Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

gittim iş çıkışına (1 saat bekledikten sonra karşımda gördüm onu ) , 2 kere sarıldım ona . onun yannda yürüdüm 15 dakika hem ona sordum "işin nasıl geçti " "naaptın , ne ettin " o da cevap verdi anlattı bazen o bana sordu "staj işini naaptın " gibi . hiç ayrılıktan bahsetmedm , barışalım demedim , gülümsedim , gözlerim doldu ama ağlamadım :KK43: evinin önüne geldiğimizde tekrar öptüm yanaklarından tekrar sarıldık birbirimize :KK43: o eve doğru yürümeye başlamışken tekrar bir kere döndü ve baktı bana gözgöze geldik , sonra arkamızı döndük ve yürüdük tekrar :KK43: umarım o da anlar artık ne kadar pişman olduğumu yaptıklarımdan dolayı. acaba onla son bi kez uzun uzun yüz yüze görüşmeli miyim ? ona çok pişman olduğumu , hatalarımdan ders aldığımı ve onun kıymetini anladığımı söylemeli miyim ? yoksa artık onun kararına mı bırakmalıyım ??

cnm sen uğurlayacaktın hani ?? ama buluştunsada güzel geçmiş bence üstüne düşmemen iyi olmuş o zaten bu yaptıklarını görüp pişman olduğunu anlıyordur canım.bence böle devam et üstüne gitme, konuyu o açarsa konuşursun o zaman söylersin söylemek istediklerini.uğurlama işi noldu onu da merak ettim??hem son bi kez demişin bence siz ayrıl değilsiniz ki sadece çok bunalmış ve bak sen olumlu yaklaşınca oda senle ilgilenmiş istemese seni yanında yürümez sana hayatınla ilgili bişe sormaz bi bahane bulurdu giderdi dimi yerimseniben

Zorlamicaksın ayrılmayalım diye ayrılalım diyince tamam bitsin diceksin bitireceksin amaa mesajlaşmaya,konuşmaya devam ediceksin arkadaş olucaksın sanki hiç sevgili olmamışsınız gibi farzediceksin sevgili olduğunuz günleri unutmuş gibi davranıcaksın tabi nuttum seni diye yüzüne vurmicaksın gayet normal davranıcaksın yakın bi dostuna davrandığın gibi davranıcaksın ve bu niye ayrıldık gibi sorulardan uzak duracaksın EN ÖNEMLİSİ:hiç zorlamicaksın!!ayrılıkla ilgili soru sormicaksın sıkıştırmicaksın ben denedim geri döndü.sende dene!

ya uğurlayacaktım ama geç binecekmiş otobüse daha bilet de almamış eve dönüp bilet arayacakmış o yüzden sadece eve kadar yürüdüm yanında . . .

sordu bana "ne kadardır burda bekliorsn " diye "5 te geldim" dedim "1 saattir beklior msn " dedi "eevet "dedim yani anlamıştır ne kadar değerli olduğunu benim için.

sanırım haklısınız ayrı olsam da ona arkadaş(mışım) gibi değer verdiğimi bilmesi lazım. 18 mayıs yıl dönümümüz olacktı kim bilir belki de o zmana kadar beni özlediğine, bir şans daha verebileceğine karar verir .

ya biraz yalnız kalmaya , yalnızlığı tatmaya da ihtiyacı var (ben onu çok sıktığım için) eğer beni , benim onu sevdiğim kadar seviyorsa dönecektir.

keşke beklemek , zamana bırakmak bu kadar acı vermeseydi bana o zaman beklemek daha kolay olurdu . . .

ya uğurlayacaktım ama geç binecekmiş otobüse daha bilet de almamış eve dönüp bilet arayacakmış o yüzden sadece eve kadar yürüdüm yanında . . .

sordu bana "ne kadardır burda bekliorsn " diye "5 te geldim" dedim "1 saattir beklior msn " dedi "eevet "dedim yani anlamıştır ne kadar değerli olduğunu benim için.

