Babam annemi aldatıyor!

babam 81 yaşında neyimiz varsa maddi iş güç eğitim vs ona borçluyuz
bütün mal varlığımız da onun üstüne
annemi aldatsa kapıya koyar her şeyi elinden alır bir daha yüzüne bakmaz ölse belki cesedine sahip çıkardım
annemi de zorla boşandırırdım zaten kendi durmazdı
Herşeyi nasıl elinden alacaksınız?

Bakın aynı şeyi biz yaşadık. Annem babamdan boşandı. Biz anneme ev açtık. Şu an bekar kardeşlerimle yaşıyor ve hepimiz ona destek oluyoruz . Nafaka da alıyor. Ben de boşanma aşamasındayım ve kardeşlerimin hepsi evlenince benimle Yaşar artık ama huylu huyundan vazgeçmiyor. Babamı kaç kere yakaladık. Yemin etti. Kur’an a el bastı ama yine yaptı yine yaptı
Aynı şeyi yaşadık ama tek fark annem boşanmadı. Çünkü o güçte bir yapısı yok. Ölmüş çocuğunun üstüne bile yemin etti bir daha yakalayınca da ben öyle birşey hatırlamıyorum dedi. Adım gibi eminim ki hala da devam ediyor ama takip etmeyi bıtaktım artık. Ben onu hasta olarak görüyorum. Kişiliği gelişmemiş ruh hastası. Ve tek duam ayıpsız bir şekilde pisliği ayyuka çıkıp annem üzülmeden geberip gitsin. Ve en büyük duam rabbim ondan önce annemi almasın bizden. Çünkü annem ondan önce ölürse vay annemin yıllardır emeklerine... annemin aman borcumuz var deyip idare etmesiyle kazandığı malları elin o.. larıyla yer oturur.

Herkese merhaba,
Bugün itibariyle emin olduğum bir konuda ne yapmam gerektiğiyle ilgili desteklerinize ihtiyacım var.
Yaklaşık 3-4 sene önce annemle babamın arasındaki huzursuzluk, annemin babama imalı lafları ve boşanma konusu evimizde soğuk yeller estirmişti. Babamın işleri iyi gidince, cebine biraz para girince oldu üstelik bunlar. Bir gün odalarının kapısını dinlediğimde, annem ağlıyor babam ise bir daha o kadınla görüşmeyeceğine dair yeminler ediyordu. Sebep belliydi!

Yıllar içinde toparladılar. Annem tabiki unutmadı ama her türk kadını gibi çocuklar için, yuvanın bozulmaması için sineye çekti. Birbirlerini çok seven, herkesin özendiği bir çifttiler ve ben bunu babama hiç yakıştıramamış, annem devam etmek istediyse saygı duymuş, hiçbir şey bilmiyor tavrı takınmıştım.

2-3 hafta önce babamın telefonu bozuldu ve yeni bir telefon aldı. Bakmak için elime aldım, kamerasını açtığımda sol alt köşede bir kadın selfie fotoğrafı belirdi. Galerisini açtım o gün kaydedilmiş, ve birkaç gün önce de benzer fotoğraf paylaşılmıştı. Whatsappına girdiğimde ise konuşma yoktu. Anlaşılan o ki konuşmaları silmiş fakat gönderilen fotoğraflar galerisinde kayıtlı kalmıştı. Ardından whatsapp rehberinden kadını bulmaya çalıştım, fotoğraftan tanıyıp buldum da. 'Aydın' ismiyle kaydedilmiş biriydi. Kadının hem numarasını kaydettim hem de kendi telefonumdan kadının fotoğrafının resmini çektim. Bu numaranın kime ait olduğunu 18880'den sorgulamaya çalıştığımda sistemlere kayıtlı olmadığını söylediler. Belki eski kadın babamı rahatsız ediyor, fotoğraf atıyordur arada kendini hatırlatmak için gibi kendimi kandırmaya çalışıyordum. Neyse sonra bir seyahate çıktım, konu askıda duruyordu.

