Ayşe Arman'dan özel pozlar...40 olmadan Nihat Odabaşına poz verdim

ama ahmet kaya sesi haricinde başka şeylerle göz önüne çıkmadı insanlar onu ırkı yüzünden dışladı öyle değilmi?

karelerin profesyonelliği arman'dan değil odabaşı'ndan kaynaklanıyor....

bunuda odabaşı'nının başarısıdır heralde....

ahmet kaya tartışmasına girmem, zaten onun hakkında tek bişey demedim.
"ahmet kaya'da ses vardı dediniz" dedim, şahsi fikir beyan etmedim.

valla tabiki de odabaşının profesyonelliği var ama altyapı sağlam olmasa adam ne yapabilir ki.
ben poz versem benden o bacaklar ve vücut çıkmaz ama o odabaşının başarısızlığı değil, benim vücudumun orantısızlığıyla alakalıdır.

odabaşı'nın başarısı su götürmez zaten, ama model sağlam olmasa mucize de yaratamaz sonuçta..

ön plana çıkmaya ihtiyacı mı var sence ayşe armanın ?
kendiniz söyledniz zaten yazılarında uslubunda vs uygunsuz die..
demkki tanıyor ve biliyosunuz onu ..
yani ihtiyacı yok ön plana çıkmaya..
magazain programlarında izlediğiniz üç-beş çapulcunun zevzeklikleriyle bu tür çalışmaları karıştırmayın lütfen..

kareler profesyonel çünkü odabaşı tr nin en iyi fotoğrafçısı..
arman 40 a dayanmış ama hala taş gibi duran , hayallerinin peşinden koşan bir türk kadını..
ikiside profesyonel olmasaydı bu kareler bu kadar iyi olabilir miydi sizce ?

yarattığı mucize değil zaten.....

ve nihat odabaşı gibi markanın işi bu...

objeyi-kişiyi fotoda güzel yansıtmak...

sadece güzel olanı değil herşeyi güzel yansıtmak.....

evet bence ön plana çıkmaya ihtiyacı hissediyor böyle olmasaydı işini yapardı bu işi değil.....

evet biliyorum onu,

bunu bilmek ön planda ve çok takip edilen biri olduğunu kanıtlamaz....

kişiyi sanırım gazete okuyan herkes "kim" olduğunu biliyodur....

magazin programlarındaki gereksiz insanlarla karıştırdığımı neden düşündünüz onuda kendi kategorisinde değerlediriyorum....

odabaşını tartışmıyoruz..

ama türkiyede örnek gösterilecek çok daha güzel türk kadınları olduğunu düşünüyorum hem konunun türk olmasıyla alakası olduğunuda düşünmüyorum....

hem emin ol çok çirkin bişeyi güzel gösterebilecek kadar başarılı.....

neyse bu konunun suyu çıktı burda hiçbirimizin düşüncesini fikrini değiştirecek bi durum yok fazla uzatmanında alemi yok.....

:kahve:

Son düzenleme:
benim anlayamadığım şey ayşe armanın neden böyle bir şeye ihtiyaç duyduğu
pozlara bir şey dediğim yok estetik ve güzel
ama fotoshopluymuş biraz onunda atlamamak gerekir
neyse kadının vucüdu güzel orantılı hoş... ama
40 ıma gelmeden bakın benim vucüdum hala taş gibi diyerek kime neyi kanıtlamak istedi
kendisi köşe yazarı değil mi?
ben mi yanlış biliyorum yoksa
bana şaçma gelen pozlar değil bunu yapan kişinin bir köşe yazarı olması
bana sükse yapmak adını duyurmak ön plana çıkmak amacıyla yapılmış bir çalışma gibi geldi
aynı pozları bir mankende şarkıcıda görsem daha farklı düşünürdüm
işinin gereği verilmiş pozlar derdim ama ayşe arman için gereksiz gündem oluşturuyor diyebilirim ancak

40 ıma gelmeden bakın benim vucüdum hala taş gibi diyerek kime neyi kanıtlamak istedi
bana sükse yapmak adını duyurmak ön plana çıkmak amacıyla yapılmış bir çalışma gibi geldi
işinin gereği verilmiş pozlar derdim ama ayşe arman için gereksiz gündem oluşturuyor diyebilirim ancak

aynen katılıyorum canım
bazı arkadaşlar bu onun için başarıdır demişler kafamçokkarıştıne kadar saçma bir düşünce
ne yani her fiziği ve yüzü güzel kadın 40 na gelmeden böyle yarı çıplak pozlar verip dergileremi çıkmalı:eek:lmaz:
bunun başlarıyla ne ilgisi var.kadın resmen kendince gündem oluşturmaya çalışmış
galiba bugünlerde adından bahsedilmiyodu bu pozlarla biraz adım medyada anılsın demiş

