Aynı adamdan 3. kez çekişmeli boşanıp; sonuna kadar mücadele edip hakkımı alıp, yaptıklarını ödetip, kaybettiğim onurumu kazancağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birde onurumu kazanacağım yazmışsınız, sizin onurunuz yok ki, sizin onurunuz yok.

Onu yillar evvel kaybetmissiniz, geçmiş ola.

geçmişte hatta düne kadar hata yaptımsa...hatta aynı hatayı binlerce yaptımsa.... onurumu kaybettim...
ne yapayım.. nasıl olsa bir defa akybettim diye onursuz mu yaşamaya devam edeyim... kendimi öldüreyim miii..ne diyorsunuz.. kaybettiğim onurumu sizce bu saatten sonra nasıl kazanırım...
hırsızlıkmı yaptım..adammı dolandırım.. onunu bunun kocasını elinden alıp metres mi oldum... vs..vs...
yuvamı kurtarmak istedim... sabır ettim... umut ettim..belki düzelir dedim.. evet..onur filan kalmadı doğru.... ama söyleyin... ne yapayım bu saatten sonra onurumu kazanmak için..tavsiyelerinizi söyleyin..Kimse ve hiç kimse yaşamadığı hiçbirşey için yargılama yapmasın... evet kızın... bağırın... hastasın diyin..kötü anne diyin.aklını başına al diyin… ya herşeyin telafisi olduğunu düşünüyorum... ben kendime bir şans verdim.çocuklarım büyük kızım beni affetti.. ve benim yanımda.kucakladık birbirimizi..sarıldık… ve başaracağız.. evet onurumu kaybettim.. ama ben bu adamı hayatımdan bize yaşattıklarının bedelini misliyle ödeterek çıkarırsam boşanmada bile anlaşarak değilde onun tehditlerinden korkmayarak çekişmeli boşanıp cesaret edip yürekli olup bu işi bitirirsem ben onurumu kazanacağımı düşünüyorum.Ve bu saatten sonra çocuklarımı üzmezsem onlara iyi bir annelik yaparsam geriye bakmazsam ve bu adamı ebediyen bırakırsam artık bence onurumu kazanmış olurum... Eğer siz farklı bir yöntem biliyorsanız söyleyin

bu güzel ve beni motive edici yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim.
Abla kusura bakma ama seni "anne lütfen babamı bırak artık" diye ağlayan kızın bile motive edememiş buradaki yorumlar nasıl motive etsin. Allah rızası için çocuklarını anneannelerine babaannelerine falan bırak, o çocuklar senin elinde heba oldu yıllardır. Varlık içinde psikolojileri bitik bir şekilde yaşıyorlar. Yazıktır günahtır ya.

geçmişte hatta düne kadar hata yaptımsa...hatta aynı hatayı binlerce yaptımsa.... onurumu kaybettim...
ne yapayım.. nasıl olsa bir defa akybettim diye onursuz mu yaşamaya devam edeyim... kendimi öldüreyim miii..ne diyorsunuz.. kaybettiğim onurumu sizce bu saatten sonra nasıl kazanırım...
hırsızlıkmı yaptım..adammı dolandırım.. onunu bunun kocasını elinden alıp metres mi oldum... vs..vs...
yuvamı kurtarmak istedim... sabır ettim... umut ettim..belki düzelir dedim.. evet..onur filan kalmadı doğru.... ama söyleyin... ne yapayım bu saatten sonra onurumu kazanmak için..tavsiyelerinizi söyleyin..Kimse ve hiç kimse yaşamadığı hiçbirşey için yargılama yapmasın... evet kızın... bağırın... hastasın diyin..kötü anne diyin.aklını başına al diyin… ya herşeyin telafisi olduğunu düşünüyorum... ben kendime bir şans verdim.çocuklarım büyük kızım beni affetti.. ve benim yanımda.kucakladık birbirimizi..sarıldık… ve başaracağız.. evet onurumu kaybettim.. ama ben bu adamı hayatımdan bize yaşattıklarının bedelini misliyle ödeterek çıkarırsam boşanmada bile anlaşarak değilde onun tehditlerinden korkmayarak çekişmeli boşanıp cesaret edip yürekli olup bu işi bitirirsem ben onurumu kazanacağımı düşünüyorum.Ve bu saatten sonra çocuklarımı üzmezsem onlara iyi bir annelik yaparsam geriye bakmazsam ve bu adamı ebediyen bırakırsam artık bence onurumu kazanmış olurum... Eğer siz farklı bir yöntem biliyorsanız söyleyin
Biz de babamızı affetmistik güya, hiç ama hic affetmedim oysa.
Büyüdükçe babama benzediğimi gördüm
Ve ne kadar unuttum affettim desem de asla affetmedim asla.
Affetmeyecegim de.
Çocukluğumuzun içine etti.
Suçumuz sadece onun çocuğu olmaktı.
Anlıyor musun ?
Sadece onun çocuğu olmak.
Şimdi yaşlandı.
Ona sadece merhamet ediyorum.
Sevmek dersen seviyorum evet ama mecbur hissettiğim için.
Yoksa içime sorsan sevmek isterdim.
Siz sanıyorsunuz çocuğunuza sarıldınız bitti he mi ?
Daha dur.
Bekle ve gör.

