Ayri yasamak

Manolya--

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
1.613
2.533
Iyi aksamlar. Geçen gün eşim şehir dışındaydı çok uzun bir süre değil sabah çıkıp gece 11de geldi normalde akşam 5te gelir ve evdedir hep. ve ben onsuz ne kadar huzurlu olduğumu fark ettim. Şimdi bir süre ayrı kalalim sen başka yerde kal diyorum şakasına diyorum sanıyor ciddiye almıyor Eşimin ailesi burda değil ben de evi ve çocuğun düzenini bozmak istemiyurm. Boşanmayı düşünüyorum öncesinde bir süre ayrı kalmanın kafa dinlemenin iki tarafın da düşünecegi bir zamanın olmasını istiyorum.

Bana hiç özel hissettirmiyor alelade biriyim onun için ne sevdiğini anlarım ne özlediğini ne akşamları biyanıma gelip sarıldığını ne cinsel acıdan vs. Neredeyse her gece salonda uyur. Konu cinsellik de değil insan yatakta bir eşiyle sarılmak istemez mi saçma sapan bir seyker söylediği için konuşmadım onunla bu akşam . Yine tek başıma bir seyker izleyip kitap okuduğum bir aksam oldu şimdi de tek uyuyacağım..
Esinle konuş bunları derseniz konustum mesajla yazdım uzun uzun anlattım yeri geldi 2 saat boyunca ağlayarak da söyledim değişmedi.
Bana olan öfkesi eleştirisi bitmedi hep yetersiz olan benim...
Ne biçim annesin
Çocukla bi doğru oyna.
Yine niye ağlıyor Düzgün bak çocuğa.
Doğru düzgün konuşmayı beceremiyorsun
çocuğa yazık senin gibi annesi var uninversite bitirdiğine bu mesleği yaptığına bile şaşırıyorum.
Yiyip içip yatıyorsun.
Tek yaptığın göbeğini şişirmek.
Uyusuk pısırik
Bir şeyi de becer.
Senin gibi anneden böyle çocuk( cocugum huysuz olduğunda edilen cümle)
Hepsi bana edilen sözler
Konu ilgisizlik de değil saygısızlık hadsizlik

Son düzenleme:
Iyi aksamlar. Geçen gün eşim şehir dışındaydı çok uzun bir süre değil sabah çıkıp gece 11de geldi normalde akşam 5te gelir ve evdedir hep. ve ben onsuz ne kadar huzurlu olduğumu fark ettim. Şimdi bir süre ayrı kalalim sen başka yerde kal diyorum şakasına diyorum sanıyor ciddiye almıyor Eşimin ailesi burda değil ben de evi ve çocuğun düzenini bozmak istemiyurm. Boşanmayı düşünüyorum öncesinde bir süre ayrı kalmanın kafa dinlemenin iki tarafın da düşünecegi bir zamanın olmasını istiyorum.

Bana hiç özel hissettirmiyor alelade biriyim onun için ne sevdiğini anlarım ne özlediğini ne akşamları biyanıma gelip sarıldığını ne cinsel acıdan vs. Neredeyse her gece salonda uyur. Konu cinsellik de değil insan yatakta bir eşiyle sarılmak istemez mi Duygusal acıdan varlığı yoklugu bir. Cocugum erken uyudu öncesinde yine saçma sapan bir seyker söylediği için konuşmadım onunla bu akşam . Yine tek başıma bir seyker izleyip kitap okuduğum bir aksam oldu şimdi de tek uyuyacağım..
Sizin evlilik bitmiş sen diyorsun nau nau

Kendime çok üzülüyorum ne ailemden değer gördüm ne eşimden. Ben kime ne yaotim diye ağladığım çok oldu ne aileme anlatabildim ne beni anlayan biri oldu şu hayatta.
Başımıza gelen olaylara ah vah edip ağlamıyoruz. Onu çözmeye çalışıyoruz.

Ailenizden de eşinizden de değer görmediğinize göre, siz kendinizi değersiz görüyorsunuz.

Bu olaylardan çıkaracağınız ders; güçlenmek, kendinizi sevmek ve kendinize saygı duymak olmalı.

Sizin titreşiminiz nasılsa, karşınızdaki de size o şekilde davranır.

Kendime çok üzülüyorum ne ailemden değer gördüm ne eşimden. Ben kime ne yaotim diye ağladığım çok oldu ne aileme anlatabildim ne beni anlayan biri oldu şu hayatta.
Olumsuzlukları bırak kenara, kalk ve silkelen. Şimdi bunları düşünmek için çok geç. Harekete geç aç davanı. Pis adamlar düzelmez.

1000007177.jpg

Bir arkadaş daha aynısını yazmış ama bende yazayım, evet sen kendine değer vermediğin için değer görmüyorsun. Sen değişmeden karsindakiler değişmez. Psi.fatih resit civelekoglu nün atolyeleri var. Katılmanızı öneririm. Boşanmak sorununuzu çözmez, başkasıyla da evlenseniz aynı değersizlik hissini yaşamanız muhtemel.