aynen katılıyorum canım
bazı arkadaşlar bu onun için başarıdır demişler kafamçokkarıştıne kadar saçma bir düşünce
ne yani her fiziği ve yüzü güzel kadın 40 na gelmeden böyle yarı çıplak pozlar verip dergileremi çıkmalı:eek:lmaz:
bunun başlarıyla ne ilgisi var.kadın resmen kendince gündem oluşturmaya çalışmış
galiba bugünlerde adından bahsedilmiyodu bu pozlarla biraz adım medyada anılsın demiş

kimse 40 dan sonra çıkın poz verin demiyor..
poz veren için yorum yaparken bir noktaya takılıp kalmayın diyoruz !!
kadının amacını az çok çözün diyoruz..
kendi pencerenizden bakmakla olmaz , biraz daha objektif bakmal lazım diyoruz..
eleştirilerin çoğu bu kadın zaten bir garip..
yorumları da gairpti..
bu yaşta ne bu pozlar şeklinde..
pozların amacını yazmış işte..
neden illa yok aslında olay budur diye düşünüp kendi tezinizi ısrarla yapıştırıyorsunuz kadına ?
siz beğensenizde beğenmesenizde türkiyenin en güçlü kadın kalemlerinden biridir arman , rahmetli asenadan sonra..
40 yaşında böyle fiziğim olsa bende böyle pozlar verirdim..
bu çok afedersiniz ama g.te güvenmektir :nazar:
güvenen beri gelsin yani ..

Son düzenleme:
Tadında bir paylaşım diliyorum... Ayşe Arman'ın kişilik haklarına saldırmadan, konuyu kadın, yaş, çıplaklık üzerine tartışabilirsiniz.

değil mi ?

kimse 40 dan sonra çıkın poz verin demiyor..
poz veren için yorum yaparken bir noktaya takılıp kalmayın diyoruz !!
kadının amacını az çok çözün diyoruz..
kendi pencerenizden bakmakla olmaz , biraz daha objektif bakmal lazım diyoruz..
eleştirilerin çoğu bu kadın zaten bir garip..
yorumları da gairpti..
bu yaşta ne bu pozlar şeklinde..
pozların amacını yazmış işte..
neden illa yok aslında olay budur diye düşünüp kendi tezinizi ısrarla yapıştırıyorsunuz kadına ?
siz beğensenizde beğenmesenizde türkiyenin en güçlü kadın kalemlerinden biridir arman , rahmetli asenadan sonra..
40 yaşında böyle fiziğim olsa bende böyle pozlar verirdim..
bu çok afedersiniz ama g.te güvenmektir :nazar:
güvenen beri gelsin yani ..

ben kendi fikrimi söyledim
siz poz vermek istiyorsanız gidin verin beni ilgilendirmez
eğitimli birisiniz sanırım biraz daha güzel uslup kullanabilirsiniz

aynı düşünceleri paylaşıyoruz....opuyorumnanaktan

aynen katılıyorum canım

bu onun için bir başarıdır canım yiğidi öldür ama hakkını yeme
40 ına gelipte bu fiziği muhafaza edebilmek bir başarıdır elbette
yarı çıplak pozlara gelince bunun kişinin yaptığı işle alakalı olması gerekir diye düşünüyorum
bir maken bir şarkıcı görsellik adına böyle bir şey yapabilir
ha ayşe armanın buna hakkı yok mu elbette var
ama bakın taş gibiyim taş diyerek bunları meydayada çarşaf çarşaf yayınlaması
sadece onun gündem oluşturmaya çalıştığını gösterir
şahsi fikrim böyle... gereksiz bir gündem oluşturmuş kendince

Son düzenleme:
çekemeyen anten taksın yavrular asabımı bozmayın taş gibi hatun işte size ne kime nası poz verdiğinden keyfinin kahyası mısınız zemuszemus
hayret bişi yaa :eek:lmaz:

imza : bir ayse arman fan'ı -tatlicadiarzu-

aynen katılıyorum canım
bazı arkadaşlar bu onun için başarıdır demişler kafamçokkarıştıne kadar saçma bir düşüncene yani her fiziği ve yüzü güzel kadın 40 na gelmeden böyle yarı çıplak pozlar verip dergileremi çıkmalı:eek:lmaz:

evet bazı arkadaş geldi..
ben dedim başarıdır diye..
buna katılmazsınız ama saçma düşünce diyemezsiniz.
he derseniz bana da sizin tüm yazdıklarının için saçma düşünceler deme hakkı doğar ama ben gene de demem..
neyse..

evet 40 yaşında ve çocuk doğurmuş bir kadının hala taş gibi bir vücuda sahip olması ve bu kadar fotojenik olması benim için bir başarıdır.
bunu fotoğraflatmak da ayrı bir medeni cesarettir bana göre..

ve bu -bana göre- başarısını, medeni ceasretini ve ortaya çıkan süper kareleri herkese göstermek hoş birşey..

lütfen ne kadar saçma demeyelim, sadece eleştirelim..
yerli yerince..