Ahahaha :))
Kitap mı çıkaracaktın beybisi :)
Kim okuyacakti ?

Teklif bile geldi. buradaki günlüğümü kopyalamıştım. Kitap haline getirip yayınlanması için bana yazmışlardı zaten 5 yıl önce. Ve o dönemde 15 bin lira para verdiler. Belki size göre komik yaşananlar. Sizin komik olarak güldüğünüz yada kim okuyacak dedğiniz o her cümleler gözyaşları ile yazıldı..hatta intihar ederken veda cümlelerimdi.. ve sonrasında kurtuluşlarım... benim acılarım.. gerçek hikayem hanımefendi .. Biz beybisi olamadık hiçbir zaman kuzum...

Teklif bile geldi. buradaki günlüğümü kopyalamıştım. Kitap haline getirip yayınlanması için bana yazmışlardı zaten 5 yıl önce. Ve o dönemde 15 bin lira para verdiler. Belki size göre komik yaşananlar. Sizin komik olarak güldüğünüz yada kim okuyacak dedğiniz o her cümleler gözyaşları ile yazıldı..hatta intihar ederken veda cümlelerimdi.. ve sonrasında kurtuluşlarım... benim acılarım.. gerçek hikayem hanımefendi .. Biz beybisi olamadık hiçbir zaman kuzum...
Okuyanlarin bela okuyacağı türden bir kitap olmazsa dişimi kirardim.

Arkadaşlar bu kadın 2010 yılından beri 274627473 üyelik alıp 6 ayda bir eşini bosayan ve 47573747373 mahkemeden geri dönüp sadece 2 kez bosayip 3 kez evlenen birisi.

Yeniler bilmez, aydınlatayim dedim.
8 aydır burdayım 2 kez denk gelmişim. Allah çok şükür. :dua:

Aha bele oldum:KK57:

Aynen aynen sarıldınız bitti affetti sizi.
O çocuk nasıl bir psikolojik yara aldı bundan haberiniz var mı? Tabiki yok, kocanızın peşinde dolaşırken onları umursamadınız bile. Ayrıca kocanız evliyken dini nikahlı evlenmişsiniz bir de. Bunun adı ne peki? Pes yani. Şu çekişmeli boşanmayı da sırf kocanız belki bir ihtimal döner diye uzattığını düşünüyorum. En son adam daire falan verecekti, siz ailesinden kalan mirastan da hak istemiştiniz diye hatırlıyorum.

neden sıze dava actı?

eşim onu terk edip bana döndüğü için hem bana hem ona dava açtı. Dava sebebide tehdit hakaret.. Haneye tecavüz.Bir yıl önce eşim o kadının evinde olduğunda gece yarısı taksiye atlayıp evinin önüne gitmiştim.Güvenlikte basbasbağırdım.Benim kocam xxxx kadının yanında ..arayın ikiside yanıma gelsin.yüzlerine tükürüp bu şehri terk edeceğim dedim.. ve o gece saat 3 de istanbula bilet almıştım.Şehri terk edip gidecektim..yine herzamaki gibi hiçbirşey yapamadım..üstüne üstelik kadın beni tehdit etti... senin anan baban biçare benim anam aşiret ağası..şimdi gelip ağzını burnunu kırdırttırırım..seni jandarmaya veririm dedi.defol git dedi..kocamda yanında... ikiside bana küfürler filan..çok utanıyorum bu durumdan... çok....

Şu herifi en başında başınızdan atsaydınız beybisi de olurdunuz canısı da. Kendi kendinize etmişsiniz.

eşim onu terk edip bana döndüğü için hem bana hem ona dava açtı. Dava sebebide tehdit hakaret.. Haneye tecavüz.Bir yıl önce eşim o kadının evinde olduğunda gece yarısı taksiye atlayıp evinin önüne gitmiştim.Güvenlikte basbasbağırdım.Benim kocam xxxx kadının yanında ..arayın ikiside yanıma gelsin.yüzlerine tükürüp bu şehri terk edeceğim dedim.. ve o gece saat 3 de istanbula bilet almıştım.Şehri terk edip gidecektim..yine herzamaki gibi hiçbirşey yapamadım..üstüne üstelik kadın beni tehdit etti... senin anan baban biçare benim anam aşiret ağası..şimdi gelip ağzını burnunu kırdırttırırım..seni jandarmaya veririm dedi.defol git dedi..kocamda yanında... ikiside bana küfürler filan..çok utanıyorum bu durumdan... çok....
Kadın çok iyi yapmış.
Asla davasını geri çekmesin.

ya şunu yazma bari.. adam başka kadınla evliyken benim kocam o diye bağrınıyordun burada. benim çocuklarım var onun değil benim kocam diyordun? e yatağına da aldın başkasıyla evliyken..
Evet aynen öyle oldu.
Adam evliyken sevişti bu adamla.
Adama çocuğu aldır dedi hatta :)
Ya neler neler yazsak asil bizim yorumları kitap haline getirirler abdhshdvs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X