Babam annemi aldattı

azlazer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2023
140
455
22
Kızlar ben 22 yaşındayım ben doğduğum günden beri babam sürekli annemi aldatıyordu çalışmıyordu eve bir faydası yoktu sürekli annem çalışırdı babam da otururu evde şimdi de annemi bırakıp başkasıyla dini nikah kıymış annmeme boşanma davası aç dedim açmış ama hala da annem çok üzgün boşanmak konussunda çok kararsız ne yapmalıyım sizce annemi ikna etmek için

Kızlar ben 22 yaşındayım ben doğduğum günden beri babam sürekli annemi aldatıyordu çalışmıyordu eve bir faydası yoktu sürekli annem çalışırdı babam da otururu evde şimdi de annemi bırakıp başkasıyla dini nikah kıymış annmeme boşanma davası aç dedim açmış ama hala da annem çok üzgün boşanmak konussunda çok kararsız ne yapmalıyım sizce annemi ikna etmek için
Boşanmak istememe sebebi ne peki

onların bileceği iş
senin yapman gereken şey bir an önce mesleğini eline alıp o evden ayrılmak
senelerdir aldatılmaya ses çıkarmayan kadın buna da ses çıkarmaz

Öncelikle annenize bunun son olmayacağını babanızın değişmeyeceğini, böyle bir adam için üzülmeye değmeyeceğini tekrar tekrar anlatın. Annenizin yanında olduğunuzu hissettirin çokça. Şimdi o elalem ne der diye bile düşünüyordur ama elalem sizin annenizin üzülmesini takmıyordur bile(klasik ataerkil toplum). Çok üzüldüm kadın evde bin bir fedakarlık yapar adam...... neyse.

Seni malesef ilgilendiren bir durum yok. Düşünceni söyler geçersin. Bu kadar zaman boşamadıysa annem bu saatten sonra da boşamaz. Kocamı başkalarına bırakmam kafasında olabilir.
keşke ilk aldattığında boşansaydı ama bu saatten sonra zor 🤷

ama hala da annem çok üzgün boşanmak konussunda çok kararsız ne yapmalıyım
belkide onlara boşanarak o zaferi vermeyeceğim mutlu olamayacak diye düşünüyordur anneniz ama kendini yıpratıyor malesef babanızın hiçbir katkısı olmamış eve bugünden sonrada pek birşey değişmez. Anneniz böyle bir adamı yük gibi yüreğinde taşımasın bunları açıkça anlat.

Annene destek ol onu yargılama anlamaya çalış.Bizim ülkede kadınlarımız böyle celladına aşık olup ayrılamıyor.Böyle durumlarda anne ile nasıl konuşulur nasıl destek olunur gibi videolar ara izle ve annene o şekilde davran.
Gerçekten anlamıyorum ben bunları okuyunca.Adam bırak aldatmayı zaten sorumsuz birisiymiş o zaman bile eve alınmazmış.Ne güzel işte kurtulmuş yoksa yıllarca ona bakacak onu besleyecekti.Bu adamı size nasıl rol modeli yapmış anlamak zor.Siz de arkadaşı eşi işte ders alın iyi seçin ileride.

Boşanması için destek ol gururlu olsun yıllarca aldatılıp bosanmayanların sonu bu , sonunda birine iyice tutulup kendileri boşanmak istiyor bu adamların. Konu emsal niteliğinde gösterilmeli kk’da

Siz elinizden gelen desteği verirsiniz ama baskı yapmayın. Yanında olduğunu hissettirin yeter. Evlat da olsanız karı-koca kendi aralarında karar vermeliler.

Annen bosanmasin bir asalaga omur boyu bakmaya devam etsin .

Kizim sorunun ne ?! Adam eve bakmiyor baska kadinada gitmis .size ne faydasi var ki ?

onların bileceği iş
senin yapman gereken şey bir an önce mesleğini eline alıp o evden ayrılmak
senelerdir aldatılmaya ses çıkarmayan kadın buna da ses çıkarmaz
Ben evlendim zaten ama annem boşansın istiyorum

Öncelikle annenize bunun son olmayacağını babanızın değişmeyeceğini, böyle bir adam için üzülmeye değmeyeceğini tekrar tekrar anlatın. Annenizin yanında olduğunuzu hissettirin çokça. Şimdi o elalem ne der diye bile düşünüyordur ama elalem sizin annenizin üzülmesini takmıyordur bile(klasik ataerkil toplum). Çok üzüldüm kadın evde bin bir fedakarlık yapar adam...... neyse.
Evet aynen öyle walla dediğiniz gibi

Seni malesef ilgilendiren bir durum yok. Düşünceni söyler geçersin. Bu kadar zaman boşamadıysa annem bu saatten sonra da boşamaz. Kocamı başkalarına bırakmam kafasında olabilir.
keşke ilk aldattığında boşansaydı ama bu saatten sonra zor 🤷
Adam başkasıyla dini nikah kıymış annem boşanma davası açtı ama daha boşanmadılar

Annene destek ol onu yargılama anlamaya çalış.Bizim ülkede kadınlarımız böyle celladına aşık olup ayrılamıyor.Böyle durumlarda anne ile nasıl konuşulur nasıl destek olunur gibi videolar ara izle ve annene o şekilde davran.
Gerçekten anlamıyorum ben bunları okuyunca.Adam bırak aldatmayı zaten sorumsuz birisiymiş o zaman bile eve alınmazmış.Ne güzel işte kurtulmuş yoksa yıllarca ona bakacak onu besleyecekti.Bu adamı size nasıl rol modeli yapmış anlamak zor.Siz de arkadaşı eşi işte ders alın iyi seçin ileride.
Aynen canım

sebebi söylemedikce belki babana düsen hak mirasları karıyı yedirmek istemiyordur kendi yemek istiyordur babanda mirasları varsa eger

X