Benim kullandığım basitlik kelimesine yoğunlaşıldığı için yazma gereği hissettim.
Ben bu fotoğrafları dün başka bir sitede gördüm ve nötr olarak sadece hepsine baktım ve geçtim, hiç bir kötü yorumum, düşüncem yoktu. Ama bu başlık altında kendi kaleminden yazdıkları ve açıklamalarını okuyunca kendimce bir kanaate vardım ve yazma gereği hissettim, bir köşe yazısında o insanın özel hayatını, cinsel hayatını, fantezilerini okumak hoşuma gitmiyordu, mecbur kalmadıkça da okumadım zaten. Bu fotoğrafları çektirmekteki amacını, sevgilisiyle bu konu hakkındaki konuşmalarını vs. okuyunca yine aynı düşüncelere kapıldım ve kendini (burda kastettiğim ben sıradışıyım diye avaz avaz bağırmak) tekrar ettiğini düşündüm. Ayşe Armanın cesaret olarak algıladığı şeyi ben bayağılık olarak görüyorum, burda kastettiğim de fotoğrafları değil tarzı, bu da benim kişisel görüşüm. Herkes farklı yönlerden bakıp, farklı şeyler düşünebilir, sadece bir forumda olduğumuz için düşüncelerimi yazma gereği hissettim, herkes düşüncesini yazar, yazılanları okur geçer. Ben bu konuda uzatılacak, tartışılacak birşey göremiyorum. zemuszemus

Son düzenleyen: Moderatör:
bence medyada yeralan ve 40 ına gelmiş kadınların çoğunun görüntüsü armanınki gibi zaten beni hiç şoke etmedi onlar özenliler kendilerine karşı buna mecburlar çünkü( benim için arman köşe yazarından çok medyatik biri iştee)

ayrıca foto.larla fazlaca oynanmış bu belliii artık pürüzsüz bi ten törpülenmiş bi vücuda sahip olmak zor değil foto.larda parayı basman yeter

normaldede çirkin bi kadın değil ( hı acayip sevimsiz ve itici o ayrı tabi) ama bu kadarda kusursuz ve taş gibi değil yani bence objektif olunması gereken konu bu

amacı medyada yer almak ve gündem oluşturmaktı ve başardıı

Benim kullandığım basitlik kelimesine yoğunlaşıldığı için yazma gereği hissettim.
Ben bu fotoğrafları dün başka bir sitede gördüm ve nötr olarak sadece hepsine baktım ve geçtim, hiç bir kötü yorumum, düşüncem yoktu. Ama bu başlık altında kendi kaleminden yazdıkları ve açıklamalarını okuyunca kendimce bir kanaate vardım ve yazma gereği hissettim, bir köşe yazısında o insanın özel hayatını, cinsel hayatını, fantezilerini okumak hoşuma gitmiyordu, mecbur kalmadıkça da okumadım zaten. Bu fotoğrafları çektirmekteki amacını, sevgilisiyle bu konu hakkındaki konuşmalarını vs. okuyunca yine aynı düşüncelere kapıldım ve kendini (burda kastettiğim ben sıradışıyım diye avaz avaz bağırmak) tekrar ettiğini düşündüm. Ayşe Armanın cesaret olarak algıladığı şeyi ben bayağılık olarak görüyorum, burda kastettiğim de fotoğrafları değil tarzı, bu da benim kişisel görüşüm. Herkes farklı yönlerden bakıp, farklı şeyler düşünebilir, sadece bir forumda olduğumuz için düşüncelerimi yazma gereği hissettim, herkes düşüncesini yazar, yazılanları okur geçer. Ben bu konuda uzatılacak, tartışılacak birşey göremiyorum. zemuszemus

bence medyada yeralan ve 40 ına gelmiş kadınların çoğunun görüntüsü armanınki gibi zaten beni hiç şoke etmedi onlar özenliler kendilerine karşı buna mecburlar çünkü( benim için arman köşe yazarından çok medyatik biri iştee)

ayrıca foto.larla fazlaca oynanmış bu belliii artık pürüzsüz bi ten törpülenmiş bi vücuda sahip olmak zor değil foto.larda parayı basman yeter

normaldede çirkin bi kadın değil ( hı acayip sevimsiz ve itici o ayrı tabi) ama bu kadarda kusursuz ve taş gibi değil yani bence objektif olunması gereken konu bu

amacı medyada yer almak ve gündem oluşturmaktı ve başardıı

aynen katılıyorumkaydirigubbakcemile5
arkadaşlar benim anlatmak istediklerimi çok güzel bir şekilde yazmışlarvereliniortak
başka bişey yazmaya gerek duymuyorum:1no2:

X