Babamın kuzeninin oğluna aşık oldumm helpp

Hersey çok hızlı ilerliyormus gibi hissettim daha sevgili değilsiniz ama trip atmlara başlanmış şimdiden..
Birde erkek etkilendiyse mesajlara aramalara hemen cevap verir..Ya hayatında biri var yada senin ondan etkilendiğin kadar o senden etkilenmedi..
Üstüne fazla düşme eğer gönlü varsa o senin peşinden koşsun
En yadırgayıcı olmayan yorum bu olabilir.. Teşekkür ederim 🥺 trip atma olayı gerçekten ani gelişti ben onunla bu kadar konuşmak isterken o neden geç bakıyor diye düşünerek sinirle yazdım pişmanım :KK43: yani ben de öyle düşündüm sonuçta storylere bakıp mesajlara mı bakamıyor? Üstüne düşmeyeceğim ancak umarım düğüne gelir 🥺

Fake hesap kabul ediyor, baban seni bana verir özgüveni/karşıyı hiçe sayma (kendince flört mü desek😂) kızın tüm bunlar karsısında kendisini kaptırıp trip bile atması...

Ah gençlik mi desem ah ergenlik mi?!

Hata üstüne hata yapmışsın.Halana deseydin evet bu çocuktan hoşlandım diye.Halan onlara haber verirdi.

Fake hesaptan takip nedir ergen misiniz.Madem ekleyeceksin kendi hesabindan ekleyip konuşacaksın.

Adam seninle yeni tanışmış.Her insan mesajlasmayi sevmez.Hemen tanı koyma.Acele etme.Seni görmeye gelecegim demesi bile seni beğendiğini gösterir.Adami niye yazmıyordu diye boğma.Yuzyuze görüş.
Halam zaten annesiyle konuşacağını söyledi ancak ben şahsi olarak tanışıklığımızın olmasını istedim aileler araya girerse iş ciddileşir ve ben ciddileşsin istemiyorum. Cok çabuk tanı koydum haklısınız ancak zamanı geriye alamam sonuçta :KK43: Bundan sonra ben yazmam zaten kendisi yazarsa konuşuruz düğüne gelirse çok daha işler yürür ancak gelir mi acaba :KK43:

Akraba evliliği mi Allah korusun 🤢
Bir de fazlaca ergen tavrınız var ekle , mesajlaş, düğüne davet et, trip at 🤔 ben erkek olsam sizin bu halinizden dolayı muhatap olmazdım.
Regl dönemimdeyim duygu yoğunluğum fazla sanırım. Normalde umursamaz biriyimdir yani erkeklere karşı özellikle ancak bu çocukta farklı bir durum hissettim. Her neyse umarım dediğiniz gibi olmaz düğüne gelir.

Regl dönemimdeyim duygu yoğunluğum fazla sanırım. Normalde umursamaz biriyimdir yani erkeklere karşı özellikle ancak bu çocukta farklı bir durum hissettim. Her neyse umarım dediğiniz gibi olmaz düğüne gelir.
Peki okuyor musun çalışıyor musun adam mimarmis senin gelecek planın ne

Senin istek atman hata. Hiç öyle tesadüf gibi de görünmez karşıdan haberin olsun. Sana gelen haber o çocuğa hayde hayde gitmiştir. Bak sana x'in kızını beğendik nasıl diye çoktaaaan göstermişlerdir. Hoş olmamış yaptığın. Tribin de cabası. Bu arada iki fake hesaba sahip olan birinden ben korkarım kız nasıl bi azim var sende😂

Bir insan 2 saat olmuş ins girmezdi hiç demişin

Illa her dakka bakmamı milletin osi ınstagram mi işi vardır çok sevmez girmez

Sanki aylardır sevgilisiniz tavırlar panikler bi ağır ol sevgilin varmı diye sorgulamalar

sen endişe duyacağına o duysun bu kadar üstüne düşme avucundan uçar gider

Ayrıca halaya niye diyorsun halan neden konusuyor daha bismillah bi konuşma olmuş iki mesaj olmuş

Aileleri araya karıştırmak konuş demek ne demek

Hani aranızda adı konmuş bir şey olur sonra ters giden birşey hadi dersin halam konuşsun

