Az önce kendimden geçtim yardım

Bütün konuların birbirine benziyor şuan bu konuda verilen tavsiyelerin hepsi ve de daha fazlası sana diğer konularda da verildi. Hiçbir ilerleme yok. Sana adamdan uzak dur kendi halinde takıl dedik bikaç gün yapıp pes ettin. Tavsiyeleri ciddi şekilde uygula ya da bu deveyi güdemeyeceksen bu diyardan gitmeyi düşünmeye başla. Eşine diyecek bişey yok sana da ailene de saygısızdı elde tutulur pek bir yanını göremedik burada. Hakaret küçümseme aşağılama saygısızlık sevgisizlik adaletsizlik herbir şey var. Sen değilsen de ben bu adamdan sevgi dilenmenden ciddi şekilde sıkıldım..

Öncelikle gerçekten yaşadıklarınız yıpratıcı ama değişmez bir durum değil bence. Kaç yıllık evlisiniz, severek mi evlendiniz ve çocuğunuz var mı ? Bu arada bakımlı biri misiniz? Ben sizi çok iyi anlıyorum eşinizle birlikte vakit geçirebilmek istiyorsunuz fakat o bunu istemiyorsa süslenin çıkın siz de arkadaşlarınızla. Haftasonu insan tabi ki eşi ile birlikte olmak ister ya da dışarıdaki insanlara imrenir ama bunu geçici bir süreç olarak düşünün. Hatta sosyal medya kullanıyorsanız güzel bir fotoğrafınızı paylaşın
bence. Tabi eşiniz dışarı çıkacağınızı bilsin iyice ters düşmeyin. Konum belli etmeyin biraz esrarengiz olsun :) Bir de hep süslü olun, bir süre de hiç hafta sonu geldiğinde bu hafta ne bahanen var ya da nereye gidicez de demeyin. Bir süre hiç demeyin.Emin olun ki o zaman merak uyandıracak bu önemsemeyişiniz. Hatta o evde yokken alın kahvenizi evde kaldığınızda kişisel gelişim olumlu düşünce kitapları okuyun. Yürüyüş yapın. Emin olun iyi gelecek. Zor tabi ki ama şöyle düşünün konuştuğunuzda da dediğiniz olmuyorsa bunu deneyin. Sonuç değişmezse o zaman bir evlilik terapistine gidin.

