babam annemi aldatıyor

esmerkadin

Aktif Üye
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
225
227
kısa tutacağım arkadaşlar.
Babamı 2017 de bir kadınla gördüm.İçimde tuttum senelerce.Annem sürekli mesajlarını yakaladı babamın.Çok detay vermiyorum.Hassas bir konu ve psikolojik olarak iyi değilim.
Kardeşim de babamın telefonunda bir şeyler gördü ve ben bir gün babamın mailini patlattım.
Kadın 2014 senesinde babama “Çıkıcam neredesin” diye mesaj atmış bunu mail olarak gördüm.2020 yılında da babamı takip etmiş ve bunları anneme gösterdim bunun üzerine babam yalanladı ve bunun üzerine annemde ve bende paranoyaklık oluştu.Resmen 2014ten beri aldatıyor.
Defalarca kadına mesaj attım uzak dursun diye ve hep inkar etti.Sonrasında instagramda profile bakma uygulaması ile kadını takip ediyorum sürekli olarak laf sokuyor baktığımızı biliyor çünkü ben mesajlarımda profilindeki şeyleri gördüğümden bahsettim ve bunun üzerine elinde kalpli balon ve babamın baş harfi yazılı tişörtle resim attı.İşte böyle aşağılık bir kadın bu.
Kocası öldü bu kadının ve benimle yaşıt kızı var.
Bu kadın da annemin bir zamanlar evine aldığı ekmeğimizi yedirdiği,kahve içtiği ARKADAŞI!!!
Annem ve ben paranoyak olduk annem maalesef boşanmaya yanaşan biri değil ama sürekli de kavga ediyorlar ve ben sürekli olarak kötü rüyalar görüyorum..Dün rüyamda babam ve o kadın annemle evliyken annemden habersiz evleniyorlardı.
BABAM HEP İNKAR EDİYOR ANNEM DE ŞANS VERİYOR AMA SÜREKLİ DE KAVGA EDİYORLAR..
Babamla çok atışıyorum.
Erkek arkadaşa karşı geliyor geçen gün erkek arkadaş konusu açıldı ve neymiş o konu dedi bilmiyorum dedi ben de” Biz her şeyi biliyor muyuz” dedim.
Gerçekten...
Bir şey daha eklemek istiyorum.
Babamı o kadınla gördüğümü anneme söylediğimde babam beni yalancı olarak suçladı ce hakaret etti bana.Sindiremiyorum bunu.
Kendi öz babam bana yalancı dedi..İftira atıyor dedi...
Tüm bu olanları kaldıramıyorum sindiremiyorum babamın yaptıklarını...Paranoyak olduk rüyalarıma bile giriyor ve kadın hep laf sokucu hikayeler atıyor :/
Şunuda eklemek istiyorum; Babam bir gün kadının paylaştığı at resmini paylaşmıştı..Annem de kadının profilinden bildiği için çıldırdı ve babam yine inkar etti.Facebook’da müzik yeri var orada karşılıklı aşk şarkıları koyuyorlar babam ve o kadın.İnanın yediremiyorum.

Son düzenleme:
1) o adam seni değil anneni aldatıyor, kişiselleştirmen gereksiz yere sana zarar verir
2) Annen boşanmayacak,halinden gayet mutlu. Sinek kadar kocası olsun,başında dursun istiyor.
Yapacağın tek şey onların ilişkilerine müdahil olmamak, annen sana dert yandığında da ona sizlanmak için başka kapıya gitmesini söylemek.
İnan ki daha mutlu olursun. Evdekilerle iletişimini olabildiğince minimuma indirmeye calis. Boşver babanı da o kadını da, anneni de.
Ne baban, ne o kadın ne de annen senin kadar huzursuz bu olaydan, kendi hallerinde yaşıyorlar işte. Yaşadığı hayattan mutlu olan insanlar için yapacak bri şeyin yok. Annen dul(!) Olarak bakilma korkusu, eşinin dostunun 'evliligi yuruyemedi' diye arkasından konuşması korkusu, başında erkek olmadan çalışmak ve ev geçindirmek zorunda olma korkusu gibi sebeplerle aldatan kocayı ayrılan kocadan iyi bulmus,hayatına devam ediyor.
O kadın da kocayi gömmüş,kendine yeni bir erkek bulmuş,hayatına devam ediyor
Baban desen evde düzeni devam ediyor,yuvasının çatısı var, dışarıda metresiyle yatıp kalkıyor, hayatına devam ediyor.
Peki sen?
Olayla hiç bir alaakn olmadığı halde tüm stresi sen cekiyorsun. Üstelik bir karar hakkın bile yok...
Kendini bu durumdan Acilen uzaklaştır, boşver, baban allahindan bulsun. Seni mi aldatiyor? Annen dusunsun. Onun da düşünmediği şeye sen niye dahil oluyorsun?
Zor ama yapman gereken bu

