babaannemin ameliyatı

Babaanne nerde buluyo o kadar parayi yaa?
kiz ve gelinler varken torunun babaanneye bakmasi cok sacma.
Bakici ayarlayin.

insanlarin agzina konusacaklari bir laf verirseniz ( para alarak) simdi de boyle beklentiye girerler.

Hos siz de beklenti icinde gecirmissiniz koca ömrü, size 1 lira vermek zorunda bile değilken ve hatta sevmek zorunda bile degilken🙈

digerleri yiyebilir parasini, kullanabilir kadini
Sizin ayni karaktersizligi göstermenize sebep değil ki?
istedigine yağdırır, istemedigine sümüğünü atmaz kadin. Kabul etmesi zor ama durum bu.

buyuk sözüme tövbe nefret ettigim birinden de kuruş almam kuruş.
koca ömür derken 23 yaşındayım hiç beklentim olmadı ona karşı bir kere bir şey istemiş değilim yani. Konuşulacak bir laf değil bu bizde herkes çocuğuna torununa bu şekilde yardım ediyor gücü varsa eğer bu ne ki 2 milyonluk arsa veren var. Dayımın oğluna annesinin babası küçük çocukken ev almıştı mesela. Zaten hiç bunun lafını yapmadım ona veriyorsun diye ama içten içe sinir oluyorum tabii ki istediğine verir. Valla yine versin yine alırım ben 🤣 ama konu para değil ki konu ona bakmak istemem

çok üzüldüm gerçekten yaşlı kadınların hiçbir duygusu yok buna emin oldum. Daha önce benim babaannemde benzer sıkıntılar yaşadı hala yaşıyoruz annem ben için babanın parasını harcayın durun diyor. Bir dönem bizimle yaşadı babam yurtdışına gitmişti annemin de hastalığı vardı yardıma geldi. Her gün para kavgası ediyordu amcamlara para göndermemiz için annem hayır diyince senin mi oğlumun parası diyordu sonra annem kartı bilerek atmye yutturdu istemesin diye o zaman bile maaşı olmasına rağmen çıkarıp ekmek bile almazdı yani. Sonradan aklı başına geldi vermeden önce kuzenime araba almıştı amcamlara araba almıştı ama daha biziim evimizde çöpü yok
Yaşlı kadınlar diye kategorize edemem.ananem çok merhametlidir. Ama kim hayatta kim vefat etti bilin bakalım

Yaşlı kadınlar diye kategorize edemem.ananem çok merhametlidir. Ama kim hayatta kim vefat etti bilin bakalım
benim anneanneciğim de çok iyiydi babaannem gibi parası yoktu ama sevgisi yeterdi sürekli eli üstümdeydi canım benim ama maalesef onu kaybettik. Zaten babaannem de hep onu kıskanır küçük çocukken bile ona yakın olmamı çekemez bayramlarda ilk ona gitmem bile sıkıntı olurdu

Hayatta babaannem gibi korkunç bir kadın daha olamaz diyordum, ta ki ilk evliliğimi yapana kadar:)
O kaynanadan kurtuldum ve bir daha evlendim.
Babaannemin varyasyonu bir kaynana daha.
Kızlar annelerinin karerini mi yaşıyor bilmiyorum ama, hiçbir zaman sevgi de görmedim ondan, menfaat de.
Öbür torunlarına da altınlar hediye etmiş, düğününüzü göremem diye.
Ama elden ayaktan düştüğünde de bize sığındı ve ben yıkadım bebek gibi. Babamın hatırına. Cenazesini de kaldırmaya annem gitti sadece. İstemediği tek gelini.
Hayat tuhaf.
Babaanneler de bazen tuhaf demek ki.
Ben de hep baktım babaanneme para vermeden önce de bakıyordum diğerlerine verip bana vermediği halde o zaman diyordum yaşlı ne olacak kıyamıyordum ama her seferinde canımdan bezdirdi sessiz sakin olsa neyse de aşırı derecede kaba birisi. Doktor geliyor viziteye genç diye sen ne anlarsın benim çektiğim acıdan diyor. akciğerinde sıkıntı vardı hava veriyorlar yüzüne takılan şeyi çığlık çığlığa çıkarıyor. Hemşirelere kaba saba konuşuyor hakaret ediyor yani o kadar utanıyorum ki. camı aç kapa üşüdüm terledim kalkıyor gidecek oluyor damar yolunu çıkarıp atıyor:KK43: şimdi de bizimle yaşamak istiyor ama annem asla almaz onu eve. Diğerleri de istemiyor evde onu. Zaten gidiyor arıyor hemen alın beni diye

