Şampuan ve Saç Kremleri Aynı İsimli Birçok Konu Var Fakat, Bioblas Sarmaşık Özlü Şampuan Deneyimleriniz?

exelanss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
4.061
3.151
kızlar merhaba herkese, bioblas için o kadar çok konu açılmış kii.. belki son zamanlarda kullanan bayanlar olmuştur diye açıyorum bu başlığı.. ben mart ayından beri tony&guy kullanıyodum ilk zamanlar çok iyi gelmesine rağmen son zamanlarda hem pahalı gelmeye başladı ( saç kremi ve şampuanı ayrı ayrı 35 tl ) çok uzun zaman gitmesine rağmen saçlarıma artık iyi gelmiyor.. down under argan yağı serumu aldım ve bioblas sarmaşık özlü şampuanı ve saç kremini aldım yarından itibren kullanmaya başlıcam.. sizlerle deneyimlerimi paylaşmak istiyorumm

ben bioblasın başka bi şampuanını kullandım 2si bir aradaydı normalde benim saçlarım karışmaz fazla ama o şampuanı kullanmaya başladıktan sonra sürekli saçlarım karışmaya başladı. saçlarımı tarıyodum 10 dakika sonra saçlarım düğüm düğüm karışık oluyodu. saçlarım çok dökülmeye başladı sanki oyuncak bebek saçı gibi sertleşti. daha sonra bi kutu bitmeden bıraktım şampuanı başka bi şampuan aldım bi daha asla bioblas almam :KK19:

Hiç beklentilerimi karşılamayan bir ürün,tabiri caizse keçe gibi yapıyor saçlarımı akabinde krem kullanmama rağmen sert etkisi kuruduktan sonra bile devam ediyor saçlar elektirikleniyor filan:KK30:.Heder olmasın diye duş jeli niyetine kullanıyorum :KK9:

Hiç beklentilerimi karşılamayan bir ürün,tabiri caizse keçe gibi yapıyor saçlarımı akabinde krem kullanmama rağmen sert etkisi kuruduktan sonra bile devam ediyor saçlar elektirikleniyor filan:KK30:.Heder olmasın diye duş jeli niyetine kullanıyorum :KK9:

bizde sıvı sabun niyetine kullanmıştık :KK1:

bugün ilk kez kullandım, saçlarımı 2 gün önce yıkamıştım yani kirli değildi pek. buna rağmen ilk yıkamda iyi köpürmedi ikincisinde az bi miktar döktüm şampuanından ve köpürdü yıkarken saçlarımı sertleştırdiğini farkettim.. kremini elime aldığımda ( benim bildiğim krem ve maskeler genelde daha susuz katı bi yapıya sahiptir ) baya sıvı geldi su gibi aktı ellerimden desem abartmamış olurum neyse uçlarına sürdüm yıkadım baktım giderek sertleşiyo tony&guy maskemi uyguladım rahat taramam açısından.. sertleşmesi bitkisel olduğunu gösteriyor.. bakalım kullanmaya devam edeceğimm

Pek bir etkisi olduğu söylenemez. Gene uzayacağı sürede ve miktarda uzuyor. Market şampuanı :KK31::KK50:

ve bugünden itibaren bioblas benim için tarihe karışmıştır.... uzun zamandır yazamadım; az önce yıkadım saçlarımı ve tararken hayretler içinde kaldım tutam tutam döküldü saçlarım hani ellerinizle saçlarınızı düzeltirsiniz ya düzelteyim dedim elimde saçlarım vardı ve psikolojikmi bilmiyorum saçlarım azalmış hissettim normalde çok gürdür çünkü.. bugünden itibareb bioblas benim için bitmiştir tavsiye etmiyorum. yarın elseve alıcam yılların markası ve güvenirliliği diyorum

Kullandim kopek gibi pismanim gordugum her konu altina da yaziyorum valla kullanmayin gercekten dokulmeleri 10 katina cikartan bi sampuandir kendisi

X