baba evinde alınıp koca evine gidecek çeyizlerim =)

canım hepside çok güzel güle güle aşkla kullan:KK16: patik lif fazla olsada bir şey olmaz sizin orda var mı bilmiyorum evlendikten sonra el öpmeye giderken veya evini görmek için gelen akrabalara falan hediye verilir sende verirsin kurtulursun fazlalardan:)) valla böyle çeyizlere bakınca insanın evlenesi geliyor:KK1:

canım hepside çok güzel güle güle aşkla kullan:KK16: patik lif fazla olsada bir şey olmaz sizin orda var mı bilmiyorum evlendikten sonra el öpmeye giderken veya evini görmek için gelen akrabalara falan hediye verilir sende verirsin kurtulursun fazlalardan:)) valla böyle çeyizlere bakınca insanın evlenesi geliyor:KK1:

sağol canım, inşallah:) sende inşallah heveslerini çabucak icraate dönüştürürsün :KK34::KK54:
bir arkadaşım da öyle yapmıştı, anneme dedim, annem ilk defa duydum dedi. galiba ilk defa kız verdiği için ilk kez duyuyor :KK1:
görümcelere dayısına falan giderken bir iki parça birşey götürmeyi düşünüyorum bende :KK34:

az önce tupper aldımmmm:KK16:
67493440_tn30_0.jpg
67436442_tn30_0.jpg

65340201_tn7_0.jpg

tiniminiyi biraz pahalıya aldım sanırım :26: diğerleri uyguna geliyor ama :KK16:

bu da beyfendi düğün günü şarjsız kalır diye şarj aleti :KK47:
67306058_tn30_0.jpg

tupperlarını güle güle kullan canımm :KK16::KK16::KK16:

öyle şarjlar da mı varmış :26::26::26:--- eniştemiz de çok masraflı aaaaaaaaaaaa :KK53:

evet canım varmış :KK1:
söz vermiştim alıcam diye, bir türlü alamadık. gün içinde şarjım bitince hemen <şarj aletimiz olsaydı takardık ne güzel> deyip beni çileden çıkartıyor :KK60:

onu bırak annemde istiyor :KK1: kime şikayet edeyim ben bunu :KK57::97:

evet canım varmış :KK1:
söz vermiştim alıcam diye, bir türlü alamadık. gün içinde şarjım bitince hemen <şarj aletimiz olsaydı takardık ne güzel> deyip beni çileden çıkartıyor :KK60:

onu bırak annemde istiyor :KK1: kime şikayet edeyim ben bunu :KK57::97:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Allahım uzun yola gidecek olsa neyse. geceden sarj etsin telefonunu düğünde de full gezsin :KK9::KK9::KK9::KK9:

oyy anneye bak yaaa :KK42: :KK19:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Allahım uzun yola gidecek olsa neyse. geceden sarj etsin telefonunu düğünde de full gezsin :KK9::KK9::KK9::KK9:

oyy anneye bak yaaa :KK42: :KK19:

sürekli bildirim yapıcak galiba :KK37:
kızı aldık, konvoydayız, evet dedim, bizim kız hala düşünüyor. neyse o da evet dedi. evlendim galiba, halaydayım :KK60: :KK60:

işte düşün yani, anneme şikayet ediyorum, onca masraf içinde birde şarj aleti çıkardı başımıza derken annem o nasıl birşeymiş, bana alın, nerde satılıyor..
allahtan yalovada bulamadı :KK60:

sürekli bildirim yapıcak galiba :KK37:
kızı aldık, konvoydayız, evet dedim, bizim kız hala düşünüyor. neyse o da evet dedi. evlendim galiba, halaydayım :KK60: :KK60:

işte düşün yani, anneme şikayet ediyorum, onca masraf içinde birde şarj aleti çıkardı başımıza derken annem o nasıl birşeymiş, bana alın, nerde satılıyor..
allahtan yalovada bulamadı :KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

çocukluğumdan beri çeyizimin en sevdiğim parçası salon takımım.:KK31:
ben onları kullanana kadar neler değişti nelerrrr.... beyaz iş kalktı, dantel geldi, naylon ipli danteller çıktı, danteller kalktı, hatta artık vitrinler bile kalktı.
çeyizimle birlikte dantel getirmediğimi biliyorsunuz. (kullanabileceğim bir yerim de yoktu zaten.)
bir tek beyaz işi getirdim evime. işte onun fotoğrafları.
anneciğimin kasnak elinde bir oyana bir buyana çevirdiğini, o kara makina ile ip koparıyor diye kavga edişleri dün gibi aklımda :KK5:

masa örtüsü
$IMAG0264.jpg $IMAG0257.jpg $IMAG0263.jpg
sehpa örtüsü
$IMAG0258.jpg
bunlarda vitrin raf örtüsü, ben bu raf içi örtüleri de aldım. Veee onları servis peçetesi olarak kullanmayı düşünüyorum. ortasına bir yüzük koyulunca güzel olur dimi :KK76:
$IMAG0259.jpg $IMAG0262.jpg