Başkalarının bize değer vermesine gerek yok. Biz zaten kıymetliyiz.

Bazen verdiğimiz emeklerin karşılığını alamayız. O noktada bırakıp gitmeyi bilmek gerekir. Sonuçta bu bir sınav değil. Bizi başarılı başarısız yapmaz. Eşiniz böyle laflar edebildiğine göre kimseye kıymet verecek biri değil bence. Sorun kendisinde yani.

Bir de çocuğunuz varsa onu daha fazla bu çarpık ilişkiye maruz bırakmayın ki bunu normalleştirmesin.

Bana hiç özel hissettirmiyor alelade biriyim onun için ne sevdiğini anlarım ne özlediğini ne akşamları biyanıma gelip sarıldığını ne cinsel acıdan vs. Neredeyse her gece salonda uyur. Konu cinsellik de değil insan yatakta bir eşiyle sarılmak istemez mi saçma sapan bir seyker söylediği için konuşmadım onunla bu akşam . Yine tek başıma bir seyker izleyip kitap okuduğum bir aksam oldu şimdi de tek uyuyacağım..
Esinle konuş bunları derseniz konustum mesajla yazdım uzun uzun anlattım yeri geldi 2 saat boyunca ağlayarak da söyledim değişmedi.
Bana olan öfkesi eleştirisi bitmedi hep yetersiz olan benim...
Ne biçim annesin
Çocukla bi doğru oyna.
çocuğa yazık senin gibi annesi var uninversite bitirdiğine bu mesleği yaptığına bile şaşırıyorum.
Yiyip içip yatıyorsun.
Uyusuk pısırik
Bir şeyi de becer.
Hepsi bana edilen sözler
Konu ilgisizlik de değil saygısızlık hadsizlik
Yazılanlardan rota belli, istikamet ve zamanlama planı kalmış. Hakkınızda hayırlısı olsun 🌸

Boşan. Hemde gümbür gümbür boşan.
Ilgi, saygi ve sevgiyi kendine ver. Kendini sevdikce bu adamdan buz gibi soğursun zaten

Bu tarz sözlerin birebir aynısını ve hatta yüzsüz boşanamazsin ki yapıştın yakama gibi ilaveleri duyuyordum. İki de çocuk vardı. Geçen sene evi terk ettim planlı bir şekilde bayram öncesi ailemin yanına gittim her şeyi sakın sakin anlattım kardeşim geldi eşyalarımı aldım ve ayri eve çıktım. Çocukların okulu vardı onlar eş kisisiyle kaldı hatta bir ay kadar falan gelip gidip gördüm çocuklarımı.
Ama neticede yuvamı yiktiniz diye ağlayan eş, böbrek hastalığı başlayan ve zorla aynı evde devam etmek için adeta yalvaran bir adamla karşılaştım. Bazen gerçekten ciddiye almamak gerekiyor. Hâlâ boşanma aşamasındayiz asla istemiyor zorlaştırıyor

Ne biçim annesin
Çocukla bi doğru oyna.
Yiyip içip yatıyorsun.
Uyusuk pısırik
Bir şeyi de becer.

Bunları söyledikten sonra zaten kocanız olmasın.
Adam sizi sevmiyor net.

Bu tarz sözlerin birebir aynısını ve hatta yüzsüz boşanamazsin ki yapıştın yakama gibi ilaveleri duyuyordum. İki de çocuk vardı. Geçen sene evi terk ettim planlı bir şekilde bayram öncesi ailemin yanına gittim her şeyi sakın sakin anlattım kardeşim geldi eşyalarımı aldım ve ayri eve çıktım. Çocukların okulu vardı onlar eş kisisiyle kaldı hatta bir ay kadar falan gelip gidip gördüm çocuklarımı.
Ama neticede yuvamı yiktiniz diye ağlayan eş, böbrek hastalığı başlayan ve zorla aynı evde devam etmek için adeta yalvaran bir adamla karşılaştım. Bazen gerçekten ciddiye almamak gerekiyor. Hâlâ boşanma aşamasındayiz asla istemiyor zorlaştırıyor
Cocuklar halen onunla mı
Onları da alacağınız bir düzen oluştursaydiniz keske
Ne büyük travma oldu onlar için
Bu yaptığınız sizce de bencillik değil mi ?
Ben tahammül edemiyorum siz edin demişsiniz çocuklara
Birde doğru örnek gibi anlatmayın lütfen

Cocuklar halen onunla mı
Onları da alacağınız bir düzen oluştursaydiniz keske
Ne büyük travma oldu onlar için
Bu yaptığınız sizce de bencillik değil mi ?
Ben tahammül edemiyorum siz edin demişsiniz çocuklara
Birde doğru örnek gibi anlatmayın lütfen
Bilip bilmeden konusmasaniz ne güzel olurdu. Bir ay bu şekilde yaşadık şu an çocuklarimla birlikteyim.

X