Döndüm ve bugün ailecek gezmeye çıktığımızda ben aracı kullanıyordum babam da yanımda oturuyordu. Yanımda kadına whatsapptan 'napıyorsun' yazdı, devamını göremedim. Telefonu eğik tutmaya çalışıyordu yol boyu, sonra direk cebine saklıyordu. Zaten sürekli şifreli telefonu, eski konuşmalar anlık siliniyordu. Artık tescillendi maalesef babam biriyle birlikte. Üstelik tek gecelik dediklerinden değil. Belki de yıllar önceki kadın yine. Bir kere yapan hep yapar bu işi diyorlar ya hani, doğru galiba. Ben gerçekten nasıl bir tepki vereceğimi bilemez durumdayım. Arabada gözlerim doldu, direksiyonu o kadar sıktım ki sinirimden. Hiçbir şey yokmuş gibi rol yapmaya çalıştım gün boyu.

Annemle babam herkesin özendiği bir çifttir bu arada. Babam ben ve kız kardeşim için deli divane olur inanın. Üstelik annemle araları çok iyi uzun bir süredir, sürekli planlar yapıyorlar, mutlular, her fırsatta ailecek tatile gidiyoruz falan. Annem 25 yıldır babaannemle yaşıyor, neredeyse 10 yıldır da çocuğu gibi bakıyor. Babam anneme eli ayağı öpülecek kadınsın övgüleri yağdırıyor. İnsanoğlu gerçekten bu kadar mı nankör? Annemin fedakarlıklarını yapacak insan sayısı çok azdır. Üstelik kendi işi olması sebebiyle babam çok yoğun çalışan bir insan, nasıl bir başkasına fırsat buldu anlamıyorum. İçimden bir şeyler eriyor, o kadının fotoğrafını telefonunda gördüğümden beri. Ona sıcak sarılamıyorum ve bunu yakıştıramıyorum.

Sussam, görmemezlikten gelsem mümkün değil. Anneme söylesem hem gururu çok kırılır bildiğim için hem de bünyesi çok zayıf Allah korusun hastalanır. Ama onu kandırmasına da göz yumamam, adilik olur bu. Kardeşim de sınava hazırlanıyor üstelik. Ben 27 yaşındayım çalışıyorum ve İstanbulda kardeşimle yaşıyorum. Onlar yakın farklı bir ildeler.

Babama hafta içi mesaj atmayı düşünüyorum. 'Aydın' lakaplı kişiyle görüşmeye devam edersen bir daha kardeşimle birlikte o eve ayak basmayacağız, sonra da hiçbirimizin yüzünü göremeyeceksin' diye. İçine oturur tabi ama vazgeçer mi bilmiyorum. Hoş nerden bilicemki vazgeçti mi, devam ediyor mu? Telefonuna casus bir şey mi yüklesem diyorum. Ama farkederse çok kötü olur.
Veya başka bir numaradan ' Birisiyle ilişkin olduğunu biliyorum. Devam edersen eşin ve kızların ile görüşeceğim' mi desem? İyi de bunların sonucunu bilemiycem ki hiçbir zaman. Üstelik babamla bu konuşmayı yaptıktan sonra ilişkimiz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Biz birbirimize sürekli sarılan, fedakar bir baba kızdık. Gerçekten içim acıyor.

Annemle konuşsam kesin boşanır ve bizim yanımıza taşınır çok iyi tanıyorum başka bir seçenek kesinlikle yok.
Bu bana çok ağır bir yük, kafamı toplayamıyorum. Ne yapmalıyım, lütfen bana akıl verir misiniz? Yemek yiyemiyorum, midem bulanıyor şu durumdan. Babam nasıl utanmıyor?
Canim buna benzer seyleri bizde yasadik ama buyumeden kapandi kendi capinda capkinlik yapmaya calisiyor guya ama beceremiyorlar bile inan. Bir gun telinde suat diye kayitli kadina kadina yazligimizin ust katinin resmini atmis tadilat yapmistikta o ara ask yuvamiz yazmis kadina ben bi gordum şok. Yeri gelince Soyledik sonra o arada tam anneami kaybettik onun uzuntusu bi yandan kardesimle cektik kenara kadina bunu yazmişsin utanmiyormusun diye hani herseyi bizim icin yapiyordun bizim icin calisiyordun falan deyonce ya olurmu oyle sey yok oyle bisey ben sizin sacinizin telini kimselere degismem laflari yapto neyse uzatmadik. Suan da emekli zaten babam surekli annemle birlikte o yuzden sıkıntı yok. Evet malesef aldatmayan erkek yok sanirim. Casus programda yuklesen tehditte etsen olmaz alir yedek bir telefon isini ordan gorur bu sefer. Ama hic bir erkek bi heyecan ugruna karisindan cocuklarindan yuvasindan gecmiyor bunuda bil.