Eklentiler

• $IMAG0260.jpg
    $IMAG0260.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 130
cnm bir aralığa çok az kaldı herşeyin çok güzel allah çok mutlu etsin seni salon takımlarınıda çok beğendim:KK16: cnm eğer elin yatkınsa kumaş boyasıyla boyuyabilirsin bu takımları yani evlendikten sonra bile yapabilirsin hem daha modern olur:KK34: bide mobilyalarınıda yeni görüyorum cnm neden bu kadar geç kaldım anlamış değilim:KK31: onlarıda çok beğendim hangi marka acaba?

Son düzenleme:
geri sayım başlamış çok az bi zaman kalmış hepsi çok güzel hepsini iyi günlerde kullan canım :KK16:

canım annenin el işleri çok güzel çok zarif böyle bir şey bulabilsem bende alabilirim:KK16: aşkla kullan inş

canım masa örtüne bayıldım bayıldım..

bu kadar sade sık ve zevkli olabilir :KK16::KK16:

annenin emeklerine sağlık..

ayrıca o peceteleri kullanmaya insan kıyamaz kız sofrada :KK1::KK1::KK1: cok güzeller :nazar::nazar::nazar::nazar:

aslı annemde önce senin gibi dedi, nasıl kıyacaksın dedi. sonra aman sakla sakla nereye kadar, vitrinler tekrar piyasaya çıkana kadar napıyorsan yap dedi. :KK1:

acaba olur mu öyle. çok mu uydurmasyon olur :44:

ayşegül teşekkür ederim canım,annem eskilerden beri kendini bu işlere adamıştı, umarım gönlüne göre bir takım bulursun :KK34:
artık yapamıyor yoksa yapardı :26:

solitarywoman evettt neden geç kaldın görmek içinnnnn :KK9: :KK34: classi den aldık canım, istanbulda modokoda satılıyormuş.
boyamaya kıyamam sanırım, ya kötü olursa diye :26: teşekkür ederim canım bu arada :KK54:

uydurmasyon olmaz. cok da orjinal olur :KK34::KK34:

aynen sakla sakla nereye kadar annem de kanevice islerini simdi bana pike takımında kullanıyoruz ya. 26 yıl saklamısım bunları ne akla hizmetse diyo :KK9::KK9::KK9:
o kadar emek ver sandıkta sararsın. kıyamamak mı neyse adı :KK37:

uydurmasyon olmaz. cok da orjinal olur :KK34::KK34:

aynen sakla sakla nereye kadar annem de kanevice islerini simdi bana pike takımında kullanıyoruz ya. 26 yıl saklamısım bunları ne akla hizmetse diyo :KK9::KK9::KK9:
o kadar emek ver sandıkta sararsın. kıyamamak mı neyse adı :KK37:

aynen öyle canım :KK1: kıyamıyoruz kullanmaya :KK1:

gaydirigubbak
Kuzuuuummmmm
Ne kalmış şurada amaaaaaa

azcık kaldı :KK53: eksikler çoookkk. ama benden size tavsiye. ıvır zıvır doldurmayın.
görüyorsunuz bende ufak tefek şeyler az neredeyse yok. buna rağmen çekmecelere sığamadım. çoğu bazanın altında duruyor. bir tencere takımını evde bıraktım. diğerlerinin küçük parçalarını koydum, büyüklerini yıkayıp paketleyip bazanın altına :KK34:
az önce aklıma soyacak almadığım geldi, gazoz açaçağı falan, bir de onlar olsa kimbilir hiç sığamayacaktım :KK9::KK9::KK9:

Herşeyin çok güzel canım Maşallah:nazar:
Evliliğinede çok az kalmış..
İnşallah tüm bu güzel eşyalarını eşinle mutluu huzurlu yuvanızda sağlıkla kullanırsınız :KK16:
Darısı başımıza inşallah :)

Enişte beyin şarj aleti de gerçekten çok güzelmiş :)

Hay maşallah!

X