Ayrıldık mı yoksa darıldı mı

O kadar haklısın ki herşeyin farkındayım ama yine de konduramiyorum sanki hata bendeymis çok üstüne gitmişim gibi çünkü o kadar ilgiliydi ki muhteşem gidiyordu herşey bir anda böyle yapması çok zoruma gitti. Asker arkadaşından araması beni hem çok şaşırttı hemde malesef ki çok sevindirdi kendime çok kızıyorum ilk defa birine bu kadar bağlandım sanırım daha öncesi hiç takmazdim. Geri dönecek yolunu yapmaya başladı heralde başkalarından arayarak
Muhtemeldir ancak hiçbir şey 11 gün aranmamayı açıklamaz. Hatta siz kendinizi geri çekince onun gelme ihtimali de artar. Eminim başka biri vardır her saat konuşmak isteyen adam bi anda kesiyorsa başkasıyla konuşuyodur. Kendinizin bi suçu olmadığının farkına varın önce. Karşınızdaki kişi sağlıklı değil. Ortada dev gibi bir hatanız varsaydı da buna olan sağlıklı tavır önce konuşmaktır. Bu adamı düşündüğünüz her saniye kendi kendinizi yıpratıyorsunuz bu adamdan bir şey olmaz ayrılma cesareti bile yok

Gerçekten öyle umarım ona dönmek gibi hata yapmam, çok korkuyorum yine gülüşüyle konuşmasıyla beni kendine bağlayacak diye ona karşı iradem sıfır her sn aklımda rüyalarıma giriyor sanki her an arayıp herşey eskisi gibi olacak çok değişik bir durum ilk defa duygularım birine yeniliyor kendi öz saygımı kaybettim

Ben başkasidır diye düşünüp yazdım o yazdıktan sonra ad soyad çıktı, ve öyle anladım arkadaşı olduğunu. Kendime o kadar kızıyorum ki hâlâ daha aramasına seviniyorum adam korkagin teki kendinden aramayacak kadar gurur yapıyor hâlâ anlamıyorum sanki onu aldattım ayıp bişey yaptım gibi davranıyor çok egoist
bence biraz gurur yapmışsın bu konuyu. Geri dönerse kendini suçsuz, değerli hissedeceksin ancak o ilişkiden bişey çıkar mı sence? Barışsanız bile her an durup dururken bunu tekrar yapma olasılığı yüksek değil mi? Bir ilişkideki en temel şey güven, rahatlık değil midir, barışırsanız bunlar olacak mı?

Son düzenleme:
Gerçekten öyle umarım ona dönmek gibi hata yapmam, çok korkuyorum yine gülüşüyle konuşmasıyla beni kendine bağlayacak diye ona karşı iradem sıfır her sn aklımda rüyalarıma giriyor sanki her an arayıp herşey eskisi gibi olacak çok değişik bir durum ilk defa duygularım birine yeniliyor kendi öz saygımı kaybettim
Şimdi kırmızı oda moduna giricem ama ailende narsist biri mi var acaba, bu kadar saplandıysan bu sadece çok sevmek olamaz bence. Seven kişi sevilmediğini görünce bu kadar saplanmaz gibi geliyor. Ama her ne hissediyorsan da zamanla geçecek. Benim de bir önceki sevgilim bana bunları yaşattı. Ondan sonra hayatıma başka biri girdi, o da gitti başkasıyla sevgili oldu. Benim ilişkim devam ediyor hala. Eskisi barışmak için defalarca yazdı. Bir ara şu ankiyle ayrılmıştık nerdeyse ona geri dönmek gibi bir hata yapacaktım ki neyseki yapmadım. Bu hareketi karakteri hakkında çok iyi bi fikir veriyor lütfen bunu görmezden gelme. Bu konuya da bu kadar yazma sebebim ben eski sevgilimle defalarca ayrıldım barıştım, şu an bakınca ne kadar toksikmiş, nerdeyse şimdikiyle alakalı kafamı bile karıştıracaktı bir ara 🤦🏼‍♀️

İlişki işlerinde yenisin galiba? 11 gündür iletişimi olmayan, görüldü yapıp bırakan, çevrimiçi ama sana değil modundaki adama tatlı yapıp götürme fikirleri...
Olay şu; adamın radarına biri girdi, muhabbet koyu, potansiyel var.. Olmadık zamanda iletişim kurma diye bu süreçte ghostlandın sen de bir güzel. Ama öteki tarafla şimdilik gelecek net olmadığı için oradan buradan silinmiyor, engellenmiyorsun.. Tek parmakla tutulan dalsın şu an, öteki taraf netleşirse tek hamle de sana bye bye.. Geçen gece seni arkadaşından aramasında bir anlam yok, ciddi ciddi arayacaksa ertesi gün seni arasın? Bence sende de bağımlı kişilik sıkıntısı var, bu adamdan kurtulman gerekiyor

İlişki işlerinde yenisin galiba? 11 gündür iletişimi olmayan, görüldü yapıp bırakan, çevrimiçi ama sana değil modundaki adama tatlı yapıp götürme fikirleri...
Olay şu; adamın radarına biri girdi, muhabbet koyu, potansiyel var.. Olmadık zamanda iletişim kurma diye bu süreçte ghostlandın sen de bir güzel. Ama öteki tarafla şimdilik gelecek net olmadığı için oradan buradan silinmiyor, engellenmiyorsun.. Tek parmakla tutulan dalsın şu an, öteki taraf netleşirse tek hamle de sana bye bye.. Geçen gece seni arkadaşından aramasında bir anlam yok, ciddi ciddi arayacaksa ertesi gün seni arasın? Bence sende de bağımlı kişilik sıkıntısı var, bu adamdan kurtulman gerekiyor
Dün akşam da başka bir arkadaşı aradı, ne diyerek veriyor numaramı anlamış değilim birde diyor ki konuştum ben yanlışlıkla olmuş bidaha aramaz merak etme ayrıldık diye gözünde orospu oldum galiba

Dün akşam da başka bir arkadaşı aradı, ne diyerek veriyor numaramı anlamış değilim birde diyor ki konuştum ben yanlışlıkla olmuş bidaha aramaz merak etme ayrıldık diye gözünde orospu oldum galiba
Yahu sen şuna yazsana "numaramı arkadaşlarına mı dağıtıyorsun? Bir kez daha bir arkadaşından aranırsam soluğu karakolda alıcam yeter artık defol hayatımdan" diyip tekrar engelle cevap veremesin. Adam egosunu beslemeni istiyor sen geri dönmekten korkuyorum diyorsun. Az kendine gel yahu kedi gibisin adama karşı az tırnaklarını göster seni basit bi konuma düşürüyor izin veriyorsun

X