Bugün malum pazar kızlar
Eşimin cumartesi pazar izinli günü
Bunun hep 1 gününü arkadaşlarına ayırır bişey demem sonraki günü de mutlaka yok idim var der yok annemler çağırıyor der beni hiçbir yere götürmez haftaicı hiç biyere çıkmam haftasonu gelsinde kocamla bi yere gidiyim diye dört gözle beklerim o da hep atlatir beni bazen götürür . Annesi arasında oğlum bizi buraya götür koştur koştur götürür benide sabah erkenden diker öğün hep Beraber gideriz . Neyse dün yine arkadaşlarıylaydi bugün de hava çok güzeldi kalktık hemen arabamla temizlikle ilgilencem bugün dedi hı yani bugüne de temizliğe ayircan öyle mi dedim evi topladım ben dışarı çıkıp dolascam dedim . Neyse hazırlanırken buda hazırlandı çıktık durağa gittik surat beş karış aylardır hiç yanımda yürümez önden inden elimi tutmaz ben tutarım bırakır ben of dedim gelmek zorunda değilsin bi deniz havası alıp gelcem bişey demedi annesi aradı teyzeler geldi bize gelin buda gezmeye gidiyoruz geliriz dedi sonra otobüs iptal olmuş seferi yarım saat bekledik gelmedi neyse benimki buralarda dolaşalım dedi yürüyoruz önden yürüyor yine geldiler benimkiler tabi eve geldik bu ben gidiyorum 1 saat sonra gelirim annelere geçicez dedi . Patladım bende yeter dedim bi rahat bıraksınlar elimi neden tutmuyorsun artk dedm yakistirmiyosun yanına annenlere gitmeye gelince karımsın geleceksin diyosun beni kadın karın yerine koymuyosun dedim kendine çeki düzen ver falan ama nasıl feryat figan bağırıyorum ağlıyorum eşyalarını topladım git dedim gitmedi oturdu bi süre ben de yanıma çağırdım konuşmaya devam ettim bak seni seviyorum yuvamız için nolur biraz çaba gösteren dedim umursamıyorsun çok yoruldum dedim ağlıyorum bi yandan duy artk beni diyorum hiç oralı değil yaklaşık 2 saat ağladım duşa girdim çıktım bu hadi gitmiyomuyz annemlere demesinmi çıldırdım yine gitme diyorum anahtari aldım kitledim kapıyı gitcem diyo ya bu kadar umursamamazlik yapma beni bu halde bırakıp gitme bak diyorm cebellesti baya gitmedi oturdu sen uyuycan ben senin başını mi beklicem bilmem ne dedi o eskidendi dedı. Karşısında sevgisizliginden okadar ağladım o kadar yalvardım ki şuan kendimden iğreniyorum acizligim egosunu tavan yaptırdı . Yakasından tutup defalarca silekeledim sadece seni istedim seni sevdim ne bu vicdansızlıgin dedim . Kızlar bu sadece bi patlama oldu kocam aylardır çok aşırı ilgisiz bana çok zoruma gidiyor artık. Bi keresinde kavga edip eşyalarımı toplamıştım ilk defa gitme demedi o gün bana ve ilk defa o gün kaldım ben salak gibi şimdi onun rahatlığı oldu onda ne yaparsam gitmez diye düşünüyo ben ne yapcam şaşırdım kaldım çok çaresiz hissediyorum hala ağlıyorum oda içerse oturuyo çok yoruldum kendime saygımı kaybettim beklemekten hep düzelir diye umut eder oldum niye bu hale geldim ki ben of of hakkınızı helal edin okuyanlar bana bi akıl verin neyapayim nasıl davranıyim bu adama ben
madem ayrılmak istemiyorsun.
arkadaşları dinle.
eşinle ev arkadaşı ol, karı koca değil.
hani üniversite okuyan öğrenciler gibi.
imkan varsa işe gir. onunla hiçbir yere gitme yapma.
sadece kendine göre ev işi yemek temizlik vs yap. eşin gelmeden akşam yemeğini ye kaldır. kahvaltı hazırlama. ütü yapma vs. kızarsa unuttum de ve sus, oda değiştir, asla tartışma. onun karşısında duvar ol. cinselliği o istediği zaman değil sen istediğinde yaşa. sırtını dön ve uyu.
hemen sonuç alamazsın. birkaç ay sabret.

Erkekler surat asan ağlayan kadınlara sinir oluyor.karşısında zayıf görünme hiç bi zaman.kendin çık gez onada laf ederse hem bana eşlik etmiyosun hem beni eveme hapsedeceksin.ben senin kölen değilim diye tavrını koy

Bütün konuların birbirine benziyor şuan bu konuda verilen tavsiyelerin hepsi ve de daha fazlası sana diğer konularda da verildi. Hiçbir ilerleme yok. Sana adamdan uzak dur kendi halinde takıl dedik bikaç gün yapıp pes ettin. Tavsiyeleri ciddi şekilde uygula ya da bu deveyi güdemeyeceksen bu diyardan gitmeyi düşünmeye başla. Eşine diyecek bişey yok sana da ailene de saygısızdı elde tutulur pek bir yanını göremedik burada. Hakaret küçümseme aşağılama saygısızlık sevgisizlik adaletsizlik herbir şey var. Sen değilsen de ben bu adamdan sevgi dilenmenden ciddi şekilde sıkıldım..
Sıkılıyosanız okumayın . Teşekkür ederim ayrıca cevabınız tokat gibi oldu ama benimde sıkıntım eşimle başka bir konu açmıyorum ne var bunda smdi neden terslendiniz?