Babamı 2017 de bir kadınla gördüm.İçimde tuttum senelerce.Annem sürekli mesajlarını yakaladı babamın.Çok detay vermiyorum.Hassas bir konu ve psikolojik olarak iyi değilim.
Kardeşim de babamın telefonunda bir şeyler gördü ve ben bir gün babamın mailini patlattım.
Kadın 2014 senesinde babama “Çıkıcam neredesin” diye mesaj atmış bunu mail olarak gördüm.2020 yılında da babamı takip etmiş ve bunları anneme gösterdim bunun üzerine babam yalanladı ve bunun üzerine annemde ve bende paranoyaklık oluştu.Resmen 2014ten beri aldatıyor.
Defalarca kadına mesaj attım uzak dursun diye ve hep inkar etti.Sonrasında instagramda profile bakma uygulaması ile kadını takip ediyorum sürekli olarak laf sokuyor baktığımızı biliyor çünkü ben mesajlarımda profilindeki şeyleri gördüğümden bahsettim ve bunun üzerine elinde kalpli balon ve babamın baş harfi yazılı tişörtle resim attı.İşte böyle aşağılık bir kadın bu.
Bu kadın da annemin bir zamanlar evine aldığı ekmeğimizi yedirdiği,kahve içtiği ARKADAŞI!!!
Annem ve ben paranoyak olduk annem maalesef boşanmaya yanaşan biri değil ama sürekli de kavga ediyorlar ve ben sürekli olarak kötü rüyalar görüyorum..Dün rüyamda babam ve o kadın annemle evliyken annemden habersiz evleniyorlardı.
Babamla çok atışıyorum.
Erkek arkadaşa karşı geliyor geçen gün erkek arkadaş konusu açıldı ve neymiş o konu dedi bilmiyorum dedi ben de” Biz her şeyi biliyor muyuz” dedim.
Gerçekten...
Babamı o kadınla gördüğümü anneme söylediğimde babam beni yalancı olarak suçladı ce hakaret etti bana.Sindiremiyorum bunu.
Tüm bu olanları kaldıramıyorum sindiremiyorum babamın yaptıklarını...Paranoyak olduk rüyalarıma bile giriyor ve kadın hep laf sokucu hikayeler atıyor :/
Valla benzerlerini daha ağır bir şekilde yaşadık. Babamda annrmi çok uzun yıllar aldattı, önceleri inkar etti sonra o benim karım demeye başladı en son da kadına ev yaptı ve evi terketti biz kadını karddşim ve annrmle krndi evimizede yaşayıp dövdük. Anneme ne diller döktük boşansım diye ama bir türlü ikna olmadı. Kardeşiminde benimde işimiz gücümüz var bakarız dedik yeter ki boşan yok nuh dedi peygamber demedi bugün boşanmaya karar verdi ertesi gün vazgeçti hep boşanmaktan. Her telefonda yıllarca babamın yaptıklatını anlattı. Bizim psikolojimiz bozuldu. Adam değişmeyecek belli, annemde ikna olmadı. En son babamla konuşmamızda bana daha önceden söylediği şeyleri söylemedim sen git bir psikologla görüş kafayı yemişsin dedi.37 yaşındayım ve bu kadın hayatımıza gireli 25 yıl olmuştur Velhasıl kelam uzun lafın kısası ben artık bıraktım. Değiştiremeyeceğiniz şeyler için çaba sarfetmeyin benim en güzel yıllarım annem babam yüzünden mahvoldu. Nezaman işin ucunu bıraltım rahat ettim. Annenize söyleyin boşanmayacaksa boşuna deşelemeyin. Anneniz sürekli bu konudan yakınırsa boşanma seçeneğini sunun önüne. Yapacak biley yok.

6 yildir devam ediyorsa bu yasak iliski, kolay kolay bitecegine inanmiyorum.
Sen baban veya diger kadinla hic muhattap bile olma.
Eger annene yardim etmek istiyorsan egitimine ve is hayatina odaklan.
Calisip kendi parani kazanmaya basladiginda sen, annen ve kardesin baska bir hayat kurarsiniz kendinize.

Bazen burada çalışan ve maddi özgürlükleri olan kadınların aldatılma durumlarını okuduğumuzda boşan diyoruz ama artık belli bir yaşa gelmiş, mesleği olmayan bir kadın nasıl boşanacak?

Sizi ilgilendiren bir durum yok bence. Görmezlikten geleceksiniz mecburen.

