Ayrılmalı mıyım ?

Ben kimseye kolay kolay ayrıl demem haddime değil ama ayrıl.
Bu çocuk senin değerini böyle cinsellik gibi şeylere bağlamış. Seni seviyor gibi gelmedi bana.
Kendi değerinden ödün verme, seni aşağlamasına izin verme. Eksik değilsin. Kendi tercihlerini yaşamışsın. Bunu kaldıramıyorsa doğru kişi değildir. Kendine saygını sevgini yitirirsin ancak.

Birlikte olmadık. Yaşadığım kişiden başkası olmadı o anlamda. Çünkü öyle bir konuştu ki kendimi suçlu gördüm.

Okurken sinirlendim ya tam bi pislik erkek arkadasiniz. Tam dayaklık yani
Size de diyecek bir söz bulamiyorum dogrusu, neden kendinize bunu laik görüyorsunuz?!

Birlikte olmadık. Yaşadığım kişiden başkası olmadı o anlamda. Çünkü öyle bir konuştu ki kendimi suçlu gördüm.
Tek bir soru neden kendinize bu kadar aşağı bir konumda görüp, karşınızdaki adamın sizi ezmesine , kafasına göre hayatınıza dalıp canı istemeyince çıkmasına izin veriyorsunuz?

Okurken ben sinirden patladım bu nedir ya bu adam size sevgi saygı duymadığı gibi ezikleyip sizi aşağılıyor resmen kendini bi halt sanıyor hadsiz herif iyice havaya sokmuşsunuz bunu belli! Nasıl size böyle konuşmasına izin verirsiniz yapmayın Allah aşkına bu egosuyla sizi daha çok üzer! Lütfen daha fazla bu herife yazarak yada arayarak kendinize haksızlık etmeyin!

Bırakmaz tabi keko, nerde bulacak bütün hakaretleri yutup 1 saat için 800 km yol gidecek bir saf daha?

hazır fırsatını bulmuşken ben olsam ayrılırdım. açık açık daha iyisini bulamadığımdan ee napim ayrılmıyım bari demiş. insanın gururuna dokunur bu cümle. şimdi ayrılmazsanız, ilk fırsatında onun ayrılacağını düşünüyorum bir alternatif bulduğunda.

Birçoğunun diline vuruyor bakma. Performans minimum 5 dk olanın bile ağzında aynı laf. Lafta hepsi womanizer. Kriterleri nefes alsın yeter'den ibaret de olabilir tabi.
Ay valla bilmiyorum, bir ilişkim (ilişkicik) vardı 2-3 hafta sürmüştü aldatılmıştım. O kadar ihtimal vermiyordum ki öyle ha deyince birini bulacağına çocuk kendi söyleyince bile inanmayıp dalga geçmiştim. Sonra çocuk bana kızla yatakta fotoğraflarını atmıştı.

Kız çok güzeldi yani, aldatılmam ve çocuk hiç aklıma gelmez ama kızı düşünürüm arada bir neden buna bakmıştı diye

Biraz eli yüzü düzgün, ağzı laf yapan biri ise neden olmasın? O kızın az aklı varsa onda çok durmamıştır. Ona da değer vermiyor, verse gözünden sakınır, sağa sola mahrem fotolarını atmaz.

Yarısından sonrasını okumaya bile gerek duydum. Bana erkek arkadaşın olmasın, tayt giyme diyen adamla değil bir buçuk sene bir buçuk dakika geçirmem. Ayrıca ne haddineymiş daha önce birliktelik yaşadın mı diye sormak. Siz bu soruya kerelerce cevap vererek bu hanzoya haddini bildirmeyerek yanlış yapmışsınız. Bu kişiye ayırdığınız her dakika israf, ayrılın gitsin

ben bunu ağlarken mendille gözünü silme emojisi sanıyordum ya, hapşuruyo mu bu şimdi

Herkes saygı sevgi gördüğü bir ilişki içinde olacak diye birşey yok. Kendini buna layık görüyor ise ne yapabiliriz?
Türkçe adıyla Saksı Olmanın Faydaları diye bir film var, genel olarak ergen filmi ama popülerliğini neredeyse sadece filmde geçen bir cümleye borçlu.
"Hak ettiğimizi sandığımız aşkı kabul ederiz."
Konu sahibi bir baksın.

Biraz eli yüzü düzgün, ağzı laf yapan biri ise neden olmasın?
Tipi fena değildi, ağzı da iyi laf yapardı

Öğretmenlik menuzusun, kpss ye hazırlanıyorsun seni aşağılayan yok sayan bir adam için AYRILMALIMIYIM diye konu açıyorsun. Yazık eğitimin için harcadığın emeklerine.

800 km yol gitmeyi göze almana rağmen, görüşmek için 1 saat bile vakit bulamayan bir adam için çabalayacak başka bir şey kalmamıştır. Vicdanın hür bir şekilde ayrilabilirsin bu ıssız adamdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…