ayranla zayıfladım!!!

Akşam yemeği yemem. Spor yaparım, suyumu içerim. Tatlıya düşkünlüğüm yoktur, Ekmek sevmem.
Hala kilomda değişiklik yok, tadını beğendiğim için bir süre daha içeceğim.
Ancak, Gece yediğim yoğurt kürü fayda sağlıyor gibi, sindirim sistemini düzenliyor en azından, bu bile benim için büyük bişey!

Akşam yemeği yemem. Spor yaparım, suyumu içerim. Tatlıya düşkünlüğüm yoktur, Ekmek sevmem.
Ancak, Gece yediğim yoğurt kürü fayda sağlıyor gibi, sindirim sistemini düzenliyor en azından, bu bile benim için büyük bişey!
hepimizin yapmak istediği senin standartın.biz bu şekilde yapmaya çalışarak kilo veriyoruz.sen böyle oldugun için veremiyorsun.belki vücudunu şoklamalısın yemediklerini yiyerek.bilemiyorum :/

eee daha ne olsun. ben öyle olsam diyete ne gerek var

Valla ben 2 haftada 13 kilo verdim spor yapmadim gunde bir ogun yedim ekmej asla yok bir kucuk kase corba suyyu cok ictim 2 haftada 13 kilo 85 72 yr dustum sonra 4 kilo daha verdim 68 e kadar dustum sonra rahatsixligimfan dolayi geri iki katini aldim

Kızlar yeni bişey duydum denedim ayran kürü, akşam yatmadan 30 dk önce yarım limon, 3 kaşık yoğurt ve 1 tane sade sodayı karıştırıp ayran haline getiriyorum ve içiyorum 1 haftadır kullanıyorum 2 kilo verdim kızlar çok faydalı tabi yürüyüşle filan da destekliyorum. Hemen deneyin
Bunlar daha çok ödem attıran şeyler. Kilo değil de ödem atmış olabilir misiniz

X