Az kullanilmis sifira yakin cantalar ayakkabilar ve kiyafetler marka urunler

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398093032.145413.jpg
Orjinal nike buyuk beden XL bedene uygun gri sweatshirt bedenine gore musteri bulmak zor oldugu icin uygun fiyatli 15tl hic kullanilmadi

tamam anlaştık ödemeyi falan nasıl yapıcaz?

Canim ben sana iban numarami yazayim ozelden sen bana odemeyi yollarsin hemen urunu kargoya veririm ama sadece yurtici ile karsi odemeli gonderebiliyorum sana uyarsa yollayayim bilgilerimi

Canim ben sana iban numarami yazayim ozelden sen bana odemeyi yollarsin hemen urunu kargoya veririm ama sadece yurtici ile karsi odemeli gonderebiliyorum sana uyarsa yollayayim bilgilerimi

canım yanlız yurtiçi kargo 12 lıra tutyomus olursa pttyle gonder lütfen kargo cok pahalı oluyo yoksa:KK5:

Hayrli satslar tatlim sen moral bozma sakin satisinaa devam :) takipteyiz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım yanlız yurtiçi kargo 12 lıra tutyomus olursa pttyle gonder lütfen kargo cok pahalı oluyo yoksa:KK5:

Canim benim isyerim dagin basinda ptt kargo gelmiyor buraya ama ben bir arastirayim yarin haber vereyim sana olur mu en yakin sube nerdedir diye
Urunu senin icin ayiriyorum yarina kadar

bunu bende beğendim ne çok talibi oldu :KK1: sanırım toline gidecek bu güzel sweat zaten kozmetikleri de o aldıydı dün :KK19: şaka bi yana ürünleriniz gayet güzel spor tarz bişeyler gelecekse ben talip adayı olayım şimdiden :KK76:

ben bit pazarından ilk defa bişey alıyorum siz benı karıştırdınız:KK1::KK1:

bunu bende beğendim ne çok talibi oldu :KK1: sanırım toline gidecek bu güzel sweat zaten kozmetikleri de o aldıydı dün :KK19: şaka bi yana ürünleriniz gayet güzel spor tarz bişeyler gelecekse ben talip adayı olayım şimdiden :KK76:

Merhaba cok tesekkur ederim bu tarz eklemelerim olacak insallah tekrar gorusuruz nike ve burberry spor tarz ekleyecegim

Merhaba cok tesekkur ederim bu tarz eklemelerim olacak insallah tekrar gorusuruz nike ve burberry spor tarz ekleyecegim

tmm ben sıraya gireyim hemen iş saatinde her zaman takip edemıyrm çünkü nike üst için adayım :KK1: umarım fiyat bütçemi aşmaz alabilrim:)

Son düzenleme:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398099315.928979.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398099494.840312.jpg
Kizlar bunlar da esprit sweatshirt s beden ama m olarak uyumlu degisik bir model biri beyaz digeri gri renk acik yaka hic kullanilmadi her biri 15tl

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398101872.737490.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398101897.337007.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398101915.376164.jpg
Orjinal hugo boss marka L beden tshirt likrali oldugu icin 38-40 bedene uyumlu hatta bana bile oluyor 36-38 giyiyorum hic kullanilmadi 25tl

X