Ayrıldık mı yoksa darıldı mı

Başkası var çok net. 11 gündür konuşmadığınız insana sevgilim demeyin artık. Bir de niye tatlı yapıp gidecekmişsiniz siz bir şey yapmamışsınız ki? Bir de ayağına gidip başını göğe erdiriyorsunuz. Çok net başka biriyle konuştuğu. Size de açıklayamadığı için aniden ortadan kaybolmuş. Belki diğeriyle olmazsa siz elinin altında hazır bekleyin diye size net cevap da vermemiş siz de tatlı yapıcam diyors

Ne kadar suredir beraberdiniz? Yeni bir iliskisi ise kafasini karistiran biri vardir, bu surecte onunla beraber olmayi tercih etmistir. Erkekler aciklama yapip sorumluluk almaktansa bu sekilde yok olmayi tercih edebiliyorlar, terim bile var bunun icin 'ghosting'. Onunuze bakin derim cunku geri donse bile bundan sonraki iliskiniz dinamiginiz bu olacak, caniniza yazik.

Geçen hafta halasına gitti fotoğraf attı vs ondan sonra ne bir msj ne bir eve giderken arama (normalde her saat başı arıyor) eve geldiğinden bile haberim yok, wp de çevrimiçi oluyordu şimdi arar birazdan arar diye diye gece 2 de msj attı bende haliyle soğuk şekilde cevap verdim, ondan sonra açıklama yaptı işte şarjım bitmişti uyukalmisim eve gelince diye neyse bir iki msj sonra bitti konuşma sabah günaydın yazmış cevap verdim daha ondan sonra tık yok. Akşama doğru tekrar yazdım ne bu halin tavrın diye görüldüde bıraktı.
11. gün oldu konuşmuyoruz, dün aradım açmadı msj attı beni aramışsın diye bende sesli msj attım seni kırdıysam özür dilerim çok özledim falan onu da görüldüde bıraktı. Ayrıldık mı darıldın mı diyorum yine görüldü attı, hiç bir sekildr cevap vermiyor ama heryerden takibe devam ediyor wp takip uygulaması kullanıyordu bakıyorum tüm gün girmemiş mesela ben giriyorum 10-15 sn sonra oda aktif oluyor anlamıyorum cidden ayrıldık mı yoksa bana acı çektirmek için mi böyle davranıyor. Ben yarın işe gitmeyip en sevdiği tatlıyı yapıp yanına gitmeyi kafama koydum, evlerine yakın bir parka çağırıcam inşallah gelir ve insan gibi açıklama yapar bana bende daha fazla ikilemde kalmam.
Sizce bu yaptığım yüzsüzlük mü çok acı çekiyorum o kadar şahane bir ilişkimiz vardı ki çok iyiydi herşey inanamıyorum hâlâ.
Şimdi diceksiniz ki niye uğraşıyorsun bu kadar ben ona darıldığım da o günlerce uğraşıyordu gönlümü almak için, bende yarın son kez denicem eğer gelmezse gelse bile tavrında değişiklik olursa bir daha ne arar ne sorarım.
Sizce ayrıldık mı darıldık mı?
Yarin gidip en sevdigi tatliyida yapsaniz bu adam sizi kovmaktan beterde etse hatta gelmese bile siz yine aramaya devama edecekmissiniz gibi sanki. Bence silin engelleyin 11 gunde daha ne aci cektrecek size. Ayrikmak istyor soyleyemiyor

Tatli yapip gidersen de ,daha iyi olmayacak.11 günde cevap vermek isteyen vermez miydi sanki.

Karakterinde baya bir sıkıntı var belli.Ayrılmak istiyorsa bile bunu insan gibi söylemeli.Büyük ihtimalle başka biriyle konuşuyor.Seni de yedekte tutuyor.

Bunalmış bile olsa söylemesi lazım açıkça.Seven insan karşı tarafı bu kadar merakta bırakmaz.

Çok benzerini 19 yaşındayken yaşamıştım yıllar önce.Yaz aşkıydı.Karşılıklı deli divaneydik.Sonra ne mi oldu?Ben evime döndüm.Adamdan ses Seda kesildi.Telefonları kapalı falan.Hiç konuşmadık sonrasında.O yüzden nefret ediyorum böyle tiplerden.Ayrıldıysan bile insan gibi açıkla.Korkaklık başka bir şey değil.

Hayatinda baskasi olabilir. Tam netlesmedigi icin de sizi yedekte tutuyor olmasi olasi. Tipik saygisiz, sevgisiz erkek davranisi. Kesinlikle tatli yapip gitmeyin, siz de sessizlige burunun bence. Haketmis.

Her saat aramasa sen tavır yapıyor muydun?
Kendi aramadan duramadığı için mi arıyordu, sen bekliyorsun diye aramam lazım diye mi?
Biraz baskı hissetmiş olabilir.
Değilse ilişkiyi bitirmeye niyetli ama kararsız gibi.
Yarın anlarsın.
Ama ben olsam tatlı yapıp falan gitmem.

Yarin gidip en sevdigi tatliyida yapsaniz bu adam sizi kovmaktan beterde etse hatta gelmese bile siz yine aramaya devama edecekmissiniz gibi sanki. Bence silin engelleyin 11 gunde daha ne aci cektrecek size. Ayrikmak istyor soyleyemiyor
Ben yardımcı oldum yolunu açtım sildim her yerden, herkes hak ettiğini yaşasın bu saatten sonra

Her saat aramasa sen tavır yapıyor muydun?
Kendi aramadan duramadığı için mi arıyordu, sen bekliyorsun diye aramam lazım diye mi?
Biraz baskı hissetmiş olabilir.
Değilse ilişkiyi bitirmeye niyetli ama kararsız gibi.
Yarın anlarsın.
Ama ben olsam tatlı yapıp falan gitmem.
Kesinlikle hayır, hatta bende şaşırıyordum çünkü hiç öyle birine benzemiyordu tam bir sevgi yumağı çıktı ama hepsi göz boyama işte büyük aşk bozuldu

X