Çok yüksek bir ihtimalle annen biliyor. Eminolmasa da hissetmiştir illa ki. Zaten yillar öncesinde de aynı hatasını affetmis. Demek ki evlilikte aldatılmak kırmızı çizgisi degil. Bu konuyu kendine yük etmene gerek yok. Ikisine de bildiğini çıtlat bak bakalim bir durumlarına

Herkese merhaba,
Bugün itibariyle emin olduğum bir konuda ne yapmam gerektiğiyle ilgili desteklerinize ihtiyacım var.
Yaklaşık 3-4 sene önce annemle babamın arasındaki huzursuzluk, annemin babama imalı lafları ve boşanma konusu evimizde soğuk yeller estirmişti. Babamın işleri iyi gidince, cebine biraz para girince oldu üstelik bunlar. Bir gün odalarının kapısını dinlediğimde, annem ağlıyor babam ise bir daha o kadınla görüşmeyeceğine dair yeminler ediyordu. Sebep belliydi!

Yıllar içinde toparladılar. Annem tabiki unutmadı ama her türk kadını gibi çocuklar için, yuvanın bozulmaması için sineye çekti. Birbirlerini çok seven, herkesin özendiği bir çifttiler ve ben bunu babama hiç yakıştıramamış, annem devam etmek istediyse saygı duymuş, hiçbir şey bilmiyor tavrı takınmıştım.

2-3 hafta önce babamın telefonu bozuldu ve yeni bir telefon aldı. Bakmak için elime aldım, kamerasını açtığımda sol alt köşede bir kadın selfie fotoğrafı belirdi. Galerisini açtım o gün kaydedilmiş, ve birkaç gün önce de benzer fotoğraf paylaşılmıştı. Whatsappına girdiğimde ise konuşma yoktu. Anlaşılan o ki konuşmaları silmiş fakat gönderilen fotoğraflar galerisinde kayıtlı kalmıştı. Ardından whatsapp rehberinden kadını bulmaya çalıştım, fotoğraftan tanıyıp buldum da. 'Aydın' ismiyle kaydedilmiş biriydi. Kadının hem numarasını kaydettim hem de kendi telefonumdan kadının fotoğrafının resmini çektim. Bu numaranın kime ait olduğunu 18880'den sorgulamaya çalıştığımda sistemlere kayıtlı olmadığını söylediler. Belki eski kadın babamı rahatsız ediyor, fotoğraf atıyordur arada kendini hatırlatmak için gibi kendimi kandırmaya çalışıyordum. Neyse sonra bir seyahate çıktım, konu askıda duruyordu.

Döndüm ve bugün ailecek gezmeye çıktığımızda ben aracı kullanıyordum babam da yanımda oturuyordu. Yanımda kadına whatsapptan 'napıyorsun' yazdı, devamını göremedim. Telefonu eğik tutmaya çalışıyordu yol boyu, sonra direk cebine saklıyordu. Zaten sürekli şifreli telefonu, eski konuşmalar anlık siliniyordu. Artık tescillendi maalesef babam biriyle birlikte. Üstelik tek gecelik dediklerinden değil. Belki de yıllar önceki kadın yine. Bir kere yapan hep yapar bu işi diyorlar ya hani, doğru galiba. Ben gerçekten nasıl bir tepki vereceğimi bilemez durumdayım. Arabada gözlerim doldu, direksiyonu o kadar sıktım ki sinirimden. Hiçbir şey yokmuş gibi rol yapmaya çalıştım gün boyu.

Annemle babam herkesin özendiği bir çifttir bu arada. Babam ben ve kız kardeşim için deli divane olur inanın. Üstelik annemle araları çok iyi uzun bir süredir, sürekli planlar yapıyorlar, mutlular, her fırsatta ailecek tatile gidiyoruz falan. Annem 25 yıldır babaannemle yaşıyor, neredeyse 10 yıldır da çocuğu gibi bakıyor. Babam anneme eli ayağı öpülecek kadınsın övgüleri yağdırıyor. İnsanoğlu gerçekten bu kadar mı nankör? Annemin fedakarlıklarını yapacak insan sayısı çok azdır. Üstelik kendi işi olması sebebiyle babam çok yoğun çalışan bir insan, nasıl bir başkasına fırsat buldu anlamıyorum. İçimden bir şeyler eriyor, o kadının fotoğrafını telefonunda gördüğümden beri. Ona sıcak sarılamıyorum ve bunu yakıştıramıyorum.