Sizde öyle bir şey yokki

Düğüne gelmezse de sen hiç oralı olma neden gelmedi diye dövünme gelirse de sevinç delisi olma bi sakin ol ağır ol ilk adımı o atsın sen değil

Birbirinizi tanimadan çokta yüz göz olmak istemiyor dogru da yapiyor biraz soguk ol çocukça triplerde yapma. O olgun davraniyor sende oyle yap. Tmm hoşlaniyorsn ama agirdan al. Dügüne gelirse ztn seni onemsiyordur. Dügunde de trip falan yapma hoc bisey yokmus gibi davran. Sen kaç yasindasn o kac yasinda

Halam zaten annesiyle konuşacağını söyledi ancak ben şahsi olarak tanışıklığımızın olmasını istedim aileler araya girerse iş ciddileşir ve ben ciddileşsin istemiyorum. Cok çabuk tanı koydum haklısınız ancak zamanı geriye alamam sonuçta :KK43: Bundan sonra ben yazmam zaten kendisi yazarsa konuşuruz düğüne gelirse çok daha işler yürür ancak gelir mi acaba :KK43:
Görücü gibi olmasın diyorsun.Niye bu kadar takıntı yaptın.Dugune gelmezse bile dışarıda oturup çay içersiniz.

Arkadaşlar merhaba 2 hafta önce halamlar geldi ve Bi gece birlikte otururken aniden seninle birini çok yakıştırdık falan dediler neyse ben çocuğun fotoğrafını gördüm aşırı beğendim çocuk mimar ve çok iyi bir aileye sahip. Neyse ben tabii bu çocuğa taktım kafayı sonra instada falan 2 tane fake hesabımdan istek attım ikisinide kabul etti ama yazmadı. Bu arada fake oldukları asla belli değil aşırı gerçekçi hesaplar. Neyse sonra bizim düğün olucaktı halamın düğünü ve onlarıda davet edicektikl ben de düşündüm ve düğünden önce istek atayım buna ve düğünde karşılaşalım tesadüf gibi düşünsün olayı. Neyse ben istek attım bu bana yazdı çok tanıdık geliyorsun gibisinden (fakelerime yazmamıştı) sonra biz baya konuştuk işte konu hangi mahallede yaşıyorsuna geldi sonra bu bana Bi kaç soru sordu ve dedi ki sen x abinin kızı mısın maşallah ne kadar büyümüşsün zaten gözüm seni ısırıyordu bir yerden falan dedi sonra işte gelip seni babandan istesem verir falan dedi 3 kere. Ben bunu düğüne davet ettim normalde gelmem ama seni görmek için gelcem dedi. Neyse biz baya güzel konuştuk akrabalarla ilgili vb. Sonra ben uyicam dedim işte sabah günaydın mesajını o yazmıştı neyse bu bana yarım saat, 1 saatte bir bakıyordu mesajlara ben de haliyle sinir oldum sonra 2 saat mesajıma bakmadı ben de şüphe duydum hani Bi insan 2 saatte hiç mi gitmez instagrama diye. Gidip fakemden story attım ve 10 dk önce attığım storye baktı benim mesajıma 2 saattir hala bakmadı. 2 saatin sonunda yazdı bu sefer ben 2 saat bakmadım. Neyse doğum günüydü o gün kutladım falan sonra dayanamadım sordum işte senin hayatında birimi var diye yok dedi o nereden çıktı hani ben de dedim ki gündüzleri yazmıyorsun heceleri yazıyorsun ben kötü hissediyorum istersen konuşmayalım problem yok dedim işte oda estağfurullah ben çok mesajlaşmayı seven biri değilim uzun zamandır da kızlarla konuşmadım falan dedi. Neyse sonra ben inanmadım instagramda hikayeleri bakıyor ama benim mesajıma mı bakmıyor? Neyse ben de dedim ki seni alışkın olmadığın bir duruma sokmak istemiyorum bu şekilde bne de kötü hissediyorum kendimi düğünde görüşürüz iyi uykular. Dedim oda cevap olarak iyi uykular yazdı ve sohbet bitti. Hala instagramda takipleşiuoruz ve sizce düğüne gelecek mi? Bana tekrar yazıcak mı? Ben yazmak istemiyorum ama deli gibi konuşmak istiyorum onunla. Sizce ne yapmalıyım? Düğüne aileside gelicek.
Ohaaa ne kadar hızlı ilişkiye başlıyosunuz ya bismillah

