Aynı adamdan 3. kez çekişmeli boşanıp; sonuna kadar mücadele edip hakkımı alıp, yaptıklarını ödetip, kaybettiğim onurumu kazancağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim halamın mevzusuna dönmüş. Yaklaşık 10 sene boyunca boşanıyorum boşandım boşanacam deyip durdu. En sonunda üstüne yürüdüm yeter artık psikolojimiz bozuldu boşanacaksan boşan diye. Yani aynı evin içinde bile değilken bizi çıldırtmıştı çocuklarınızı düşünemiyorum. Takıntı haline getirmişsiniz eşinizi yıllarca vazgeçmemişsiniz ama can çıkar huy çıkmaz maalesef. Bu arada kimse kimseyi kınamasın sonuçta yaşanılanları gözümüzle görmüyoruz. Buraya kadar siz hatalısınız bu kadar uzatmanın ve ilişkiyi laçkalaştırmanın gereği yokmuş. Bu saatten sonra düzeninizi kurun çocuklarınızla ilgilenin huzurlu olursunuz. Geçmişi hemen atamazsınız ama yeni hayatınıza alışmanız ve kabullenmeniz gerekiyor. Sonuçta ilk boşanacak kişi siz değilsiniz. İnsanlara da çok takılmayın bence kimse gelip dışarıdan sizin hayatınızı yaşamıyor yine yaşayacak olan sizsiniz. Çocuklarınız ve kendiniz için güçlü olun dik durun...

geçmişte hatta düne kadar hata yaptımsa...hatta aynı hatayı binlerce yaptımsa.... onurumu kaybettim...
ne yapayım.. nasıl olsa bir defa akybettim diye onursuz mu yaşamaya devam edeyim... kendimi öldüreyim miii..ne diyorsunuz.. kaybettiğim onurumu sizce bu saatten sonra nasıl kazanırım...
hırsızlıkmı yaptım..adammı dolandırım.. onunu bunun kocasını elinden alıp metres mi oldum... vs..vs...
yuvamı kurtarmak istedim... sabır ettim... umut ettim..belki düzelir dedim.. evet..onur filan kalmadı doğru.... ama söyleyin... ne yapayım bu saatten sonra onurumu kazanmak için..tavsiyelerinizi söyleyin..Kimse ve hiç kimse yaşamadığı hiçbirşey için yargılama yapmasın... evet kızın... bağırın... hastasın diyin..kötü anne diyin.aklını başına al diyin… ya herşeyin telafisi olduğunu düşünüyorum... ben kendime bir şans verdim.çocuklarım büyük kızım beni affetti.. ve benim yanımda.kucakladık birbirimizi..sarıldık… ve başaracağız.. evet onurumu kaybettim.. ama ben bu adamı hayatımdan bize yaşattıklarının bedelini misliyle ödeterek çıkarırsam boşanmada bile anlaşarak değilde onun tehditlerinden korkmayarak çekişmeli boşanıp cesaret edip yürekli olup bu işi bitirirsem ben onurumu kazanacağımı düşünüyorum.Ve bu saatten sonra çocuklarımı üzmezsem onlara iyi bir annelik yaparsam geriye bakmazsam ve bu adamı ebediyen bırakırsam artık bence onurumu kazanmış olurum... Eğer siz farklı bir yöntem biliyorsanız söyleyin
Kızınız sizi gerçekten affetti mi sanıyorsunuz.
Affettim demekle onlara yasattiklariniz geçecek mi?

Ayrıca eşiniz başka kadınla evliyken gece yarıları çocuklara arttıran, benim kocam diyen de sizdiniz. Çocuğu aldırin diye baskı yapanda.

Ayrıca sizin yaşadığınız evlilik değil o yüzden kim metres kim değil karışık.

Siz bu cümleleri çok yazdiniz buraya, bosansaniz bile eşiniz birkaç zaman sonra geri dönmek istese kabul edeceksiniz. Değişmek istiyorsanız ciddi anlamda tedavi olmanız lazım.

adami elde edince size madalya mi takiyor millet?

millet iki dakika boyunca ah x kisisinin evliligi böyle böyle diyip sonra yan gelip yatiyor kendi derdine düsüyor sizi unutuyor.

sizin evliliginizi kurtarmaniz veya kurtarmamaniz kimsenin umrunda degil.

butun bu caba niye ne icin kim icin?

Kızınız sizi gerçekten affetti mi sanıyorsunuz.
Affettim demekle onlara yasattiklariniz geçecek mi?

Ayrıca eşiniz başka kadınla evliyken gece yarıları çocuklara arttıran, benim kocam diyen de sizdiniz. Çocuğu aldırin diye baskı yapanda.

Ayrıca sizin yaşadığınız evlilik değil o yüzden kim metres kim değil karışık.

Siz bu cümleleri çok yazdiniz buraya, bosansaniz bile eşiniz birkaç zaman sonra geri dönnek istese kabul edeceksiniz. Değişmek istiyorsanız ciddi anlamda tedavi olmanız lazım.
Yemin edebilirim affetmedigine ama onu asla inandıramam.
Kocası olsaydım bana inanırdı ama.
Ben affetmedim sadece -miş gibi yaptım.
Ama asla ona iyi mükemmel bir babasin demedim.
Her babama benzedigim olayda ona bilendim

Davalı, davalıdan, davacı,davalının, davasından, davalı, davaliya

Ahhahaafagjaj komedi ya bi de 23bin lira mi almış avukat dogru mu o??

"Davalı davalının kocası'nın davacı müvekkil davaı kadın'ı dava dışı olan yasak ilişki yaşayan kadın isimle kadınla aldattığı ,tarafların birbirlerine eşlerinden boşanacaklarının sözünün verdiğini ,yasak ilişki yaşayan kadın'ün eşinden boşandığını ,fakat davalı davalının kocasıın eşinden boşanmadığı için davalı ve yasak ilişki yaşayan kadın arasında sorunlar yaşanmıştır."

Wtf??????? =D

"Davalı davalının kocası'nın davacı müvekkil davaı kadın'ı dava dışı olan yasak ilişki yaşayan kadın isimle kadınla aldattığı ,tarafların birbirlerine eşlerinden boşanacaklarının sözünün verdiğini ,yasak ilişki yaşayan kadın'ün eşinden boşandığını ,fakat davalı davalının kocasıın eşinden boşanmadığı için davalı ve yasak ilişki yaşayan kadın arasında sorunlar yaşanmıştır."

Wtf??????? =D
Ben olsam daha fazla alırdım.
23 bin yine iyi:))

Wtf??????? =D
Bu ne şimdi. Anladıysanız bana da anlatın.

Wtf??????? =D
Yine hikaye mi yazıyor acaba? Bunları bir avukat yazmış olamaz, çok garip yazılmış.

Ha bu arada 3. cocuğu da kk'da konuları dört dönerken arada derede yaptı.
2 çocukları yok muydu 😲 sonra da öyle mi yapayım böyle mi yapayım diyor.

En iyi yaptığı şey bir erkeğin peşinden ordan oraya sürüklenip çocuklarını da kendiyle birlikte perişan etmek.

2 çocukları yok muydu 😲 sonra da öyle mi yapayım böyle mi yapayım diyor.

En iyi yaptığı şey bir erkeğin peşinden ordan oraya sürüklenip çocuklarını da kendiyle birlikte perişan etmek.
Hanfendi Hürrem Sultan galiba. Kocası da Sultan Süleyman. En çok şehzade doğuran kazanıyordu ya, onu deniyor sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X