sanırım haklısınız ayrı olsam da ona arkadaş(mışım) gibi değer verdiğimi bilmesi lazım. 18 mayıs yıl dönümümüz olacktı kim bilir belki de o zmana kadar beni özlediğine, bir şans daha verebileceğine karar verir .

ya biraz yalnız kalmaya , yalnızlığı tatmaya da ihtiyacı var (ben onu çok sıktığım için) eğer beni , benim onu sevdiğim kadar seviyorsa dönecektir.

keşke beklemek , zamana bırakmak bu kadar acı vermeseydi bana o zaman beklemek daha kolay olurdu . . .

:teselli:

erkekler daha mı kolay dayanıyor ayrılığa ? yoksa onların özlediklerini anlamalı daha mı uzun sürüyor ? bunu anlayamadm

en guzelı ılıgısız olmak bence ondan ılk adımı beklemek tabı bu ayrılık nedenıne boyutuna da baglı ama cok uzerıne dusulen kısı her zaman ıcın kendını naza ceker bu yuzden herzaman naz yapan taraf olmayı tercıh ettım sahsenkaydirigubbakcemile3

peki kızlar sabrettik bekledik diyelim, o da döndü diyelim. bu arada başkalarıyla da birlikte olduysa, aşık olmadıysa bile cinsel birlitelik yaşadıysa napcaz? sindirebilir misiniz böyle bişeyi?

peki kızlar sabrettik bekledik diyelim, o da döndü diyelim. bu arada başkalarıyla da birlikte olduysa, aşık olmadıysa bile cinsel birlitelik yaşadıysa napcaz? sindirebilir misiniz böyle bişeyi?

yok canım o kadarda degıl yanı zaten sevıyosa arayı o kadar uzatmaz yanı hemen barısma cabasına gırer ama eger kı baskasına gıderse zaten hıc sevmemıs demektır bence:1no2:

sindiremem ben heralde ama bence de seviyorsa yapmaması lazım

ama ya başkasıyla olmayı denedikten sonra bizim kıymetimizi anlayıp bize dönerse ??

sindiremem ben heralde ama bence de seviyorsa yapmaması lazım

ama ya başkasıyla olmayı denedikten sonra bizim kıymetimizi anlayıp bize dönerse ??

bunlar gercekden kotu ıhtımaller o zaman baktıkkı ses yok adamdan mecbur bız devreye gırecez:roflol:

valla kendi açımdan konuşayım 18 mayıs yıl dönümümüz olacaktı . o zmana kadar adımı o attı attı, atmadı yüz yüze konuşmayı teklif edicem. ne yapayım çok sevmişim keratayı senağlama

işte sıkıntı burda zaten ne kadar süre beklemek? kimileri diyor ki 3 ay sonra döndü. e bu adam 3 ay ne yaptı? özgürlüğüne kavuşmanın vermiş olduğu mutlulukla yaşamış olabilir birtakım maceralar Çok üzgünüm çoook

valla kendi açımdan konuşayım 18 mayıs yıl dönümümüz olacaktı . o zmana kadar adımı o attı attı, atmadı yüz yüze konuşmayı teklif edicem. ne yapayım çok sevmişim keratayı senağlama

yanı cnm yaa sevınce ınsan ne gurur tanıyo nede baska bısey valla kaybetmemek ıcın her yolu denemekde ıstıyo ıns barısırsınız :teytey:

bir de kızlar çok kararlı giden biri kesinlikle dönmez. neden gittiğini en iyi siz biliyorsunuz. o terk etmiş olabilir, ama siz kızdırmış olabilirsiniz. böyle bir durumda o gitti, ben adım atmam dememek lazım. bende öyle oldu. gurur yaptım hiç aramadım. unuttuğumu zannetmiştim o aylar boyunca, ama sadece bastırmışım duygularımı. 5 ay sonra ona çok benzeyen birini görmemle birlikte birden bastırdığım duygularım depreşti. o gurur murur kalmadı. aradım ve acı haberi öğrendim, sözlenmişti.
o yüzden çok seven, gerçek aşkı bulduğuna inanan arkadaşlar, iş işten geçmeden, arayı çok açmadan aşkınız için yapmanız gereken mücadeleyi yapın. en azından sonra hiçbir şey yapmadım diye pişman olmazsınız.

