Aysebru nun diyet serüveni

Allah sifalar versin canim. kilo vermeye basladikca inan hormonlarinda duzelmeye baslayacak. yavas yavasta gitse kilolar sakin vazgecme. ben hepimizin basaracagina inaniyorum. dereotunuda ihmal etme sakin.

Amin başarırız umarım...Benim reglim yaklaştı ve hafta sonum diyet açısından berbat geçti diyebilirim...

kizlar iyi geceler bilgisayarim bozuk gunduz giremedim gene. listeler cok guzel masallah hepimize.

oglen
tavuk izgara
yogurt 1 kase

ara
2 3 dilim domates
2 catal peynir
cay

aksam
malesef kardesimdeydim
1 lahmacun yedim.

esim gec geldi ama benimle yarim saat yurudu. gecenin yarisi yuruyus yaptim :)
en azindan lahmacun gitsin :)))

bu biberiye yagi ise yarar mi acaba bende alip deniyim. gobek erisin biraz.
kilo vermek ne guzel bir sey arkadaslar. inanin dizlerimin agrisindan merdiven cikmak cok buyuk eziyetti bana. ama bu aksam ilk defa dizim agrimadan merdiven inip ciktim. rahat yurudum. cok mutluyum.

diyetimi asla.bozmama karari aldim. zorlanip birakma ustegi gelirse dizlerimin bana cektirdigi eziyet gelsin aklima.
Allahin izniyle insallah kurtulucaz bu yuklerden.
Afiyet olsun canım:KK16:ben bir arada biberiye-kekik yağı karışımı kullanmak istedim...ama çok kötü kokuyordu,kullanamadım:KK1:evet,sağlık en büyük nimet....
Amin başarırız umarım...Benim reglim yaklaştı ve hafta sonum diyet açısından berbat geçti diyebilirim...
Sıkma canını,bugün yeni bir başlangıç yap:KK34:

Günaydın arkadaşlar:KK16:
Dün erkenden misafirliğe gittik,geç geldik...dün bende çok kaçamaklar yaptım..ama bugün tekrar listeme döneceğim :)inşallah metabolizmam tekrar hızlandırır....
Kahvaltım:1 dilim ekmek,3 parmak kadar peynir,salata,domates,2 ceviz içi...
Öğlen:1 kepçe çorba,1 ayran,3 yk bulgur pilavı...
Sevgiler:KK16::KK16:

Günaydın...sabah:çökelekli omlat yaptım oğluma az miktarda yedim ,2 ısırıkta simit yedim....

Günaydınlar:KK16::KK16::KK16:
Dün akşam 6 yk menemem,1 dilim ekmek,çoban salata yedim...ara olarak 1 elma ....
Bu sabah kahvaltıda,1 dilim ekmek,1 dilim peynir,2 ceviz içi,domates,salata :)
Öğlen:6 yk sebze yemeği,1 dilim ekmek,1 ayran

Dün pek yürüyemedim....ama bugün yürürüm inşallh:KK34:sevgiler:KK16::KK16:

Günaydınlar:KK16::KK16::KK16:
Dün akşam 6 yk menemem,1 dilim ekmek,çoban salata yedim...ara olarak 1 elma ....
Bu sabah kahvaltıda,1 dilim ekmek,1 dilim peynir,2 ceviz içi,domates,salata :)
Öğlen:6 yk sebze yemeği,1 dilim ekmek,1 ayran

Dün pek yürüyemedim....ama bugün yürürüm inşallh:KK34:sevgiler:KK16::KK16:

Hadi bakalımm başaracaksın sen bu işi....

Günaydın arkadaşlar...sabah kahvaltıda 4 ısırık ekmek yedim..oğluma çökelekli omlet yapmıştım pek yemedi tabi bana kaldı ben yedim ...öğle ve akşam daha hafif yemem lazım...

Canım denemedim ama maydonozun guatra iyi gelmediğini duymuştum...bir araştır istersen...

Yıllardır kilo vermek için denemediğim yol kalmadı. Hep hayalim zayıflamak oldu ama sonuç hüsrandı tabi. Dönem dönem çok güzel kilolar verdim. İnceldiğim kendimi çok güzel hissettiğim kısacık zamanlar. Sonra hooop kilolar geri geldi tabi. Sağlıklı sağlıksız bir sürü başarısız deneme sonunda hamileliğimde de aldığım 30 kilo üzerine tuz biber oldu diyebilirim. Şu an 38 yaşımdayım... ilkokuldan beri kiloluyum... yazık ki ömür geçiyor bu şekilde kilolarla devam etmek demek sağlığımın daha da bozulacağı demek oluyor. Bu gün geçmişte katıldığım gruplarla yazışmalarımızı okudum. Gerçekten de birlikten kuvvet doğuyormuş... Sayfaları okurken benimde artık başlamam gerekiyor dedim ve kendime yeni bir sayfa açmaya karar verdim. Şu an 120 kiloyum ve 1.68 boyundayım... KARBONHİDRAT diyetiyle bir dönem 45 kilo verdi. Daha sonra hamilelik ve emzirme dönemimde geri aldım tabi... Şimdi yeniden başlamak istiyorum. Hazır yaza daha vakit varken gitsin kilolar. Eğer benimle birlikte kilo vermek isteyen arkadaşlarım varsa birlikten kuvvet doğar :)

Tum sayfaları okudum maşallah. İnşallah hep böyle gider ve istediğiniz kiloya ömür boyu sahip olursunuz :KK66: ayrıca o kadar samimi yazmışsınız hayran kaldım. Ben de kilo vermeye çalışıyorum inşallah veririz kilolarimiz daim olur :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyi akşamlar arkadaşlar:KK16::KK16:
Bugün 1 saat yürüdüm:KK34:
Akşam yemeğim:7 yk bezelye,1 dilim ekmek,ayran..
Ara:1 elma,yarım bardak yoğurt...
Bugün maalesef 1 avuç çekirdek yedim....
Sizin gününüz nasıl geçti?:KK16::KK16:
Hayırlı geceler olsun:KK16:

Tum sayfaları okudum maşallah. İnşallah hep böyle gider ve istediğiniz kiloya ömür boyu sahip olursunuz :KK66: ayrıca o kadar samimi yazmışsınız hayran kaldım. Ben de kilo vermeye çalışıyorum inşallah veririz kilolarimiz daim olur :KK66:

İnşallahhep birlikte verelim artık yaz kapıya dayandı...

Aysebru diyete devam mi hala giremiyor musun ku :KK43:

X