Sussam, görmemezlikten gelsem mümkün değil. Anneme söylesem hem gururu çok kırılır bildiğim için hem de bünyesi çok zayıf Allah korusun hastalanır. Ama onu kandırmasına da göz yumamam, adilik olur bu. Kardeşim de sınava hazırlanıyor üstelik. Ben 27 yaşındayım çalışıyorum ve İstanbulda kardeşimle yaşıyorum. Onlar yakın farklı bir ildeler.

Babama hafta içi mesaj atmayı düşünüyorum. 'Aydın' lakaplı kişiyle görüşmeye devam edersen bir daha kardeşimle birlikte o eve ayak basmayacağız, sonra da hiçbirimizin yüzünü göremeyeceksin' diye. İçine oturur tabi ama vazgeçer mi bilmiyorum. Hoş nerden bilicemki vazgeçti mi, devam ediyor mu? Telefonuna casus bir şey mi yüklesem diyorum. Ama farkederse çok kötü olur.
Veya başka bir numaradan ' Birisiyle ilişkin olduğunu biliyorum. Devam edersen eşin ve kızların ile görüşeceğim' mi desem? İyi de bunların sonucunu bilemiycem ki hiçbir zaman. Üstelik babamla bu konuşmayı yaptıktan sonra ilişkimiz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Biz birbirimize sürekli sarılan, fedakar bir baba kızdık. Gerçekten içim acıyor.

Annemle konuşsam kesin boşanır ve bizim yanımıza taşınır çok iyi tanıyorum başka bir seçenek kesinlikle yok.
Bu bana çok ağır bir yük, kafamı toplayamıyorum. Ne yapmalıyım, lütfen bana akıl verir misiniz? Yemek yiyemiyorum, midem bulanıyor şu durumdan. Babam nasıl utanmıyor?
Sen ne kadar güzel yürekli bi insansın...umarım herşey yoluna girer sende annen de kardeşinde huzurlu mutlu olursunuz hiç yara almadan...

İmkansız aşklar tatlı olur. O kadınla görüşme dersen görüşmeye devam edecektir daha da bağlanacaktır. Maalesef ne yaparsan yap yine görüşecek tabii daha dikkatli olacak bundan sonra

Belki annen de kanmak istiyordur. Evlat olarak kabullenmek çok zor ama maalesef gerçekler bazen acı olabiliyor. Şunu düşünün derim. Anneniz boşansa hayatı şimdiki durumundan iyi mi olur kötü mü? Bakın ben bunun cevabını olumlu veremediğim için sustum. Neden mi ev hanımı bir anne. Şuan kensi evinde istediği zaman yatıp kalkıyor bana gelse nolacak annesine gitse ne olack hiçbir yerde evi gibi rahat olmayacak. Bütün sosyal yaşantısı değiiecek ve şuankinden çok daha mutsuz olacak. Kaldırabikecek insan var kaldıramayacak insan var. Bunu anneniz açısından iyi tartın.

Maddi anlamda annemin sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum fakat sosyal çevre ve yaşayacağı ilin değişmesi , üstelik etraf ne der düşüncesi onu yiyip bitirecektir. Bu sebeple güçlü durabileceğine emin değilim maalesef

