Ayrıldık

Senin de herşey gönlünce olsun ve senin gibi biri böyle birini haketmiyordu da bence iyiki bitmiş biliyorum şu an acı çekiyorsun ama sonradan iyi ki olmadı diyeceksin eminim ki
İnşallah çok teşekkür ederim ama canım çok acıyor yani düştüğüm duruma yıllarımın önemsenmemesi sevgilimden yediğim darbe dahası kadın kadına bunu yaşatması emin olun çok sözüm var içimde yazmaya da söylemeye de halim yok

Komik de gelebilir ama siz bir sonraki ilişkinizde yine de bunları uygulayın olur mu?
Burada kendi deneyimlerimize bakarak yorum yapıyoruz aslında, siz iyi niyetli davransanız da bizim toplumumuzda bir yola girmeden aileyle tanışılan ilişkilerde sorun oluyor. Siz belki erkek arkadaşınızı daha iyi tanımak için böyle bir şey yapıyorsunuz ama kadın size oğluşunu kandırıp evlenemeye çalışan kız olarak bakıyor. İstisnalar vardır ama genel algı bu.
Haklısınız evet ama bence bu uzun sürecek ilişkiler için daha doğru olur yani uzun süreli bir ilişki olacaksa tanışmamak daha doğru ama tanışmasa bile yine arkadan saydıracak (ben 3 yıl sonra tanıştım ondan önce arkamdan konuşuyodu sevgilimi söylerdi) ama tanıştıktan sonra da sorun oldu İnanın bunlarla ilgisi yok insanın içi fesat olmasın illa ki bulur bişey emin olun tanışsın tanışmasın farketmiyor. Ama katılıyorum size bundan sonrası için de ne olur bilemiyorum ama tecrübeler yol gösteriyor işte

Haklısınız evet ama bence bu uzun sürecek ilişkiler için daha doğru olur yani uzun süreli bir ilişki olacaksa tanışmamak daha doğru ama tanışmasa bile yine arkadan saydıracak (ben 3 yıl sonra tanıştım ondan önce arkamdan konuşuyodu sevgilimi söylerdi) ama tanıştıktan sonra da sorun oldu İnanın bunlarla ilgisi yok insanın içi fesat olmasın illa ki bulur bişey emin olun tanışsın tanışmasın farketmiyor. Ama katılıyorum size bundan sonrası için de ne olur bilemiyorum ama tecrübeler yol gösteriyor işte
İyi numara yaptı bana seviyor gibi bu süre içinde

X