ayranla zayıfladım!!!

Kızlar yeni bişey duydum denedim ayran kürü, akşam yatmadan 30 dk önce yarım limon, 3 kaşık yoğurt ve 1 tane sade sodayı karıştırıp ayran haline getiriyorum ve içiyorum 1 haftadır kullanıyorum 2 kilo verdim kızlar çok faydalı tabi yürüyüşle filan da destekliyorum. Hemen deneyin
ya gerçekten iyi geliyomu denemem lazımm :KK70:

1 haftada hiçbir şey içmeyip yürüyüş yapsanız zaten ilk etapta o 2 kilo verilir.
Yoğurt, soda, limon vs. zararsız şeyler bunlar ama yediklerinize dikkat etmeniz ve yürüyüşün etkisi ile kilo vermişsiniz.
Ayranla zayıfladım!!! iddialı başlığı için evde yatarak, her gün ayran içerek 1 ayda 6-7 kilo vermiş olmanız lazım.
Limon, ayran tansiyon sorunu olan kişilerde rahatsızlık yapar. Yanlış bilgi veriyorsunuz.
Yani 2 kiloyu tuvalete gitseniz verirsiniz, erken olmuş emin olmak için.

Deneyebilirsin canım zaten kimseyi zorladığımız yok sadece bana iyi geldiği için yazdım, zaten yaptığın herşeyi diyet ve sporla desteklemelisin ki kilo verebilesin birini yapıp diğerini yapmazsan kilo veremezsin, sadece yuruyus yaparak ben hiç kilo veremiyorum, senin yazı da baya iddalı olmuş

Ayranı bilmem ama ben de bi ara gece yatmadan 4-5 kaşık yoğurt yiyordum. Mide rahatsızlığımdan dolayı herhangi bi baharat biber falan koyamadım ama epey etkili olmuştu. Ekstra bişey yapmadan 3,5 kilo verdim 3 haftada. Göbek kısmına faydasını gördüm epey.

Kahvaltıdan önce de için diyor. İçiyor musun sen, limonlu olunca tadı nasıl oluyor acaba. Bi bakayım :KK50:

Son düzenleyen: Moderatör:
X