Ayni anda 2 kisiyi sevmek mumkun mu?

Hayatinizda hic ayni anda iki kisiyi birden sevdiniz mi?

• Ankete Katılan
    112
Sevgi değil canım senin ki :KK67:Muhtemelen ikinin üzerine de çıkabilir hormonların depreşmiş. :KK59:

Kizlar merhaba,
Hayatinizda hic ayni anda 2 kisiyi birden sevdiniz mi? "Ilkini gercekten sevseydin ikincisine gonlun kaymazdi" klisesine girmeden, basiniza boyle bisey geldi mi merak ediyorum. Her ikisinde de sizi ceken farkli yonler var ve teraziye koydugunuzda hangi tarafin agir bastigi konusunda kararsizlik yasiyorsunuz.

Bu konuda yalniz olmamaliyim, lutfen basinizdan boyle bisey gectiyse neler yaptiniz paylasalim, rahatlayalim :KK31:
Bence sen ikisinide sevmiyorsun:KK53:sevdigini saniyorsun:KK59:

aşk değildir aşkta kimseyi gözün görmüyor.
sevgi de hepimizde farklı işleyebilir. atıyorum bir adam çok yakışıklıdır çok ilgin vardır; diğeri de çok ilgilidir, romantiktir ama başka handikapları vardır vs.

ama bence sorun şu.
ikisinden de yeterli ilgiyi görememiş olabilirsiniz. hani bir tanesi tamamlasa diğerini artık sevmezsiniz.

kadınlar baya ait olmaya odaklı yaratılıyor çünkü. iki kişiye ait olmak da eskitir, yorar. hiçbi kadın o yükün altına girmek istemez.

Aşk, tutku, sevgi, hayranlık vs hepsi farklı duygular biri varken illa diğerleri de olmuyor.. farklı şekillerde farklı kisilere karşı duygularınız olabilir.. ama "secim"lerle yürüyor hayat.. ve İlişkiler.. aynı anda aynı hayatta bulunamayacak duygular varsa seçim yapacaksınız aralarında.. hissedebilirsiniz ama yasayamazsiniz gibi bir durum.. çok zor.. pişman olmayacaginiz yeri seçin..

aşkdeğil ama hoşlanma, hoşunuza gitme durumu. aşk böyle bir şey değil. bende bazen hoşlantı hissederim ama gerçek olan o değildir. :)

İkisiyle görüşürken onların yüzüne nasıl bakabiliyorsunuz. Biriyle görüşürken diğeri mesaj ya da arama yaptığında karşınızdakine yalan mi soyluyorsunuz? İki kişi bir gönülde olur mu bilmem ama ortaya bir cikarsa ikisinden de olursunuz.

aşk sandıgınız kadar basit bir şey değil.
sizinki hoşlantı ya da beğenilmeyi seviyorsunuz.
ama kesinlikle aşk sevgi değil.

Kizlar merhaba,
Hayatinizda hic ayni anda 2 kisiyi birden sevdiniz mi? "Ilkini gercekten sevseydin ikincisine gonlun kaymazdi" klisesine girmeden, basiniza boyle bisey geldi mi merak ediyorum. Her ikisinde de sizi ceken farkli yonler var ve teraziye koydugunuzda hangi tarafin agir bastigi konusunda kararsizlik yasiyorsunuz.

Bu konuda yalniz olmamaliyim, lutfen basinizdan boyle bisey gectiyse neler yaptiniz paylasalim, rahatlayalim :KK31:
Olabilir tabi.birinin ilgili olusu digerinin ilgisizligi ceker insani ama illaki biri kazanir bende pldugu gibi :KK45:

2 insani da begenebilirsin,sohbetini sevebilirsin ama 2 insana aşık olmazsın bana göre
Kalp 2 kişi için çarpmaz

Hayır yalnız değilsin Hindistan taraflarında min.2max.7erkekle evli kadınların olduğu bir dünya var..7kocalı hurmuz hikayesi var..Amerika da çok sevgilili kadınların dünyası var..var da var yani..seninki neki:s

X