Babam icin dua edin Allah rizasi icin

Ya Şafi okudum Allah şifa versin babanıza.

1000 Ya Şafi aldım
Kalan 49.000

Rabbim Şafi ismiyle şifa nasip eylesin babaciniza iyileşip sagliklica evine dönsün İnşallah

Babanızın şifalanması niyetiyle 7 Fatiha okudum. Bu vesileyle dua etmiş oldum Allah razı olsun

1000 tane okudum.
Kalan 34.000.
Babanızın durumu nasıl S Sardunya21 ?
Kardeş bugün doktor söyle bilgi vermiş. Anevrizma kanamasi na bağlı o damarı sant ile kapatmışlar.ana kanama durmuş.ama beynin ulaşılamayan bölgelerine kan artığı gitmiş. Vücut zamanla emebilir de emmeyebilir de .kalıcı hasar illaki olacak demiş
Tansiyonu 25 idi. O düşmüş. Pazar günü uyandırmaya çalışacaklar. Entube halde şua.n
.
Oksijenden yoksun kalırsa ttakeostomi aciilacak

Daha evvel hafta evimde ağırladık babamı
Çok güzel yemekler yaptım. Ellerimizle hayır yaptık yasli bir teyzeye. Gözümde tütüyor sardunyam deyip geldi
Covid var ve hamileyim diye sarılamadım. Ah bilseydim nefes alamayacak kadar sımsıkı sarılırdım ona
Severdim o güzel yüzünü.
62 yaşına kadar hep çok çekti. Akismaidigi gun 10 gunu gecmez. Ayaklari agrirdi hep. bebegim doğunca burdan ev tutup mutlu mesut yaşayıp gidecektik. Kizimi parka giturcekti. Akşam yemeklerini beraber yiyecektik. Hayaller hep kaldı işte. İnsan hayatı 10 dk da degisebiliyormus.
o gün beni aramış, namazım geçecekti. Son dakikaya kalmıştı. Bitince ararım deyip o an dönmedim. Sonrada dünya işi girdi araya.ah bilseydim o sesi duymaya neler vermezdim

Nolur ailenizi arayıp onları çok sevdiğinizi söyleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…