ayda 2,5 kilo az değil mi?

ziraat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
360
14
35
kızlar ben 14 mayıs da diyet yapmaya başladım 72,6 kilo ile , pazartesi günü tekrar tartıldım 70,1 kiloyum sizce de az değil mi ? benim metabolizmam yavaş onu biliyorum haftada 1 kez tuvalete çıkabiliyorum ama bu sıralar çok terliyorum, çok su içiyorum ama yine de bana bu kilo az mış gibi geliyor. Bu arada diyet doktor tarafından yazıldı , sizce ne yapmalıyım.

kızlar ben 14 mayıs da diyet yapmaya başladım 72,6 kilo ile , pazartesi günü tekrar tartıldım 70,1 kiloyum sizce de az değil mi ? benim metabolizmam yavaş onu biliyorum haftada 1 kez tuvalete çıkabiliyorum ama bu sıralar çok terliyorum, çok su içiyorum ama yine de bana bu kilo az mış gibi geliyor. Bu arada diyet doktor tarafından yazıldı , sizce ne yapmalıyım.

canım bende aynı 72,600 ile başladım 9 martta diyete..bende diyetisyene gidiyorum..ilk haftalarda bende büyük tuvalete az çıkıyodum..normalde günde 2 kez çıkardım..sonra tekrar eskiye döndü..sakın pes etme..ayrıca herkesin metobolizması farklı tepki veriyo..benim bol kaçamaklarım vardı..buna rağmen 6 kilo verdim bu tarihe kadar...daha kaçamaklarım olmasa daha fazla verirdin diyo diyetisyen...yalnız sporu asla ihmal etmedim...devam et diyete...kolay gelsin

Bas larda kilo vermet genede daha hizli. Kac kaloriki diyetin? Diyetisyenine sors an hareketlendiren bi honte uygular belli.
Aslinda 2.5ta hic fena degil, sonrasinda kalici olsunda...

canım bende aynı 72,600 ile başladım 9 martta diyete..bende diyetisyene gidiyorum..ilk haftalarda bende büyük tuvalete az çıkıyodum..normalde günde 2 kez çıkardım..sonra tekrar eskiye döndü..sakın pes etme..ayrıca herkesin metobolizması farklı tepki veriyo..benim bol kaçamaklarım vardı..buna rağmen 6 kilo verdim bu tarihe kadar...daha kaçamaklarım olmasa daha fazla verirdin diyo diyetisyen...yalnız sporu asla ihmal etmedim...devam et diyete...kolay gelsin

çok teşekkür ederim yorumunuz için ben spor yapmaya 2 hafta önce başladım kikboks , çok terliyorum , çokzorlanıyorum 1 ay deneyeceğim sonra belki yüzme yada pilates yaparım . Metbolizmam gerçekten çok yavaş belki sporla zamanla düzene girer

deniizzzz diyetim 1400 -1600 kalori arasında diyetisyenle konuşup belki tekrar değerlendirmek gerekebilir çok teşekkürler yorumlarınız için

pelwin kilo vermek sabır ve irade işi hiç kolay değil kilo vermek boğazı kesmek ve spor yapmak gerekli yavaş gidiyor diye pes etmemek lazım tabi moral bozulunca motive edecek birileri lazım

Canım bence spora daha yeni başladığın için belki etkisini henüz göstermemiş olabilir. Bende bazen o kadar spor yapmama rağmen hiç kilo veremiyorum. Ama sonrasında yememe rağmen kilo verebiliyorum. Ama sen yinede bir diyetisyenine danış istersen :nazar:

ben 3 haftada 3 buçuk kilo verdim.şimdi 5 hafta falan oldu.ama daha tartılmadım.ekmek hiç yemiyorum.kaçamak falanda yapmıyorum.ama ona rağmen az kilo veriyorum.sporda yapıyorum hergün 1 saat.anlamadım gitti bu işi

X