yanı cnm yaa sevınce ınsan ne gurur tanıyo nede baska bısey valla kaybetmemek ıcın her yolu denemekde ıstıyo ıns barısırsınız :teytey:

saol canım ya inşallah :1rolleyes:

ya ben gururu ilişkimde yaptım , onu biraz da ben soğuttum. ama bakıorm da elimden geleni yaptım ayrıldıktan sonra benneyaptımki devam ederim de yapmaya beni mutlu ediyor hala onun için bir şeyler yapmak :asigim: ama işe yarar diye dua etmekten başka yapacağım bir şey yok :Saruboceq:

ama dediğiniz gibi gurur yapıp aramayarak onu ellerimle başka bir kızın ellerine teslim etmek de istemiyorum :kızgın: ooof ooff senağlama

Bir erkeğin bir kadını gerçekten sevdiğini hepimiz anlarız ve eğer ayrılıklarda üzücü bir sebeptn dolayı ayrılmışsnız (ihanet hariç) ve onu geri istiyorsanız.. Kimin gittiğin önemli değildir..Gidenlerde geri gelmeyi biliyorlar gidenlerden de hayır geliyor.. Ben bundan 3 ay öncesine kadar gidenlerin döneceğine inanmıyordum..Ama herşeye ragmen hiç vazgeçmedim sevgilimden o askerdeydi ben ise onu hep bekledim mailler attım sürekli (arayamıyordum çünkü)maillerime cvplar gelmiyordu ve hiç ortak çevremiz yoktu ama herşeye ragmen (gerçek sevgilerde) ben onu bekledim ve hiç karşılıksız..
Askerden geldiktn 2 hafta sonra ben onu bir daha hiç göremeyeceğimi düşünürken görüşme kararı aldık..Şimdi çok mutluyum evet o gitti ama ben sevgilimi geri aldım..Bekledim sabrettim.. Ve bana söylediği ilk şey barıştıktan sonra vazgeçmediğin için seni seviyorum oldu:)
:1hug::asigim:

ne güzel yaaa Allah bir daha ayırmasın sizi :1rolleyes:

inşallah benim de çabalarım sonuç verir senağlama şu an edremitte ablasının yannda sanırım hiç msne girmiyor orada bol bol fırsatı olur düşünmek için kim bilir döndüğünde değişmiş olur belki de Şeniz

ya da bitmişimdir ben onun için ve geçirdiğimiz 22 ay sadece onda tebessüm oluşturacak ama içini titretmeyecektir :çok üzgünüm:

bence en güzeli kendi haline bırakmak üstüne düşmemek her ne kadar zor olsada eğer sizinse zaten geri gelir geliyoda, ama değilse gelmez onun içinde üzülmeye deymezzzşakkıdı

peki ayrılık ortak kararsa ama siz pişman olup barışmak için yalvarırsanz ve o kabul etmezse ??

yine de bırakırsanz geri gelme ihtimali vaar mıdır ??

peki ayrılık ortak kararsa ama siz pişman olup barışmak için yalvarırsanz ve o kabul etmezse ??

yine de bırakırsanz geri gelme ihtimali vaar mıdır ??

sevgı dercesıne baglı bıde karsındakı ınsanda bagımlılık yaptıysanız tutku halıne geldıysenız ne olursa olsun bırakmaz gerı doner ben yasadım cunku bunu bıde ayrılıga ınanmak cok onemlı ınanmıyosa yada ınanamıyosa karsınızdakı kısı sızden ayrılacagına ayrılık olsa bıle mutlaka gerı doner sıze:jeyyar:

X