Aynı adamdan 3. kez çekişmeli boşanıp; sonuna kadar mücadele edip hakkımı alıp, yaptıklarını ödetip, kaybettiğim onurumu kazancağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 çocukları yok muydu 😲 sonra da öyle mi yapayım böyle mi yapayım diyor.

En iyi yaptığı şey bir erkeğin peşinden ordan oraya sürüklenip çocuklarını da kendiyle birlikte perişan etmek.
Yaban şimdi ben de hatırlayamadım.
2 miydi ?
Bir ara hamileydi konu sahibesi.
Hatırlıyor musun ?

Yaban şimdi ben de hatırlayamadım.
2 miydi ?
Bir ara hamileydi konu sahibesi.
Hatırlıyor musun ?
2 kızı olduğunu biliyorum ben sadece, hamilelikle ilgili birşey okumadım.
Gerçi ben konularını yüzeysel okuyorum, beyin yakan cinsten olduğu için 😅 kaçırmista olabilirim.

2 kızı olduğunuz biliyorum ben sadece, hamilelikle ilgili birşey okumadım.
Gerçi ben konularını yüzeysel okuyorum, beyin yakan cinsten olduğu için 😅 kaçırmista olabilirim.
Pardon iki kızi varmış ya eminim bir ara hamileyim sanırım felan djyordu :))

ben sizin konularinizi bilmiyorum ve ilk defa denk geldim.

ama yine ayni kisiyle evlenecekseniz hic bosanmayin. verecegim tek tavsiye bu olur.

maddi manevi yipratiyorsunuz kendinizi ve cocuklarinizi bos yere kararsizliginiz ile.

bosanmak istemiyorsaniz adami oldugu gibi kabul edin yapacak birsey yok. onun degismesi sizin elinizde degil.

istemiyorum derseniz de bosanin ama ozaman kendinize yeni bir hayat kurun.

karar verin. kendinize karsi dürüst olun.
kararinizi millet icin degil kendiniz icin verin.

Olmayan bebeğin yerine ben rahatladım şu an.
Diğer kadın hamileydi ama iyi biliyorum.
Çocuğu aldirt diye eşine baskı yapıyordu.
Aldirt bana dön diyordu.
Çocuklarına babalarıni arattirip aglattiriyordu.
Nasıl sinirlendim yine ya.

Teklif bile geldi. buradaki günlüğümü kopyalamıştım. Kitap haline getirip yayınlanması için bana yazmışlardı zaten 5 yıl önce. Ve o dönemde 15 bin lira para verdiler. Belki size göre komik yaşananlar. Sizin komik olarak güldüğünüz yada kim okuyacak dedğiniz o her cümleler gözyaşları ile yazıldı..hatta intihar ederken veda cümlelerimdi.. ve sonrasında kurtuluşlarım... benim acılarım.. gerçek hikayem hanımefendi .. Biz beybisi olamadık hiçbir zaman kuzum...

Bize teklif gelmedi diye beybisi mi olduk 😁 ya o kitabi kim okur bi kere yazılmış olmasi bile fecaatken.

Aklını başına devşir bu kader degil senin kendi sacma sapan tercihlerin. Böyle inat görmedim ben ya.

Diğer kadın hamileydi ama iyi biliyorum.
Çocuğu aldirt diye eşine baskı yapıyordu.
Aldirt bana dön diyordu.
Çocuklarına babalarıni arattirip aglattiriyordu.
Nasıl sinirlendim yine ya.
Konu sahibininkiler çocuktu da o diğer kadının karnındaki kuru fasulye miydi? Ayyy kafam göçüyor.

Ha evet öyle bir şey doğru.
Şimdi hatırladım.
Hatirladim çünkü su forumda unutmak isteyip unutamadığım, her defasinda sinirimi zıplatan iki uyeden biri konu sahibi.

Kizi sarilmis da affetim demis de... o iki cocugu senelerce mahvetti şimdi affettim dese nolacak. Babalari annelerini dövüp tehdit ederken ses kaydi almış bacak kadar çocuklar ya. Insan cocugundan utanir bunları yasatiyorum diye. Ama yok kocam kocam kocam. Cocuklar kenarda süs, mühim olan koca.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X