Ayrılma konusunda hemfikiriz

Sizler öyle koskocaamaaaan kadınlarsınız ki hiç birilerine ihtiyaç duymamışsınızdır buna eminim her zorluğu yalnız göğüsleyebiliyorsunuzdur takdir ediyorum ben de her zorlukta birilerine sığınmışımdır (bu genellemeyi de hayatımı çok iyi bildiğiniz için yapmakta haklısınız!) bu şekilde yorum yapanlara anlam veremiyorum gerçekten haklı olmadığınız gibi suçlayıcı ve küçümseyicisiniz lütfen biraz empati yeteneği kazanmaya çalışın.

empati yapiyorum hem sizin hem esiniz acisindan. sizin acinizdan bakinca kendimi acinasi ve aciz hissediyorum. esiniz acisindan bakincada benden bosanmak isteyen ama daha neyin nasil ne sekilde olacagini bile annesi olmadan konusamayan, karimla iki lafimin birine atilan bir kv hatta ve hatta evime cöreklenmis insanlar tarafindan evimden kovuldugumu hissediyorum.

Buradaki arkadaslarin yazdiklari farkli bakis acilari bence bi degerlendirin belki sizin goremediginiz 3. Goz bakis acisiyla nerede yanlis yapmis olabilirsiniz gormenizi saglar. Tabiki ne yasadiginizi sizden iyi kimse bilemez. Belki bu yuzden hep kendi pencerenizden bakiyor olabilirsiniz. Necizane fikrim. İnsallah gonlunuzce olur hersey..

Sizler öyle koskocaamaaaan kadınlarsınız ki hiç birilerine ihtiyaç duymamışsınızdır buna eminim her zorluğu yalnız göğüsleyebiliyorsunuzdur takdir ediyorum ben de her zorlukta birilerine sığınmışımdır (bu genellemeyi de hayatımı çok iyi bildiğiniz için yapmakta haklısınız!) bu şekilde yorum yapanlara anlam veremiyorum gerçekten haklı olmadığınız gibi suçlayıcı ve küçümseyicisiniz lütfen biraz empati yeteneği kazanmaya çalışın.
Canım durumlar nasıl oldu inşallah herşey yoluna girmiştir

X