koca ömür derken 23 yaşındayım hiç beklentim olmadı ona karşı bir kere bir şey istemiş değilim yani. Konuşulacak bir laf değil bu bizde herkes çocuğuna torununa bu şekilde yardım ediyor gücü varsa eğer bu ne ki 2 milyonluk arsa veren var. Dayımın oğluna annesinin babası küçük çocukken ev almıştı mesela. Zaten hiç bunun lafını yapmadım ona veriyorsun diye ama içten içe sinir oluyorum tabii ki istediğine verir. Valla yine versin yine alırım ben 🤣 ama konu para değil ki konu ona bakmak istemem
bakmak istemiyorsaniz parasini almayin diyoruz iste, hem alip hem cani cehenneme demek kötü kalpli oldugunuzu gosterir, daha da fazlasi bir karakter bozukluğunu, iyi yetistirilmemis olmayi, annenizin babanizin size bi katkisi bir öğretisi olmadigini gösterir. Yoksa bize hava hoş, alin.

bakmak istemiyorsaniz parasini almayin diyoruz iste, hem alip hem cani cehenneme demek kötü kalpli oldugunuzu gosterir, daha da fazlasi bir karakter bozukluğunu, iyi yetistirilmemis olmayi, annenizin babanizin size bi katkisi bir öğretisi olmadigini gösterir. Yoksa bize hava hoş, alin.
Aynen çünkü tek sıkıntı benim babaannem çok normal bir kadın ya. Niye dert oldu parasını almam anlamadım konu o değil bile. Alırım benim babaannem bakmam yine benim babaannem tek torunu değilim sonuçta? bakıcı bile kabul etmiyor rahat edemiyormuş illa tutturdu sen bak bana diye niye çünkü anneme yapamadığını bana yapacak illa ki

Babaanne nerde buluyo o kadar parayi yaa?
kiz ve gelinler varken torunun babaanneye bakmasi cok sacma.
Bakici ayarlayin.
kızı bakmaz kavgalılar annem zaten bakmaz annem zaten hastanede yapamıyor epilepsi hastası kalacağı hastane odasında saçma sapan ışıklar var daha önce orda ziyarete gidince bile bir akrabayı fena oldu tetikleniyor öyle olmasa bile bakmaz ya evimize bile gelmiyor babaannem. diğer gelinleri 3 tane hiçbiri çalışmıyor annem çalışıyor ama bakmaya da yanaşmıyorlar zor birisi çünkü

benim anneanneciğim de çok iyiydi babaannem gibi parası yoktu ama sevgisi yeterdi sürekli eli üstümdeydi canım benim ama maalesef onu kaybettik. Zaten babaannem de hep onu kıskanır küçük çocukken bile ona yakın olmamı çekemez bayramlarda ilk ona gitmem bile sıkıntı olurdu
Bencede Büyüklerden sevgi görmek daha önemli. Keşke dedelerimde bigün beni sevseydi. Görünce mutlu olsaydı. Ama sadece ketum suratları aklımda. Biri öldü hiç üzülmedim buda ölürse hiç üzülmicem. Çünkü bi paylaşımım yok. Salak gibi küçükken dedem geliyo diye sevinirdim. Dellendim şimdi bak

kızı bakmaz kavgalılar annem zaten bakmaz annem zaten hastanede yapamıyor epilepsi hastası kalacağı hastane odasında saçma sapan ışıklar var daha önce orda ziyarete gidince bile bir akrabayı fena oldu tetikleniyor öyle olmasa bile bakmaz ya evimize bile gelmiyor babaannem. diğer gelinleri 3 tane hiçbiri çalışmıyor annem çalışıyor ama bakmaya da yanaşmıyorlar zor birisi çünkü
O zaman sen de yanasma. Bakici tutsunlar yapacak bisey yok. Hersey babaannenin istedigi gibi olmaz