İşin içinden çıkamadım. Benim babam da zamanında annemi aldattı ve bu yüzden boşandılar. 24 25 yıldır ayrılar. Parçalanmış ailelerden mi olucaz diye üzülmüşsün. Biraz kalbimdeki yara sızladı okuyunca ama o kadar haklısın ki isyanında, asla sana karşı değil yaramın sızlaması yanlış anlama. Çok haklısın... Her ne olursa olsun, baban iki yüzlü de davransa senin gerçekliğin o sıcak aile. İkisini ayrı ve üzgün görmek istememekte de haklısın. Ben işin içinden çıkamadım anneme sordum. Annem şuan 52 yaşında yalnız bir kadın ve bilmek istemedi. Ben 29 yaşımdayım. Yaşımın verdiği güç ile ben anne olsam bilmek isterim dedim ama annem bilmek istemedi. Senin babana gizliden ayar vermen daha iyi olurdu dedi. Bu yaştan sonra dengelerini bozmasan mı acaba? Babana ayar versen, babannene bi bakıcı tutsa mesela vs. Bilemedim. Yani ben çocuk olarak düşündüğümde söylerdim diye düşündüm ama annem bu tepkiyi verince, bak yalnız ve aile sıcaklığından yıllardır uzak kalmış ben yanında olmadığımda dibine kadar yalnız bir kadından bahsediyorum, benim annem bu. Bilmek istemedi. Çok duygulandım... Ve çook üzüldüm. Bırak annen kendi fark etsin. Biri demiş, başkasının bildiğini bilirse belki kötü hisseder. Ama babanı yüzyüze kesinlikle tehdit etmelisin.

Yazdıklarınızı okuyunca tüylerim diken diken oldu. Çok teşekkür ederim annenize de danıştığınız için. Hem genç olmamız hem de nesil farkı sebebiyle bizler işe de eşe de eski nesil kadar tahammül göstermiyoruz maalesef. Bu sebeple onların gözüyle bakmak çok daha doğru aslında. Belki annem farkedecek zaten bir gün, belki de hiç farketmeyecek ama ben bu durumu artık biliyorum ya üstümdeki ağırlığı tariflemem mümkün değil. Daha çok çalıştığı, yorulduğu için babama acıyan sürekli gidip sarılan öpen ben , bugün onları yolcu ederken babama karşı buzdolabı gibiydim. 1 ay boyunca görüşemeyeceğiz zaten ve bu süreçte iyice düşünüp doğru bir adım atmam gerekiyor. Kendim babama yazmak yerine, farklı bir hat alıp kadının görüştüğü diğer adam olduğumu söylesem ve önce kızlarına devam ederse eşine söylemekle tehdit mi etsem? Veya bizim yakın çevreden biriymiş gibi mi yazsam? Bunu düşünüyorum

Valla benim babam 2012 yılından beri annemi aldatıyor ben anneme söyledim inanmadı daha doprusu babaö kandırdı en son çalışırken dayanamadım babaöa edilen laflara küçük yr çünkü anneme son kez ispatlamak istedim kadının numarasından ulaştım bu arada kadın annrmin arkadaşı kadın babana basıcam nikahı annrn tutsaydı iplerini falan fedi. Hoporlerde annem bunları duydu ve yine babam kandırdı annem ona inanmayı seçti bende bıraktım. Vicdanen çok rahatım ama seninde söylemenden yanayım annene çünkü ömür boyu kendin aldatıyormuş gibi hissedeceksin

Ne kadar zor bir durum. Annenizin bunu kabullenmesi ve sizin buna şahit olmanız.
Evli misiniz bilmiyorum ama ben artık evliliğe o kadar soğuk bakıyorumki

Annene söylemelisin oda babannene söylesin. Babannen babanla ciddi bi sekilde konuşsun utandırsın onu. Zaten büyümüssünüz sizde cocuklar olarak kendi basınızın cagresine bakarsınız. Annenizin gururunu ayaklar altına almayın :KK43:

Yazdıklarınızı okuyunca tüylerim diken diken oldu. Çok teşekkür ederim annenize de danıştığınız için. Hem genç olmamız hem de nesil farkı sebebiyle bizler işe de eşe de eski nesil kadar tahammül göstermiyoruz maalesef. Bu sebeple onların gözüyle bakmak çok daha doğru aslında. Belki annem farkedecek zaten bir gün, belki de hiç farketmeyecek ama ben bu durumu artık biliyorum ya üstümdeki ağırlığı tariflemem mümkün değil. Daha çok çalıştığı, yorulduğu için babama acıyan sürekli gidip sarılan öpen ben , bugün onları yolcu ederken babama karşı buzdolabı gibiydim. 1 ay boyunca görüşemeyeceğiz zaten ve bu süreçte iyice düşünüp doğru bir adım atmam gerekiyor. Kendim babama yazmak yerine, farklı bir hat alıp kadının görüştüğü diğer adam olduğumu söylesem ve önce kızlarına devam ederse eşine söylemekle tehdit mi etsem? Veya bizim yakın çevreden biriymiş gibi mi yazsam? Bunu düşünüyorum