Öncelikle gerçekten yaşadıklarınız yıpratıcı ama değişmez bir durum değil bence. Kaç yıllık evlisiniz, severek mi evlendiniz ve çocuğunuz var mı ? Bu arada bakımlı biri misiniz? Ben sizi çok iyi anlıyorum eşinizle birlikte vakit geçirebilmek istiyorsunuz fakat o bunu istemiyorsa süslenin çıkın siz de arkadaşlarınızla. Haftasonu insan tabi ki eşi ile birlikte olmak ister ya da dışarıdaki insanlara imrenir ama bunu geçici bir süreç olarak düşünün. Hatta sosyal medya kullanıyorsanız güzel bir fotoğrafınızı paylaşın
bence. Tabi eşiniz dışarı çıkacağınızı bilsin iyice ters düşmeyin. Konum belli etmeyin biraz esrarengiz olsun :) Bir de hep süslü olun, bir süre de hiç hafta sonu geldiğinde bu hafta ne bahanen var ya da nereye gidicez de demeyin. Bir süre hiç demeyin.Emin olun ki o zaman merak uyandıracak bu önemsemeyişiniz. Hatta o evde yokken alın kahvenizi evde kaldığınızda kişisel gelişim olumlu düşünce kitapları okuyun. Yürüyüş yapın. Emin olun iyi gelecek. Zor tabi ki ama şöyle düşünün konuştuğunuzda da dediğiniz olmuyorsa bunu deneyin. Sonuç değişmezse o zaman bir evlilik terapistine gidin.
3 yıla olmadı henüz evliliğimiz çocuk yok ve çok bakimliyim ama tek hatam şu oluyor galiba 1 gün ben gidiyorum diyorum 2 .gün gün beni kısıtlayıp hemen başka sorunlar çıkarıyor ortaya ama bıkmadan usanmadan sadece kendimi mutlu etmek adına yapmalıyım ve şu sıra bana sinir olduğum için eve para da bırakmıyor doğru düzgün öncelikle iş bulmam lazım sıkıca sarıldım iş aramaya bugünde itibaren market bile olsa çalışacağım

Anlıyorum. Bir mesleğiniz var mı yok mu bilmiyorum ama dediğiniz gibi ne iş olursa çalışın. En yorucu iş bile olsa bu beyin ve kalp yorgunluğunuzdan iyidir. Hatta kafanızı dağıtmış olursunuz. Belki eşiniz ister gezmeyi, bu sefer yorgunluktan ya da ev işlerinden siz dışarı çıkmak istemezsiniz :) Eşiniz çalışmanıza karşı değil dimi? İnşallah değildir? Bu arada çocuk ile ilgili hiç konuşuyor musunuz? Tabi ki sağlıklı evliliklerde çocuk düşünülmeli fakat bunu eşinizin fikrini öğrenmek açısından soruyorum. Ayrıca evliliğiniz çok yeni. Siz bence pes etmeyin ve en önemlisi de istikrarlı olun. Dırdır etmeyin, tirip atmayın, imalarda bulunmayın. Bizler severiz de bunları erkekler nefret eder :) Allah yardımcınız olsun...

Sıkılıyosanız okumayın . Teşekkür ederim ayrıca cevabınız tokat gibi oldu ama benimde sıkıntım eşimle başka bir konu açmıyorum ne var bunda smdi neden terslendiniz?
Bak kendin konunda söylemişsin acizlik diye kendimden iğreniyorum diye, sadece okumuş etmiş bir hemcinsimi bu hallerde görmekten baygınlık geldi. Kardeşim de olsan ablam da olsan bunları derdim. Değer görmediğin evde emek harcama derdim kendini kullandırtma derdim boşuna kürek çekme yada kararlı ol derdim. Selametle.

Ya bu oglusunu sürekli görme hevesinde olan, kıymetli oglusunun evliliğine saygı göstermeyen kaynanalar bir bitmedi ya. Evlendirmeseler oğullarını, koyun koyuna kalsalar. Kaynanaya giydirdim, sıra eşinizde. eşiniz çok vicdansız, kendince erkeklik yapıyor. Siz neden haftaici bekliyorsunuz onu ? O sizi ne kadar onemsiyorsa siz de onu o kadar onemseyin. Araba kullanmaya başlayın , eve şunu alicam diye parasını alın gezin. Allah önce vicdan versin bunlara.

