Azosperm kaynaklı tüp bebek tedavisinde 3. gün embriyosu transferi

Arkadaşlar merhaba, eşim azosperm, toplamda 3 embriyonun gelişimi devam ediyo ve yarın 3. Gün transferi yapılacak, embriyoloğa 5. Gün embriyosu daha sağlıklı oluyomuş beklesek olmaz mı dedim, azosperm vakalarında 3. Günden sonra embriyo gelişimi yavaşlıyor dedi. Bilgisi olan, benimle aynı durumda olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim
Bende 3. Gün transferi oldum 6. Günümdeyim bana da aynı şeyi söylediler 5 tane dollenmis embriyo vardı ikisi yerleştirildi diğer ucu 5. Güne kadar bekletildi 3 embriyodan sadece 1 i 5. Gune kaldı o da orta kalitedeymis 5.gune kadar sağlıklı gelişmiyor mus eger benim 3. Gün embriyosu tutarsa tekrar yazicam

Bende 3. Gün transferi oldum 6. Günümdeyim bana da aynı şeyi söylediler 5 tane dollenmis embriyo vardı ikisi yerleştirildi diğer ucu 5. Güne kadar bekletildi 3 embriyodan sadece 1 i 5. Gune kaldı o da orta kalitedeymis 5.gune kadar sağlıklı gelişmiyor mus eger benim 3. Gün embriyosu tutarsa tekrar yazicam
İnşallah tutar🙏 haber verin mutlaka 🌸

Canım rahim filmi sonucu mu bunu söyledi? Rahim filminde ne çıktı
Rahim filminde sıkıntı yok demişti geçen ay, ama rahim filmi yüzde yüz doğru göstermez dedi laparoskopi yaparak daha detaylı bakabiliriz dedi bende anlamadım. Rahim filminde sıvı var biraz rahimde rahim filminde basınçlı su veriliyor ya onunla gitmiş gibi bişey demişti

Rahim filminde sıkıntı yok demişti geçen ay, ama rahim filmi yüzde yüz doğru göstermez dedi laparoskopi yaparak daha detaylı bakabiliriz dedi bende anlamadım. Rahim filminde sıvı var biraz rahimde rahim filminde basınçlı su veriliyor ya onunla gitmiş gibi bişey demişti
Ya o dediğiniz operasyon zor hani histeroskopi yapalım dese neyse yani açıkçası rahim filminde tüplerde bişey yoksa bence laparoskopi mantıksız geldi

Ben centrum tüp bebek merkezinden memnun değilim. Ahmet hocadan çok ama çok memnun kaldık ki zaten onun sayesinde sperm dondurduk tüp bebeğe başladık.
Recai hoca içinde iyi diyorlar siz hiç bilgi duydunuz mu onun hakkında. Bizde eşimin spermini dondurucaz eşim yurt dışına gidecek ben kendim devam edicem öyle yapıyorlar mı acaba

Recai hoca içinde iyi diyorlar siz hiç bilgi duydunuz mu onun hakkında. Bizde eşimin spermini dondurucaz eşim yurt dışına gidecek ben kendim devam edicem öyle yapıyorlar mı acaba
Tecrübesine bişey diyemem, recai hocanın yerine denizhan hoca var kendisi çok ilgili güler yüzlü bi doktor o ilgileniyor hastalarıyla. Recai hocayı sadece ilk görüşmede ve transferde görüyorsunuz. Onun harici merkezdede olmuyor kendisi. Tek başınıza devam etmek zor olabilir bu süreç kolay bi süreç değil, mesela yumurta toplama veya transfer gününde eşlerinizle birlikte gelin diye özellikle tembihliyorlar. Gelip görüşmeniz lazım yinede. Hayırlısı olsun hakkımızda🙏 güzel sonuçlar alırsınız umarım🤲🏻

V verayldrm naptın canım, transfer günün belirlendi mi? Ben 1 haftadır estrofem kullanıyordum bugün kontrole gittim rahim kalınlığım 9.5 muş. 8 nisanda tekrar kontrole gidicem transfer günüm 13 nisan olarak belirlendi son 2 embriyom kalmıştı çift transfer olacakmışım. Son şansım gibi bişey yani.

V verayldrm naptın canım, transfer günün belirlendi mi? Ben 1 haftadır estrofem kullanıyordum bugün kontrole gittim rahim kalınlığım 9.5 muş. 8 nisanda tekrar kontrole gidicem transfer günüm 13 nisan olarak belirlendi son 2 embriyom kalmıştı çift transfer olacakmışım. Son şansım gibi bişey yani.
Canım benim ikinci adetle başlayacaklar adet olmadım henüz tahminimce 6-7 gün sonra adet olurum adetin ilk günü mü estrofeme başlanıyor yaa inşallah güzel sonuçlar alırsın duam seninle ♥️

Canım benim ikinci adetle başlayacaklar adet olmadım henüz tahminimce 6-7 gün sonra adet olurum adetin ilk günü mü estrofeme başlanıyor yaa inşallah güzel sonuçlar alırsın duam seninle ♥️
Adetin 2. Yada 3. Günü gel dedi doktor ben 3. Günü gittim. inşallah bu sefer olur🤲🏻 çook teşekkür ederim benimde duam seninle, sizlerle 🙏

Murat hocadasın değil mi canım
Ben centrumdayım canım recai pabuçcu doktorum , çift dondurulmuş embriyom kaldı son transferim olcak, eğer olumsuz sonuçlanırsa bu sefer aygül hocada başlamayı düşünüyorum tedaviye. Sen ne yaptın karar verebildin mi yeni başlayacağın merkeze

Ben centrumdayım canım recai pabuçcu doktorum , çift dondurulmuş embriyom kaldı son transferim olcak, eğer olumsuz sonuçlanırsa bu sefer aygül hocada başlamayı düşünüyorum tedaviye. Sen ne yaptın karar verebildin mi yeni başlayacağın merkeze
Mayis ayinda bende recai hocaya gidecegim. Nasil memnun musunuz kendisinden laboratuvardan hastaneden. Cok heycanliyim

X