Anlıyorum inan seni de. Ben de çok arada kaldım okurken. Söylediğin çok mantıklıymış, ama kadının ismini bilmiyorsun, hani ben diğer adamım desen nasıl olcak 🙈
Düşünmek için 1 ay var, iyi bir süre cidden.
Bence kadını ara, blöf yap belki de kadın evlidir. 🤔🤔🤔 Mesela arayıp kocanız sizi aldatıyor desen bir hattan, kadın üstüne düşerse kocası var demektir, yoksa yoktur ztn mesela. Ordan anlarız kocası var mı yok mu? Varsa kocasına ulaşmakla tehdit etsek filan. Çok mu film izledim, hikaye mi yazıyorum bilmiyorum. Babanla direkt konuşsan, o an kabul etse sonra aldatmayacağını bilmiyoruz o canımı sıkıyor☹️

Şimdilik annenize söylemeyin, belki de anneniz de biliyor ama bilmemezlikten geliyor. Babanız annenizi kandırıp o kadınla devam edebileceğini bildiği için rahat davranıyor olabilir. O yüzden babanızla konuşmanız lazım, anneniz öğrenecek diye değil de sizle kardeşinizi kaybedeceğinden korkması lazım . O korkuyla belki kadından uzaklaşabilir.

Ancak babanızla konuşmak için acele etmeyin,o kadını iyice araştırın. Belki de kadın da evlidir. Normalde kadından bize ne ,adam evli o yüzden adam suçlu derim ancak o kadın da evliyse onun da canını yakardım şahsen. Yerinize koyuyorum kendimi, ne yapacağına karar vermek gerçekten zor. Ama babanız annenizi enayi yerine koyuyor resmen. Annemi bu duruma mahkum edip sessiz kalamazdım sanırım.Babanızla konuşup eğer bu ilişkiye son vermezse annenize söyleyeceğinizi hatta anneniz affetse bile sizin artık görüşmeyeceğinizi ona bunu yakıştıramadığınızı söyleyin. Ama önce kadın hakkında bilgi toplayın, nedir kimdir bunlar önemli. Hele ki o eski kadınsa olay daha da vahim, babanız burda birkaç arkadaşın dediği gibi o kadına aşık annenizi de babaannenize bakıcı yapmış resmen.

Anneniz ev hanımıysa üstüne birde yıllarını babanıza verip kayınvalideye yıllardır bakıyorsa şuan aldatıldığını öğrense psikolojik olarak çöker zor toparlarsınız, yazık günah kadına. O yüzden annenize şimdilik hiçbir şey söylemeyip babanızı huzursuz edin.O kadının numarasını kendiniz dışarıdan farklı bir numaradan arayıp bilgi almaya falan çalışın, en azından ismini öğrenseniz yine hiç yoktan iyidir. Numaradan isim öğrenebilecek birileri vardır mutlaka.

Annem maddi anlamında kendi başına geçinecek güçte bir kadın. Babamı bir daha affedeceğini hiç sanmıyorum, gelir bizim yanımıza yerleşir. Ama ailemin benim gözümdeki güzelliği için direk yıkıp geçmek, bu karara ben yol göstermiş olmak istemiyorum. Haklısınız kadının da canını yakmak istiyorum tabi. Özelden aradım az önce sesini dinleyip kapattım. Acaba ağzıma geleni saydırsam mı? Ayrıca ismine, adresine vs. nasıl ulaşabilirim bir fikriniz var mı?

Anlıyorum inan seni de. Ben de çok arada kaldım okurken. Söylediğin çok mantıklıymış, ama kadının ismini bilmiyorsun, hani ben diğer adamım desen nasıl olcak 🙈
Düşünmek için 1 ay var, iyi bir süre cidden.
Bence kadını ara, blöf yap belki de kadın evlidir. 🤔🤔🤔 Mesela arayıp kocanız sizi aldatıyor desen bir hattan, kadın üstüne düşerse kocası var demektir, yoksa yoktur ztn mesela. Ordan anlarız kocası var mı yok mu? Varsa kocasına ulaşmakla tehdit etsek filan. Çok mu film izledim, hikaye mi yazıyorum bilmiyorum. Babanla direkt konuşsan, o an kabul etse sonra aldatmayacağını bilmiyoruz o canımı sıkıyor☹