O zaman sen de yanasma. Bakici tutsunlar yapacak bisey yok. Hersey babaannenin istedigi gibi olmaz
işte arıyor beni diyor bakıcı istemiyorum sen varken rahat edemiyorum onunla tuvalete giremem oramı buramı görür diyor 🤣🤣🤣 çok meraklı ya bakıcı senin orana burana allahım ya babam da ya ölürse ya bu son isteğiyse diyip duruyor

Bencede Büyüklerden sevgi görmek daha önemli. Keşke dedelerimde bigün beni sevseydi. Görünce mutlu olsaydı. Ama sadece ketum suratları aklımda. Biri öldü hiç üzülmedim buda ölürse hiç üzülmicem. Çünkü bi paylaşımım yok. Salak gibi küçükken dedem geliyo diye sevinirdim. Dellendim şimdi bak
benim babamın dedesi yaşıyordu dedemden sonra öldü. onu da çok severdim mesela iyi biriydi ya babaannem de öyle aşırı inat bir de elinde siğil gibi bir şey çıkmış annesi cilt kanserinden ölmüş annem aynı öyle yarası vardı diyor doktora götüremedik ben sizden habersiz gittim bana okut dedi diyor 🤣🤣🤣🤣 neden çocuk sevmezler ben anlamıyorum ya neden bu kötülük sevgisizlik

benim babamın dedesi yaşıyordu dedemden sonra öldü. onu da çok severdim mesela iyi biriydi ya babaannem de öyle aşırı inat bir de elinde siğil gibi bir şey çıkmış annesi cilt kanserinden ölmüş annem aynı öyle yarası vardı diyor doktora götüremedik ben sizden habersiz gittim bana okut dedi diyor 🤣🤣🤣🤣 neden çocuk sevmezler ben anlamıyorum ya neden bu kötülük sevgisizlik
tatlı bahaneler:) çok torun olunca bi kıymetin olmuyo

87 yaşında biri için ne ameliyatı yapacaklar genel de doktorlar riskli bulduğu için yapmıyor kolay kolay
Hastane de siz kalmak istemiyorsunuz çünkü utanıyorsunuz genç bir kız olarak normal utanmanız. Sıra ile kalın arada babanız yada amcanız da kalabilir gündüzleri zaten tek başına zor olur.
Gece siz kalırsınız uyuduğu için çok sorun olmaz.

Etrafa söylediklerine takılmayın doktor ve hemşireler yaşlı bir insanın söylediğini takmazlar. Adamın bir sürü hastası var hepsini kafaya mı takacak.
Benim anneannem de hastanede çok zorlamış küfür filan kolundaki serumu çıkarmış annem yokken onlar da bağlamışlar kolunu yatağa 😂

Allahtan ayrımcıymış 70 bin lira vermiş. Benim babannede ayrımcıydı bırak 70 bin lirayı 7 lirasını görmemişimdir şimdiye kadar :KK70:
Valla ben mezuniyet hediyesi diye yırtınmasına da şaşırdım, türkiyenin en iyi teknik üniversitesini bitirdim evde anamla babamla bi yaş pasta yedik o akşam çayın yanına :KK70: hediyeler altınlar beklemek hiç aklıma gelmedi benim sorumluluğumdu zaten onu bitirmek

ya işte babama bunu anlatamıyorum çok düşünüyorsan sen bak diyorum babaannem illa beni istiyor rahat ediyormuş. Ama ben sinirden çatlıyorum katlanamıyorum artık
Kesinlikle rahat olduğudan değil sürekli ezme gömme sevdalısı bu🙄 . Babana anlatamazsın ki. Beni ilgilendirmez konuyu kapatır mısınız artık de fazla konuşmayın babaannenizle ilgili, seni ciddiye aldığı zamanla algılayacak. Konu ne zaman açarsa benim sorunum değil deyip başka konuya geç hala uzatırsa odana geç.

X