Aynı adamdan 3. kez çekişmeli boşanıp; sonuna kadar mücadele edip hakkımı alıp, yaptıklarını ödetip, kaybettiğim onurumu kazancağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
adamın karısıresmi nikahlı karısı benim. Anlamadım metres dedği nasıl adamın karısı oluyor?
Adam başkasıyla evliyken de arıyor geliyor bize dönmek istiyor karısı bırakmıyor diye konularınız oldugu için karıştırmışım ben. O zaman siz metresmişsiniz sonra tekrar karısı olmuşsunuz. Zaten neyi olursanız olun sizin boynuzlar artık plütondan bile görünüyordur herhalde. Hala daha bu adamdan koca yapmaya çalışmanız acınası. Çocuklarınız için çok üzülüyorum gerçekten umarım sizin gibi bir kadın olmazlar karşılarına da babaları gibi biri asla çıkmaz. Anne babadan yüzleri gülmemiş başka yerden güldürsün Allah.

Hatirladim çünkü su forumda unutmak isteyip unutamadığım, her defasinda sinirimi zıplatan iki uyeden biri konu sahibi.

Kizi sarilmis da affetim demis de... o iki cocugu senelerce mahvetti şimdi affettim dese nolacak. Babalari annelerini dövüp tehdit ederken ses kaydi almış bacak kadar çocuklar ya. Insan cocugundan utanir bunları yasatiyorum diye. Ama yok kocam kocam kocam. Cocuklar kenarda süs, mühim olan koca.
Çocuklar affetmiyor aslında.
Sadece şuan çocuklar.
İçinde yaşadıkları evin katlanilir olması için affetmis gibi olmak ya da şuan tam olarak aklemedikleri için böyleler.
Ama annesiyle bir kaos yaşadıklarında dönüp diyecekleri ilk şeyler hep bunlar bu absurd yaşananlar olacak.
Büyüdükleri zaman çıkıyor ortaya.
Ben ne zaman ki büyüdüm
Ve anladım ki psikolojimin içine edilmiş.

Çocuklar affetmiyor aslında.
Sadece şuan çocuklar.
İçinde yaşadıkları evin katlanilir olması için affetmis gibi olmak ya da şuan tam olarak aklemedikleri için böyleler.
Ama annesiyle bir kaos yaşadıklarında dönüp diyecekleri ilk şeyler hep bunlar bu absurd yaşananlar olacak.
Büyüdükleri zaman çıkıyor ortaya.
Ben ne zaman ki büyüdüm
Ve anladım ki psikolojimin içine edilmiş.
Çocuklar affetmiş affetmemiş ne önemi var? Sarıldılar öpüştüler bitti gitti. 🙁
Adam önemli, adam elden kaçmamalı.

Hatirladim çünkü su forumda unutmak isteyip unutamadığım, her defasinda sinirimi zıplatan iki uyeden biri konu sahibi.

Kizi sarilmis da affetim demis de... o iki cocugu senelerce mahvetti şimdi affettim dese nolacak. Babalari annelerini dövüp tehdit ederken ses kaydi almış bacak kadar çocuklar ya. Insan cocugundan utanir bunları yasatiyorum diye. Ama yok kocam kocam kocam. Cocuklar kenarda süs, mühim olan koca.
Diğeri de sarı manolyamdı sanırım. Bi onun çocuğuna acırım, bi bu konu sahibinin.

eşim onu terk edip bana döndüğü için hem bana hem ona dava açtı. Dava sebebide tehdit hakaret.. Haneye tecavüz.Bir yıl önce eşim o kadının evinde olduğunda gece yarısı taksiye atlayıp evinin önüne gitmiştim.Güvenlikte basbasbağırdım.Benim kocam xxxx kadının yanında ..arayın ikiside yanıma gelsin.yüzlerine tükürüp bu şehri terk edeceğim dedim.. ve o gece saat 3 de istanbula bilet almıştım.Şehri terk edip gidecektim..yine herzamaki gibi hiçbirşey yapamadım..üstüne üstelik kadın beni tehdit etti... senin anan baban biçare benim anam aşiret ağası..şimdi gelip ağzını burnunu kırdırttırırım..seni jandarmaya veririm dedi.defol git dedi..kocamda yanında... ikiside bana küfürler filan..çok utanıyorum bu durumdan... çok....
Siz bir de bu adamla baristiniz falan😡 off ki ne off siz kendinizde misiniz ya nasil bir insanin gururu olmaz anlayamadim gercekten. O cocuklara nasilda guzel ornek olmussunuz!!!

Ya düşürdü ya da aldırdı tam olarak onu hatırlamıyorum.
Ama adama defalarca bunun tantanasini yaptı.
Aldırt dön, onu bırak, bize gel diye.
Bu adamda hiç mi akıl yok, eski eşinin ağzı ile iş yapmış?

Ya düşürdü ya da aldırdı tam olarak onu hatırlamıyorum.
Ama adama defalarca bunun tantanasini yaptı.
Aldırt dön, onu bırak, bize gel diye.
Hikayenin tahlilini yapıp bizi aydınlattın doktor eline emeğine sağlık :KK70::KK30:

Bu adamda hiç mi akıl yok, eski eşinin ağzı ile iş yapmış?
Ya katıp yarışı su anlattıkları devede kulak bacim
Rezillik Mars'a kadar ulaştı diyim sen anla.
Hani bir dizi vardı "Öyle bir geçer zaman ki " Ali kaptan ile Cemile oynuyordu .
O ne ki ?
Bu onun 100 kat daha sansasyonlu hali.

Ya katıp yarışı su anlattıkları devede kulak bacim
Rezillik Mars'a kadar ulaştı diyim sen anla.
Hani bir dizi vardı "Öyle bir geçer zaman ki " Ali kaptan ile Cemile oynuyordu .
O ne ki ?
Bu onun 100 kat daha sansasyonlu hali.
Alıştıra alıştıra anlatın, kendime gelemiyom.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X