Yok 1 ay sabır edemem, mümkün değil. O sürede babamı gözlemlemek için zamanım olmayacak anlamında söyledim.
Kadınla ilgili bilgi toplamam lazım ama bunu nasıl yapacağımı hiç bilemiyorum :KK43:

Annem maddi anlamında kendi başına geçinecek güçte bir kadın. Babamı bir daha affedeceğini hiç sanmıyorum, gelir bizim yanımıza yerleşir. Ama ailemin benim gözümdeki güzelliği için direk yıkıp geçmek, bu karara ben yol göstermiş olmak istemiyorum. Haklısınız kadının da canını yakmak istiyorum tabi. Özelden aradım az önce sesini dinleyip kapattım. Acaba ağzıma geleni saydırsam mı? Ayrıca ismine, adresine vs. nasıl ulaşabilirim bir fikriniz var mı?
Haklısın annen çok üzülecek zor toparlanır kadın onca şeyden sonra. Numarasını sorgulayınca isim çıkmıyor dimi, başka birini aramış gibi yapıp ismini mi sordursanız birisine . Bazen arıyorlar ya bir şirket yada firma adına. Yanlış isim deyip kendi ismimizi söylüyoruz. O tarz bir şey olsa söyler mi adını acaba.

Haklısın annen çok üzülecek zor toparlanır kadın onca şeyden sonra. Numarasını sorgulayınca isim çıkmıyor dimi, başka birini aramış gibi yapıp ismini mi sordursanız birisine . Bazen arıyorlar ya bir şirket yada firma adına. Yanlış isim deyip kendi ismimizi söylüyoruz. O tarz bir şey olsa söyler mi adını acaba.

Olabilir ama bunu da çevremden birine yaptıramam özel bir hat almayı düşünüyorum. O zaman hem babamı hem o kadını rahatsız edeceğim

Olabilir ama bunu da çevremden birine yaptıramam özel bir hat almayı düşünüyorum. O zaman hem babamı hem o kadını rahatsız edeceğim
Evet kadın hakkında bilgi sahibi olmadan hareket etmemek daha doğru gibi. Çünkü bekar da olabilir evli de. Babanız kendini çok farklı tanıttı belki. Bunu bilemeyiz . Sürekli sağlık sigortası , hastane, dil kursu ,tatil otelleri falan için aranıyor herkes. Bunlardan birini bahane edip bilgi almaya çalışabilirsiniz. Böyle güzel konuşup konuşmayı uzatırsanız belki bilgi verir size. Önce babanızla konuşursanız kadını uyarabilir,o zaman hiç açık vermezler.

Babanız ne iş yapıyor? Kendine ait bir işi mi var? Aniden haber vermeksizin iş yerine bir ziyaret yapın. İş yerine gidemeseniz bile. Resmini gördüğünüz kadın orada çalışıyor olabilir. Babanıza yakın olan, sizinde tanıdığınız güvenilir biri varsa, resmi ona gösterip, tanıyıp tanımadığını sorgulayın.Bu bilgileri öğrendikten sonra yapacağınız şeyler önemli olan.
Ben olsam bu kadarcık bilgi bile yeterdi, daha fazlasını sorgulamadan herkes bir aradayken koparırdım kıyameti.Ne olacaksa, olurdu. Annenizi ayrı, kardeşinizi ayrı düşünüyorsunuz, sizi çok iyi anlıyorum. Ama, bunca zaman kandıran, enayi yerine koyan ve utanmadan buna devam bir adamada bir şok yaşatılmalı bence.

Ne kadar zor bir durum. Annenizin bunu kabullenmesi ve sizin buna şahit olmanız.
Evli misiniz bilmiyorum ama ben artık evliliğe o kadar soğuk bakıyorumki
Evliyim. Malesef ki paranoya bırsktı bu durum bende açıkcası. Annemin kabullenmesinden çok bana inanmaması yıprattı beni. Babam itiraf etti zaten her şeyi bana. Babamla hiç görüşmğyorum dışarda o kadınla içki eğlence çalışmıyor fa annrm de bekliyor işte bir gün eve gelmesini. Ama babam ölse cenazesinde ağlamam nefretim sevgimi yoketti. Size tavsiyem evlat olarak annenize her şeyi anlatın vicdana büyük yük çünkü yaşadım biliyorum.

X