38 gıyerımama o tam omustu dıgerı de vurdu bayagı nasıl genısletıcem kıslar ben bunu sımdı ya da ayakkabıcıya gıtsem genısletırmı var bole bı cozum

Son düzenleme:
gecenlerde aldıgım cızmemden bırının dar oldugunu fark ettım ama gıymıstım degıstıremezdım :KK43: oysakı ıkısı de 37 no aslında 38 gıyerımama o tam omustu dıgerı de vurdu bayagı nasıl genısletıcem kıslar ben bunu sımdı ya da ayakkabıcıya gıtsem genısletırmı var bole bı cozum

canım benim ayakkabımda ayağımı sıkmıştı bana arkadaşım nemli bir bezi güzelce sıkışışıcak şekilde koy ve bir gece buzdolabının buzluğunda dursun ertesi gün çıkar ve öylece bir gün daha dursun çıkar ve diha sonra giy demişti resmen 1 numara büyümüştü ayakkabım İnşallah faydasını görürsün

canım benim ayakkabımda ayağımı sıkmıştı bana arkadaşım nemli bir bezi güzelce sıkışışıcak şekilde koy ve bir gece buzdolabının buzluğunda dursun ertesi gün çıkar ve öylece bir gün daha dursun çıkar ve diha sonra giy demişti resmen 1 numara büyümüştü ayakkabım İnşallah faydasını görürsün

ay cnm cok tesekkur edrım :)) ama buzluga koymadan yapsam da balona koysam orası da buz nasısa havalr malum :)) buzluda koca cızme koyarsamannem benı yer bıtırır :))

ay cnm cok tesekkur edrım :)) ama buzluga koymadan yapsam da balona koysam orası da buz nasısa havalr malum :)) buzluda koca cızme koyarsamannem benı yer bıtırır :))

canım benim altları yeni olduğundan tertemizdi içine sinmezse benci galoş gibi geçir alt tabanına bir poşet öyle koy yani bilmiyorum ama bir numara genişlemişti indirimdin aldığım deri ayakkabım :)

ayakkabı bır anda soguktan sıcaga cıktıgı zaman eger cok ıyı yapılmış degılse kendını salabılır dıkat edın, salınca da bırseye benzemeyebılır.en guzelı ve rısksız olanı. bır ayakkabı tamırcısıne gıdın ve kalıba koysun. ben oyle yaptım cızmemı.

canım benim altları yeni olduğundan tertemizdi içine sinmezse benci galoş gibi geçir alt tabanına bir poşet öyle koy yani bilmiyorum ama bir numara genişlemişti indirimdin aldığım deri ayakkabım :)

cnm buzlukk bızım tamamen dolu annem agzıma eder harbı bayagı da gıydım sıktıgına bıle bıle begfenerek ucuza almıstım ucuza alırsam bole olur :) ben bı dedıgın gıbı yapım balkon buz kesıyo zaten ole koyuyum sonra cıkraım tekrar koyuyum olmazda annemı dınlemıcem bu sefer bosaltırım buzlugu babane :)

ayakkabı bır anda soguktan sıcaga cıktıgı zaman eger cok ıyı yapılmış degılse kendını salabılır dıkat edın, salınca da bırseye benzemeyebılır.en guzelı ve rısksız olanı. bır ayakkabı tamırcısıne gıdın ve kalıba koysun. ben oyle yaptım cızmemı.

arkadaşım haklı olabilirsin benim ayakkabilarım iyi bir markanın deri ayakkabısıydı hiç bişey de olmadı ama çok teşekkür etmiştim bana tavsiye eden arkadaşıma

cnm flodan almıstım ındırımdeydı defolu galıba ondan bıole bırı sıktıgına gore :) 30 tlye almıstım dandık mı kı bılmıyorum kı malı ıyıdır belkı de hanı defoludur ondan uuzdur bılemıyorum kı sımdı nemlı bez tarıfı de hozuma gıttı saten 30 tl verdım cızmeye salarsa salsın :)))))) ya da kac tl ye genıslettınız cızmenızı

canımm ayakkabıcıların tavsiyesini paylaşayım senle...

Ayakkabını bir poşete koy ve buzlukta 1 gun kalsın ertesi gün çıkar ve 2 saat boyunca giy hemen genişliyor denedim :KK34:

ay İnşallah da genişler bişiycik olmadan bana tavsiye eden arkadaşımı ayakkabılarımı tekrar denediğim gün gelip öpüp teşekkür etmiştim

onemlı degıl cnm olursa da ayakkabıdan kaynaklanıyo zaten dedıgım gıbı defolu galıba ondan ucuz salarsa atıverırım vala :)) ben sımdı kouyum hemen nemlı bezımı cok ıslak olmıcak dımı normal yanı

ıcıne tam dort tane bez koydum anca oldu :) sıstı bayagı ıyıce sıkıstırdım bu goruntusuyle bıle genıs duruyo bı gun dursun balkonda yarın cıkartcam ertesı gun koyucam yıne dedgınız gıbı :)

kızlar dun koymusutum ya bugun cıkarttım buzluktan cızmemı buzluga koydumbalkon yaterı kadar buz gıbı degıldı tas gıbı odu yarın yıne koyucam dedıgın gıbı cnm

X