Babanızın size yalancı demesi filan evet çok yaralayıcı şeyler, saygıyı öldürür. Bunun tek çözümü var annenizin boşanması. O da boşanmıyor. Kendine has sebepleri vardır. Malesef insanların fikirlerini değiştiremezsiniz ve öz anneniz de olsa verebileceğiniz desteğin bir sınırı var... Siz annenize o kadar çok yardım etmeye çalışmışsınız ki bakın psikolojiniz ne hale gelmiş. Oysaki bu sizin meseleniz bile değil. Hırpalamayın kendinizi artık, bırakın ne halleri varsa görsünler, kadının storylerine filan da bakmayın. Kaç yaşındasınız ekonomik durumunuz nedir bilmiyorum yapabiliyorsanız evden ayrılın, durumunuz müsait değilse de kafaca evden ayrılın, kendi meselelerinize odaklanın. Öz anne babanız kolay değil, ama öyle de olsa sizin psikolojinizden önemli değil ve bu kadar ilgiyi hak etmiyorlar kanımca.

Anneniz boşanmayacaksa kurcalamayacak.
Kurcaladıkça evinizde huzur kalmayacak. Kadın belli ki arsız, yüzsüz gibi babanızla alakalı şeyler paylaşmasından belli.
Ama asıl uğraşmanız gereken, kurcalamanız gereken elin kadını değil kendi babanız. Kendi babanız ilişkisini bitirmek isteseydi o kadın ağzını bile açamazdı.
Anlamazsın deme, boşanmış ve aldatılmış bir annenin çocuğuyum. 2.kadın sürekli bizim evimize giren çıkan bir kadındı, annem ağladı sızladı ama sonunda ayrıldı.
Annenizin yapması gereken bu ama yok yapmıyorsa kurcalaması sadece onun zararına. Çünkü babanız ve kadın karaktersiz.

Ortada gizli bir durum yokmuş zaten anneniz bildiği halde boşanmıyor. Bundan sonrası sizi ilgilendirmeyen durumlar, siz müdahil olmayın. Kadını takip etmeyi de bırakın artık, size hiçbir getisi yok mutsuzluktan başka.

Babamla çok atışıyorum.
Gerçekten...
Benim yakın bir arkadasim da ayni sikintiyi yasadi babasinin birlikte olduğu kadin yuzunden okulundan alindi annesinin psikolojisi cok etkilendi , birlikte olduğu kadın da çok yuzsuzdu arkadasimin annesini arayip sevgilimin yakasini birak artik falan diyordu annesi ayrilmadi ama sonra sehir degistirdiler kadinla babasi artik gorusmuyormus, annesi kendini toparladi kendine bakmaya basladi ama arkadasim babasindan hala nefret ediyor unutamiyor umarim senin de ailen toparlar bir an önce

Anneniz boşanmak istemiyorsa kurcalamayın. Çok zor bir durum sizin için. Bir şekilde kendinizi olayın dışında tutacaksınız.

1-sevgilin var hergece karısına gidiyor, ve ilişkini karısından bile saklıyor

2-kocan başka kadınla dost hayatı yaşıyor bunu biliyorsun ama bilmezden geliyorsun

Bunun adı aşk olamaz ya benim aklım almıyor, ne bu adam bulunmaz hint kumaşı falanmı, her hatanın düzeltilebilmesi için şans verilebilir ama ihanet bambaşka bişey, bunu hiçbir zaman anlayamam!

Benim babam da aldatıyo, hatta telefonunu temizlemem gerekti geçen annem kullanacak diye gözü kapalı silmeye çalıştım her haltını, tiksinmemek için görmemeye o kadar çabaladımki elim gider de tıklarım diye aklım gitti, Allah görüyo ne yapabiliriz ki benim annem de boşanmaz bunu biliyorum ortaya dökmek onu(annemi) utandırmaktan başka bi işe malesef yaramaz

Benim babam da aldatıyo, hatta telefonunu temizlemem gerekti geçen annem kullanacak diye gözü kapalı silmeye çalıştım her haltını, tiksinmemek için görmemeye o kadar çabaladımki elim gider de tıklarım diye aklım gitti, Allah görüyo ne yapabiliriz ki benim annem de boşanmaz bunu biliyorum ortaya dökmek onu(annemi) utandırmaktan başka bi işe malesef yaramaz
Bunu yaparken korkusu yok demekki, olsa göremezsiniz şifre vs olur. İşte görseler nolur diyodur, kaybetme korkuları yokki

anneniz boşanmaya ikna olmuyorsa sizin daha fazla yapabileceğiniz bir şey yok malesef.

X