Bak kendin konunda söylemişsin acizlik diye kendimden iğreniyorum diye, sadece okumuş etmiş bir hemcinsimi bu hallerde görmekten baygınlık geldi. Kardeşim de olsan ablam da olsan bunları derdim. Değer görmediğin evde emek harcama derdim kendini kullandırtma derdim boşuna kürek çekme yada kararlı ol derdim. Selametle.
Sağolun Allah razı olsun ilk başlarda bende böyle düşünüyodum ve nasıl bu hale geldiğimi inanın bende bilmiyorum o yüzden bu durumumdan iğrendim iğreniyorum dedim :KK43:

siz agladikca onun egosu da tavan olmustur valla iste bak ben boyle yaparim falan filan diye dusunmustur. allah yardimciniz olsun. bir kac zamanligina ailenize gitme sansiniz yokmu ?

Seven insan sevdiğini bu kadar Üzmez bence aranızdaki sevgi bitmiş adam odunlukta resmen level atlamiş nasıl bu kadar duygusuz olabiliyorlar bence ağlamak yerine sakince konuşun ne istediğini öğrenin sevgi saygı bittiyse çekip sürutmenin mantığı yok

3 yıla olmadı henüz evliliğimiz çocuk yok ve çok bakimliyim ama tek hatam şu oluyor galiba 1 gün ben gidiyorum diyorum 2 .gün gün beni kısıtlayıp hemen başka sorunlar çıkarıyor ortaya ama bıkmadan usanmadan sadece kendimi mutlu etmek adına yapmalıyım ve şu sıra bana sinir olduğum için eve para da bırakmıyor doğru düzgün öncelikle iş bulmam lazım sıkıca sarıldım iş aramaya bugünde itibaren market bile olsa çalışacağım
Bisey sormustum.cnm ikinizin burcunuz nedir

Bu kadar yipratmasaydin keske kendini . O senin sevmedigin seylerimu yapiyo sende onunkini yap anlasin . Devam mi ediyo 2 katini yap . Kendini uzmene saatlerce aglamana degmez hic bisey . Bosver . Oyle bi adami sen kaybetmezsin o seni kaybeder . Gittigi yere kadar .

Yanlış yapıyorsun. Hem de baştan aşağıya. Bütün hareketlerin yanlış.

Bak şimdi kaçan kovalanır misali. Sen onun üstüne düştükçe onun bir yerlerini bayaa havaya kaldırıyorsun.

Öncelikle üstüne düşmeyi bırak. Yolda onun elini tutmaya çalışma. Hatta onunla dışarı çıkmak istediğini vurgulama. Umursamaz ol. Kendin git gez. Arkadaşlarınla dolaş. Annesine gitmek istiyorsa bi iş uydur sen git ben gelemiyorum de. Tavırlı gözükme sakın. Aldırış etmiyormuş gibi.

İşteyken arayıp sorma. Ayrıca sevgi dilenen biri gibi de gözüküp ağlama karşında. Erkeklere itici gelir. Bir erkeğe köpek çekersen kıymetini bilir.

Şu dediklerimi 1 yada 2 ay yap lütfen!!!

Bu konu benim için de iyi oldu. Benim erkek arkadaşım da son zamanlarda fazla para kazanmaya kafayı takmış durumda. Ben yaklaşık bir aydır rahattım. Şimdi tekrar yoğunluk başladı. İnan çok rahatladım. Benim yöntemim şu; her ne yaparsa iki katı yapıyorum. O yoğunda ben iki kat daha yoğunum. O yorgunsa ben iki kat daha Yorgun'um. O aşıksa ben iki kat daha aşığım. Bir aydır onun peşinden koşuyormuşum gibi hissediyordum. Bu da beni çok rahatsız ediyordu. Yoğun olmam iyi oldu.

X