Ayrılmalı mıyım ?

Pnr1990

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
795
627
34
İyi geceler hanımlar son zamanlarda sürekli aynı konuyla boğuşuyorum. Sanırım tanımadığım insanlara anlatmak daha iyi gelecek bana. Yaklaşık 1.5 yıllık bir ilişkim var pardon ilişkicik. Uzak mesafeyle başladı 27 yaşındayım karşı taraf 32. Kendisi polis ben de öğretmenlik mezunuyum KPSS’ye hazırlanıyorum. İş güç hiç önemli değildi ilk başlarda onun için evlenelim edelim. Çok ciddiye alamıyordum farklı değişik yaptırımları vardı tayt giyme erkek arkadaşların olmasın falan filan. Bu kişiden önce ben birliktelik yaşadım. Defalarca bana sordu birlikte oldun mu biriyle diye itiraf edemedim birkaç ay sonra gerçeği söyledim ilk başta çok hakaretler etti yok kız çocuğun sana benzemesin yok ben sen kimseyle birindeyim yaşamadın diye seni çekiyordum falan. Bu arada kendi birlikte olduğu kişi sayısını bilmez. Sonra bir şekilde aştı bu konuyu bir daha da lafını açmadı. Çok sık da görüşemezdik ama bir görüştüğümüzde bir hafta aynı evde kalırdık. Bu arada bu insanın şimdiye kadar bir çöpü bile gelmedi bana. Arar eder sorar ilgilenir ama böyle incelikleri hiç olmadı yanına giderken bile biletlerimi kendim alıyordum. Sanırım bu süreç içersinde de manipüle etti beni düşünceleri hep sinmiş bana sürekli de evde olduğum için sıkıldım ona sardım KPSS diğer memurluklar falan süreç beni de zorladı. Dört hafta önce koptuk zaman istedi yıldırmış onu bazı hareketlerim bu sürede de her sabah günaydın hal hatır sorma akşm arama falan her şey var sekmedi her gün aradı. Tekrar yeni birine kendini tanıtmak zor geliyormuş gelen de benden iyi mi olacakmış hayır bunları da söylüyor.Ama bu zaman bir türlü bitmedi. En nefret ettiğim şey belirsizlik. Artık bir karar vermesini istedim ne sorarsam bilmiyorum ben biraz rahat kalmak istiyorum. En son yanına gelsem görüşebilir miyiz dedim çalışma saatleri biraz ağır bakayım ama zor gibi görünüyor dedi. Ya ben kalkıp 800 km yol gideceğim 1 saat bile olsa. Konuşmuyoruz şu an yazmıyor, aramıyor. Lanet olasıca bir huyum var konu ne olursa olsun elimden geldiğini yaptığıma inanana kadar çabalamazsam vazgeçemiyorum. Ne yapmalıyım biraz uzun oldu farkındayım ama patlayacağım artık 😞

ben de öğretmenlik mezunuyum KPSS’ye hazırlanıyorum.
missss gibi mesleğiniz var elinizde,nedir bu çekingenlik yahu!
Bu kişiden önce ben birliktelik yaşadım.
eee nolmuş? istediniz ve yaptınız. kararlarınızın arkasında durmayı öğrenin.
Defalarca bana sordu birlikte oldun mu biriyle diye itiraf edemedim birkaç ay sonra gerçeği söyledim ilk başta çok hakaretler etti yok kız çocuğun sana benzemesin yok ben sen kimseyle birindeyim yaşamadın diye seni çekiyordum falan. Bu arada kendi birlikte olduğu kişi sayısını bilmez.
şaka mı yapıyorsunuz? sizinle ilgili olan bir şeye bir başkasının bu şekilde müdahele etmesine nasıl izin veriyorsunuz? hem de leş herif bir sürü birliktelik yaşamışken?? bu kimseyi ilgilendirmez,istediniz ve yaptınız,nokta!
Tekrar yeni birine kendini tanıtmak zor geliyormuş gelen de benden iyi mi olacakmış
e yuh yani,adam resmen sizi aşağılıyor farkında mısınız??
En nefret ettiğim şey belirsizlik. Artık bir karar vermesini istedim
niye ona bırakıyorsunuz ki?? totosunu kaldırmışsınız,habire o karar veriyor,habire o affediyor vb.. şimdiye bu adamı çoktan terk etmeniz lazımdı!! kurbanlık koyun gibi hakkınızda vereceği kararı bekliyorsunuz bir de! ay çok sinirlendim kusura bakmayın!!
Ya ben kalkıp 800 km yol gideceğim 1 saat bile olsa. Konuşmuyoruz şu an yazmıyor, aramıyor.
yahu delirdiniz mi?? gitmeyin,bir de ayağına mı gideceksiniz onun? öyle güzel sindirmiş ki sizi,ne dese yapıyorsunuz,sürekli kendinizi suçluyorsunuz!

ayrılın,net!!

missss gibi mesleğiniz var elinizde,nedir bu çekingenlik yahu!

eee nolmuş? istediniz ve yaptınız. kararlarınızın arkasında durmayı öğrenin.

şaka mı yapıyorsunuz? sizinle ilgili olan bir şeye bir başkasının bu şekilde müdahele etmesine nasıl izin veriyorsunuz? hem de leş herif bir sürü birliktelik yaşamışken?? bu kimseyi ilgilendirmez,istediniz ve yaptınız,nokta!

e yuh yani,adam resmen sizi aşağılıyor farkında mısınız??

niye ona bırakıyorsunuz ki?? totosunu kaldırmışsınız,habire o karar veriyor,habire o affediyor vb.. şimdiye bu adamı çoktan terk etmeniz lazımdı!!

yahu delirdiniz mi?? gitmeyin,bir de ayağına mı gideceksiniz onun? öyle güzel sindirmiş ki sizi,ne dese yapıyorsunuz,sürekli kendinizi suçluyorsunuz!

ayrılın,net!!
Offf okurken delirdim sinirden resmen ya

Ya böyle şeyleri duyunca çıldırıyorum gerçekten sen elinden geleni yapmışsın zaten daha ne yapacaksın bir ilişkide belirsizlik varsa o ilişkiden hayır gelmezzz artık anlayın ya belirsizlik= sevgisizlik ayrıca müstakbel sevgilinizin dili çok pis çok aşağılayıcı konuşuyor vazgeç gitsin kpssye çalış mis gibi önüne bak lütfen evli biri olarak söylüyorum suan üzül ağla aşk acını çekçeksen çek ama olur da evlilik mevlilik bu adam en ufak bisey de gecmisini yüzüne vurur dinle ablanı

ay burayı görmemişim!! kan beynime sıçradı!! pislik adam bakire kadın istiyormuş,bir de size sırf bu yüzden katlanıyormuşmuşmuş!!!!

konu sahibi kendinize saygınızı yitirmeden AYRILIN bu adamdan!!
Sonradan da toparladı tabii namus böyle bir şey değil falan bir sene oldu bu konunun açığa çıkalı ondan sonra hiç lafını yapmadı ama Kocaman bir salağım

X