Ayrılığın ilk günü !

İll baştan anlamazsın rüya gibi gelir yada şaka gibi ...
2. gün 3. gün derken bazı şeyler kafana dank eder ve evet biz ayrıldık dersin.
Ve o zaman acı ve üzüntü başlar...
O da bir süre için...
Sonra bir bakmışsın yeni bir hayat ve mutluluk...

ağlayarak ağlayarak ağlayarak....
içinde kalan söylemediklerinin pişmanlığı ile
durmadan içinden konuşur durursun
şöyle demeliydim böyle demeliydim diyerek bi düşünce seline kapılır gidersin
ağlarsın ağlarsın... senağlamasenağlama
sonra zamanla bi kabullenmişlik başlar ve hayat normal seyrinde devam eder

Ben 2 senelik sevgilimden ayrildim
ayrilmayi isteyen taraf benim, sebebte iliskimizin yiprandigini dusundugum icin
ama kendimi cok saskin hissediorum yani aglayamadim bile
Ayrilmayi ben istesem bile sadece icim acio ve onun icin uzuluorum Cok aglado cok yiprandi
sanki kendimi suclu hissediorum,, normalmidir ?

ayrılan sensen ve eminsen bunu isteyerek yaptıysan cok da üzülmezsin gecer..terk ettiğin kişinin acısı biraz sürer ama yerine yenisi gelince o da seni unutur gider..kimsenin yeri boş kalmaz herkesin yeri dolar bence..

hergün birşey daha biter
giderek acı vermez biten şeyler.
kayıtsız bir razı olunuş başlar
sıradan izler bırakır en tutkulu aşklarsenağlama

Birkez ayrilik yaşadim onuda ben sepetlemiştim
içim acimişti üzülmüştüm rüyaydi bitecek saniyordum
ama geçti zamanla hafifledi üzüntüm ve artik çok mutluyumhihoyyyt
izninizle aşkima bi seslenim burdan aşkim seni çok seviyomdelikafadulden
delirdim ben bugün:sm_cool:

üzülürsün, perişan olur ağlarsın ama illaki geçer....

İçerik nedeniyle”AŞK ACISI ÇEKENLER “bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

ilk başlarda şaka gibi gelir ama gün geçtikçe yokluğunu hissetmeye başlayınca için acır bu acı kşiden kişiye değişir ve bittiği kabullandiğinde daha az hissedersin zamanla alışırsın bu acıyla yaşmaya geçermi bilmem benimki geçmedi

benim 2 gün oldu. erkenden yatıyorum tabi gecenin bi vakti uyanıyorum dön dön yatakta, kalk, yat bütün düzenin değişiyor. msj atmamak aramamak için sürekli biseylerle mesgul oluyorsun... bende iyiki bu ask acısı cekenler bölümünü gördüm. en azından ona yazıp niye yaptım iyice burnunu kaldırdım diyecegime buraya yazıyorum desarj oluyorum............

ilk gün ilk an sanırım insan paramparça oluyor..ağlayıp hırpalıyor kendini ağladıkça diner sanıryorsun yürekteki yangın oysa tam tersi zaman aktıkça saatler ilerledikçe yürekteki yangın öyle büyüyor ki ruhunu bedenini sarmaşık yaprakları gibi sarıyor :KK43:((

Ilk gun bisey anlamazsin. Farkedemezsin ayrildigini.
Ertesi gun olunca telefonun sessizligi gibi hersey sessizlesir. Biranda herseyin butun anlamini yitirdigini anlarsin. Bombos hissedersin. Bir yanini söküp almislar gibi. Sessiz kuytu bi bosluga dusmussun gibi.senağlama

Off yeter bu kadar ya. Basladim gene:mymeka:

Yani canim ayrilik kalbine saplanmis hancer yarasi gibi. Cook acitir icini. Butun benligini degistirir. Zamanla o hancerden de yaradan da bi eser kalmaz. Kendini aylarca belkide senelerce harab etmende yanina kár kalir:teselli:

senağlamasenağlamaağlayarakk ağlayarak.. hemde hıçkıra hıçkıra ağlayaraksenağlama

bütün gün ağlama krizlerine tutulurumsenağlamasenağlama

zamanla unutursun merak etme........
zaman neleri unutturmuyor ki biz insanlara...

ayrılığın ilk günü şaşkınlıkla geçer hiç bişi olduğunu anlamazsın bittimi diye düşünürsün ertesi gün ve daha sonraki günler anlarsın ki bitmiş yalnızsındır arayanın yoktur içinde ona söylemek isteyipte söyleyemediğin şeyler vardır bunlar pişmanlık yaratır için çok çok acır ve bu acıyı atmak için günlerce ağlarsın herşey anlamsız gelir slow şarkılar dinlersin hiç bişeyden mutlu olamazsın ağlayınca sanırsın ki biticek gidicek olmuyor gtmio bitmior :S ama bi zaman sonra tabi bu herkeze göre değişir unutuyorsun yeniden dpğmuş gibi hissediyorsun kendini ve yeni aşklar başlıyor

çok zor geçer çoookkk.
ama zamanla alışıcaksın onun yokluğuna,onsuzluğa.
ilk zamanlar herşeyde onu arıcaksın,hep yanında olmasını isticeksin ama zamanla geçicek merak etme.

X