Az ve uzun regl! Lütfen Yardımm!!

gmzklnc42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
34
5
31
Merhaba hanımlar.Geçen hafta cuma günü kan gelmişti sonra 2 gün boyunca gelmedi.Pazartesi adet oldum ilk gün baya yoğun oldum fakat ikinci gün çok azdı.Daha sonra da normal hasta oldum katarin ağrı kesiciler kullandım.Serum aldım.Ondan dolayı mı bilmiyorum çok az geliyor ama hala bitmedi .Çok az ve uzun sürüyor.Sizce neden olabilir? Stres veya ilaçlardan olabilir mi? (3 hafta önce genel ultrasonla bakıldı hiçbir şey yoktu) Lütfen benim gibi bir durum yaşayan varsa yazsın.Çok korkuyorum lütfen 😔😔

Benimde 2 gün günde 1 ped dolduracak kadar geliyor 3 gün 4 5 parmak kadar anca gelip bitiyor yaklaşık Ekim ayından beri geçen ay Dr gittim hiçbir şey çıkmadı normal her şey dedi. Ben artık bunu takmıyorum demek ki yeni normalim böyle diyorum siz muayene oldunuz mu

Merhaba hanımlar.Geçen hafta cuma günü kan gelmişti sonra 2 gün boyunca gelmedi.Pazartesi adet oldum ilk gün baya yoğun oldum fakat ikinci gün çok azdı.Daha sonra da normal hasta oldum katarin ağrı kesiciler kullandım.Serum aldım.Ondan dolayı mı bilmiyorum çok az geliyor ama hala bitmedi .Çok az ve uzun sürüyor.Sizce neden olabilir? Stres veya ilaçlardan olabilir mi? (3 hafta önce genel ultrasonla bakıldı hiçbir şey yoktu) Lütfen benim gibi bir durum yaşayan varsa yazsın.Çok korkuyorum lütfen 😔😔
Ultrason ile bakıldı ve kist görünmediyse korkmanıza gerek yok bazen böyle olabiliyor serumdan kaynaklanacağını düşünmüyorum ben 2 haftadan fazla damar yolundan antibiyotik aldım yine de adette sorun olmadı sadece rengi tuhaftı zaman zaman benimde az veya çok olabiliyor ama ben de pko var belki ondandır eğer doktor bişey demediyse korkmayın ama içinize sinmediyse başka doktora daha görünün çok düzenli adette birden ortaya çıktıysa baktırın mevsimsel de olabilir aşırı stress de birden kanama yapabilir yada kanamayı kesebilir veya miktarında azalma olabilir zaman zaman yaşadığım şeyler

X