Azosperm

Bizim de genetik falan temiz nedeni bilinmiyor malesefki 3 aylık tedaviye başladık şimdi bakalım ne olacak. Hangi doktora gidiyorsunuz?.

İnşAllah hayırlı evlatlarımız olur hangi ilaçları verdi yada bitkisel olarak ne kullanıyorsunuz neler önerdi Bülent bey
Merhaba hanimlar benim esimde ani azosperm idi daha sonra ameliyat oldu hucre cikti ikizlerim oldu tup bebek yaptim ikincisi tup bebektutmadi ondan iki ay sonra kendiligimden gebe kaldim insallah sizde basarirsiniz insallah olur

Merhaba hanimlar benim esimde ani azosperm idi daha sonra ameliyat oldu hucre cikti ikizlerim oldu tup bebek yaptim ikincisi tup bebektutmadi ondan iki ay sonra kendiligimden gebe kaldim insallah sizde basarirsiniz insallah olur
Çok sevindim adınıza nerde ameliyat oldu meler kullandınız hangi kürleri yaptınız bizede anlatırmısınız inanın böyle güzel haberlere ihtiyacımız var

Çok sevindim adınıza nerde ameliyat oldu meler kullandınız hangi kürleri yaptınız bizede anlatırmısınız inanın böyle güzel haberlere ihtiyacımız var
Biz antepte tedavi olduk ahmet cuburbas orda umay tup merkezi cok iyiydi yani doktur bile dedi kendiliginden olmaz ama oldu simdi 3 aylik bebegim dogdu buyudude

Kur olarak sadece soguk su ile dus aliyordu baska bisey yapmadi yani ameliyat oldu sonra yukselis oldu bizde anlamadik 12 yil sonra mucizem oldu

Bizde antep murat mermerkaya belki duymussunuzdur neler kullandınız resmeden sonra
Yok ben duymadim bu dokturu direk bizi akrabamiz umaya yonlendirdi coksukur oldu ameliyat Sonra hucre cikti onlari dondurduk sonra yumurta toplama islemi oldu Sonra dondurduk uc ay sonra yerlestirdiler ikizlerim 2 bucuk yaninda sindi coksukur bugunlere

X