Ayrem Korse Kullananlar

asyaerturk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1
0
56
Merhabalar. Doğumuma 1 ay kaldı ve doğum kilolarımdan kurtulmak için korse kullanmak istiyorum çevremden ayrem korseyi duydum kullananlar düşünceleriniz nelerdir?

Merhabalar. Doğumuma 1 ay kaldı ve doğum kilolarımdan kurtulmak için korse kullanmak istiyorum çevremden ayrem korseyi duydum kullananlar düşünceleriniz nelerdir?
Yaklaşık 6 ay önce kullanmaya başladım tayt korse ve lohusa korsesi olarak çok memnunum kilolarımdan hızla kurtulmaya başladım doğumdan kalan sarkmalarım 3 ay içerisinde yok oldu şimdi tekrardan 1 beden küçüğünü sipariş vermek istiyorum kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız 👍🏻

Ben de arkadaşımda görmüştüm alırken tereddüt ettim bilmediğim yer nasıl guvenirim diye ama neredeyse bütün ürünlerini kullanıyorum çok memnun kaldım. Doğumdan sonra korsenin de çok faydasini gördüm. Sağlıcakla kucağınıza alın bebişinizi

yeni doğum yaptığım için korse arayışındaydım instagram üzerinden bir çok korse sayfası önüme dek geldi fakat en çok ayrem korse kullanıcı yorumları daha çok ilgimi çekti yeni doğum yaptığım için kampanyalarını takipte bulundum yeni anne kampanyası ilgimi çekti ve bebeğimede hediyeleri olduğu için daha çok hoşuma gitti:anneadayı: çok tereddütle sipariş verdim yalnız ürünler elime ulaştığında iyi ki ayrem dedim zaten gün içerisinde ne kadar kullanıcağıma dair bilgileri aktardılar düzenli kullanımda bulundum 1 ay içerisinde şuanda bile gözle görülür bir şekilde fark oldu çevremdekiler de kısa sürede nasıl bu şekilde vücudumun toparlandığını dile getirdiler kesinlikle tavsiye ediyorum güvenerek sipariş verebilirsiniz.

doğumumun üzerinden 3 ay geçmişti karnım ve kalçam çok fazlaydı sarkmalarım vardı komşumun önerisi ile ayrem korseyi takibe aldım ve iletişime geçtim bana tayt ve lohusa korseyi önerdiler benimle çok güzel bir şekilde ilgilendiler. siparişimi oluşturdukdan 2 gün sonra kargom elime geldi ve buna çok şaşırdım. vücut yapımdan dolayı tayt küçük geldi ayrem firması ile iletişime geçtim hemen yardımcı oldular değişimimi hemen yaptılar 14 iş günü süre vermelerine rağmen çok kısa sürede elime ulaştı ve çok güzel bir şekilde toparladı üzerimden sadece yatarken çıkarıyorum ve sıkılaştığımı hissetmeye başladım. çok ilgililer hemen yardımcı oluyorlar anında iletişime geçiyorlar kesinlikle pişman olmazsınız ve çok güzel minik hedileleri var:KK9:

Yemediniz içmediniz hepiniz bir korse için dün geceden beri kendinizi paraladınız. Bu nasıl etkili bir korse ki böyle güzel şeyler yazdırmış size? Canım korse çekti, bu korseye girene kadar yaşadığımı kabul etmiyorum. Müşteri memnuniyeti budur işte...

yahu o öneren komşu yok mu hepsi onun başının altından çıkıyor.

defolun bir siteden

X