ayçin incinin lensleri..yardım

lens kendini belli etmiyorki. bir kere uzak çekim. o yüzden hangi marka olduğu anlaşılmaz. materyali ne,yakından damarlımı,belli değil. çünkü çok uzak bir çekim. belki b&l ve,aşırı damarlı. oda belli değil. belki sophistik ,vb..
her lens renk açıksa uzaktan böyle görünür. ama yakın çekimde bakalım nasıl. .

lens kendini belli etmiyorki. bir kere uzak çekim. o yüzden hangi marka olduğu anlaşılmaz. materyali ne,yakından damarlımı,belli değil. çünkü çok uzak bir çekim. belki b&l ve,aşırı damarlı. oda belli değil. belki sophistik ,vb..
her lens renk açıksa uzaktan böyle görünür. ama yakın çekimde bakalım nasıl. .

açıkcası ben çok doğal duruşuna kanmıştım. o yüzden istemiştim.yakından bu doğallık olmayabilir demek istiyorsun sanırım ayrıca...
bir de çok yakıştrdım bu tonu.. ben bu renk saçlara ve ten rengine sahibim .. bana da yakışır diye düşünmüştüm.

o zaman ben şöyle sorayım; ela gözde bu tona yakın durabilecek ve mümkün olduğunca doğal ve damarsız duracak bir lens önerin var mı?

bence ayşin incinin gözleri koyu kahverenh,gi hatta siyah.Mavi lensin açık kahve göze bu kaar doğal duranını görmedim hiç.ama sophisticin mavisi güzel durabilir.

bence ayşin incinin gözleri koyu kahverenh,gi hatta siyah.Mavi lensin açık kahve göze bu kaar doğal duranını görmedim hiç.ama sophisticin mavisi güzel durabilir.

evet cnm gerçek gözleri oldukça koyu kahve.. açık kahvede mavi lenslerin doğal durmayacağını bilmiyordum mafoldumben

tam tersi. olurmu öyle şey.
benim gözlerim açıık kahve ,bal rengi. ve genelde mavi tonları kullanırım. ve çok doğal durur.

tam tersi. olurmu öyle şey.
benim gözlerim açıık kahve ,bal rengi. ve genelde mavi tonları kullanırım. ve çok doğal durur.

benim bir bilgim yok bu konuda canım.. açık kahvede mi doğal durur yoksa koyu kahvede mi..
ama ayçinin gözleri koyu kahve gibi gözüküyor tabi o da lenstir belki.. çok anlamıyorum,tecrübesizim..

sen hangi marka ve modelleri tercih ediyorsun? en doğal duran hangisi sende?

benim de gözlerim açık kahve-bal rengi(yeşile çok az çalan bir ton)

benim bir bilgim yok bu konuda canım.. açık kahvede mi doğal durur yoksa koyu kahvede mi..
ama ayçinin gözleri koyu kahve gibi gözüküyor tabi o da lenstir belki.. çok anlamıyorum,tecrübesizim..

sen hangi marka ve modelleri tercih ediyorsun? en doğal duran hangisi sende?

benim de gözlerim açık kahve-bal rengi(yeşile çok az çalan bir ton)

canım ben genelde mavi kullanırım. hemen hemen her marka kullandım. solotica topaziom var. bende yeşile döndü.. sophistiğin gri ,mavi ,yeşilinide kullandım. çok doğallar.
rainbowun grisi. mavi gibi durdu bende. çok doğaldı.
mavi tabiiki açık kahvede daha doğal durur.

canım ben genelde mavi kullanırım. hemen hemen her marka kullandım. solotica topaziom var. bende yeşile döndü.. sophistiğin gri ,mavi ,yeşilinide kullandım. çok doğallar.
rainbowun grisi. mavi gibi durdu bende. çok doğaldı.
mavi tabiiki açık kahvede daha doğal durur.

teşekkürler..
yazdığın markaların hepsinı not edicem..
aslında ben de gri olupta gözde mavi gibi duran lensleri doğal buluyordum ama marka model konusunda sıkıntıdaydım..

çok sağol... bu arada lensli resmin var mı?

resim115.jpg

rainbow elite line gri

resim357e.jpg

solotica topazio

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi ,siz bizler gibi ,kullanmayın, gri mavi renkleri o. zaman.
biz vampir olmak istiyoruz.:nazar:

ay en nefret ettiğim renk,grili mavili,yaratık gibi,bilim kurgu flmlerinde gördüğümüz gözler gibi.
yakında vampir gözüde çıkarsa şaşımıcam yani.
ben sevmiim yapay renkleri,doğada olmayan renkleri..

lülülülülülü griler ela gözde okypetede de gördüğün gibi doğal mavi gibi duruyor.. gri durmuyorki..
ilahi heke amma güldürdün beni..
vampirler yesin seni.. :dance:

yesin valla karizmatik oluyolar.
ben gri sevmiyorum,yokki öyle bi göz rengi,menekşe mavi olur nebiliim açık mavi,ama gri ne yaa,
zaten lens çok az kişide doğal duran bişi..
hele birinde görmüştüm,maviydi,gün ışığında alttan kahverengi çizgiler vardı,korkmuştum resmen bu ne yaa diye..
gri renk göz var. yokki öyle bir göz lafı, yanlış. gerçek hayatta o renk gözlü insanlar var.
buyrun.
75694722.jpg

imagesca3cn739o.jpg

bana sorsalar en güzel göz rengi ne diye .
gri derim. maviyide çok beğeniyorum ama gri,muhteşem bir renk ve yabancılarda da bayağı bu ton var.
öyle ender değil.

bende gri kullanıyorum şuan da .. okypete ye olduğu kadar doğal durmuyo açıkcası .. ama vampir gibi yada korkunç ta durmuyo yaa .. üzüldüm resmen yorumları okuyunca =(=( bana da violet o kadar doğal görünmüyo .. mor lensler yapay geliyordu ..

X