Az önce kendimden geçtim yardım

Seven insan sevdiğini bu kadar Üzmez bence aranızdaki sevgi bitmiş adam odunlukta resmen level atlamiş nasıl bu kadar duygusuz olabiliyorlar bence ağlamak yerine sakince konuşun ne istediğini öğrenin sevgi saygı bittiyse çekip sürutmenin mantığı yok
Soruyorum hep sakın konuşuyorum cevapsız kalıyor her Defasında seni istemesem söylerim zaten diyo ama çaba sarfetmekk içimden gelmiyo diyo ya ne istiyosn diyorum yok cevabı yok

Yanlış yapıyorsun. Hem de baştan aşağıya. Bütün hareketlerin yanlış.

Bak şimdi kaçan kovalanır misali. Sen onun üstüne düştükçe onun bir yerlerini bayaa havaya kaldırıyorsun.

Öncelikle üstüne düşmeyi bırak. Yolda onun elini tutmaya çalışma. Hatta onunla dışarı çıkmak istediğini vurgulama. Umursamaz ol. Kendin git gez. Arkadaşlarınla dolaş. Annesine gitmek istiyorsa bi iş uydur sen git ben gelemiyorum de. Tavırlı gözükme sakın. Aldırış etmiyormuş gibi.

İşteyken arayıp sorma. Ayrıca sevgi dilenen biri gibi de gözüküp ağlama karşında. Erkeklere itici gelir. Bir erkeğe köpek çekersen kıymetini bilir.

Şu dediklerimi 1 yada 2 ay yap lütfen!!!
Bunu sürekli içimden tekrar ediyorum ama neden beceremiyorm bilmiyorum yapmazsam mutsuzluk böyle devam etck tamam inşallah canımmm inşallah becerebilirim

Bu konu benim için de iyi oldu. Benim erkek arkadaşım da son zamanlarda fazla para kazanmaya kafayı takmış durumda. Ben yaklaşık bir aydır rahattım. Şimdi tekrar yoğunluk başladı. İnan çok rahatladım. Benim yöntemim şu; her ne yaparsa iki katı yapıyorum. O yoğunda ben iki kat daha yoğunum. O yorgunsa ben iki kat daha Yorgun'um. O aşıksa ben iki kat daha aşığım. Bir aydır onun peşinden koşuyormuşum gibi hissediyordum. Bu da beni çok rahatsız ediyordu. Yoğun olmam iyi oldu.
Ben çok mu safım ya neden beceremiyorum ki bunu

Nasıl göndermiyor? İzin mi alacaksınız ailenize giderken? Yoksa tek başınıza kalmanızı mı istemiyor?
Tek kalmamı ve uzun kalmamı istemiyor önceden giderken izin almamı ister izin vermezdi şimdi umursamazlık hicbisey dememeye itti onu ama kalmamı istemiyor

Ben çok mu safım ya neden beceremiyorum ki bunu
Yok. Saflık değil seninki. Bu bir dönem. Ben de bazen senin hissettiklerini hissediyorum ama kendimi toparlıyorum. Ben her zaman şunu derim kendime; benden değerlisi yok. Belki de bununla alakalı. Beni üzme hakkı kendime ait sadece.

Yok. Saflık değil seninki. Bu bir dönem. Ben de bazen senin hissettiklerini hissediyorum ama kendimi toparlıyorum. Ben her zaman şunu derim kendime; benden değerlisi yok. Belki de bununla alakalı. Beni üzme hakkı kendime ait sadece.
Haklısın sanırım canım bide çok yanlız im kimsem yok çalışmıyorm da bütün gün evdeyim bu yüzden galiba çok takılıyorum

Hebe, sen bu adamı ya boşayacaksın ya da onun sana yaptığı gibi o yokmuş gibi davranacaksın.
Bakacaksın hayatına.
Ne kadar gider bilemem.
Ama üzgünüm,sanırım değişmeyecek.
İşe girme imkanın yok mu?
Allah yardımcın olsun.

Hebe, sen bu adamı ya boşayacaksın ya da onun sana yaptığı gibi o yokmuş gibi davranacaksın.
Bakacaksın hayatına.
Ne kadar gider bilemem.
Ama üzgünüm,sanırım değişmeyecek.
İşe girme imkanın yok mu?
Allah yardımcın olsun.
Böylegitmez inşallah onun gbi davranmayı becerirsem bende amin canım

Bu arada benim sevgilim de boğa. Kesinlikle çok inat oluyorlar ama yola geliyorlar. Sadece açık açık zıtlaşmayıp yaptıracaksın ne yaptıracaksan. Çok yalnızım demişsin. Asıl problem o bence. Kendini meşgul et.

Profilde 4 mayis yazio yani boga neyse. Amacim yardim etmekti .kolay gelsin
Yok canım eskiden kimlik muhabbetleri olurmus ya kimlikte öyle yazdırmış babam resmi o olduğu için onu kullanıyorum ama asıl burcum akrep tabiki ben artniyet anlamadım zaten yanlış bişey söylediysem kusura bakma

Bu arada benim sevgilim de boğa. Kesinlikle çok inat oluyorlar ama yola geliyorlar. Sadece açık açık zıtlaşmayıp yaptıracaksın ne yaptıracaksan. Çok yalnızım demişsin. Asıl problem o bence. Kendini meşgul et.
Bence de yanlızlik ve böyle sevgisizlik huzursuzluk beni benden etti

Soruyorum hep sakın konuşuyorum cevapsız kalıyor her Defasında seni istemesem söylerim zaten diyo ama çaba sarfetmekk içimden gelmiyo diyo ya ne istiyosn diyorum yok cevabı yok

Ay bende boğa burcuyum halbuki boğa burçları ilgi göstermeyi çok severler eşlerine . Belki isinde bi sorunu vardır yada kafasında meşgul olduğu bişey Allah yardımcınız olsun inşaallah yuvaniz huzur bulur

X