Bir insan 2 saat olmuş ins girmezdi hiç demişin

Illa her dakka bakmamı milletin osi ınstagram mi işi vardır çok sevmez girmez

Sanki aylardır sevgilisiniz tavırlar panikler bi ağır ol sevgilin varmı diye sorgulamalar

sen endişe duyacağına o duysun bu kadar üstüne düşme avucundan uçar gider

Ayrıca halaya niye diyorsun halan neden konusuyor daha bismillah bi konuşma olmuş iki mesaj olmuş

Aileleri araya karıştırmak konuş demek ne demek

Hani aranızda adı konmuş bir şey olur sonra ters giden birşey hadi dersin halam konuşsun

Sizde öyle bir şey yokki

Düğüne gelmezse de sen hiç oralı olma neden gelmedi diye dövünme gelirse de sevinç delisi olma bi sakin ol ağır ol ilk adımı o atsın sen değil

yeni nesil instagramda yaşıyor bilmiyor musun?
nasıl olur 2 saat bakmaz diye şaşkınlık içinde.

not: oğlum insg. kaldırdı ikidebir anne şu kadar saat oldu diyor. dün 24 saat olmuş mesela. trajikomik.

Akrabanızla aşk ilişkisi yaşama fikrinden vazgeçin. Profilinize göre 18 yaşındasınız. Okuyun, çalışın; akrabalarınızı da ait oldukları yerde bırakın.

konu sahibesi küçük müçük ama fişşek gibi maşallah akraba adam elinden kurtulmamış😁😁

Nasıl Halanız var ya düşman gibiler 18 yaşındaki küçücük çocuğun aklına soktuklarına bak..

Oku, eğitimini al, ayaklarının üzerinde dur demiyorlar da evlilik güzelllemesi yapıyorlar.

Hep karşı olduğum şeydir.

Bu yaştaki gençlerin yanında çok dikkatli konuşmak gerekir ayrıca düğün düğün gezdirmemek de lazım sonra sonucu iyi olmuyor.

yeni nesil instagramda yaşıyor bilmiyor musun?
nasıl olur 2 saat bakmaz diye şaşkınlık içinde.

not: oğlum insg. kaldırdı ikidebir anne şu kadar saat oldu diyor. dün 24 saat olmuş mesela. trajikomik.
Yani adamlar çalışıyor işi gücü var kadınlar daha çok giriyor diye düşünüyorum hanı bizlere yönelik şeyler daha çok ama her dakka orda durmuyoruz ben iki gündür bakmıyorum mesela telaşım var

Adam demiş zaten mesajlaşmayı sevmiyorum diye bide sevgili olunur ne bileyim bi adı olurda bi hesap verilir

Başkası mi var sorusu zaten garip

Belki adam kıza oyun oynuyor tanımak adına

Bir sürü belkiler var

O farklı durum hissetmenizin nedeni aile büyüklerinin gazına gelmeniz olabilir.
İkinizde küçüksün özellikle çocuk daha 22 yaşında. Ailelerin aklınıza sokmasıyla, gorusturmesiyle onlardan etkilenip genç yaşta yapacağınız evlilikten umarım pişman olmazsınız.

Arkadaşlar merhaba 2 hafta önce halamlar geldi ve Bi gece birlikte otururken aniden seninle birini çok yakıştırdık falan dediler neyse ben çocuğun fotoğrafını gördüm aşırı beğendim çocuk mimar ve çok iyi bir aileye sahip. Neyse ben tabii bu çocuğa taktım kafayı sonra instada falan 2 tane fake hesabımdan istek attım ikisinide kabul etti ama yazmadı. Bu arada fake oldukları asla belli değil aşırı gerçekçi hesaplar. Neyse sonra bizim düğün olucaktı halamın düğünü ve onlarıda davet edicektikl ben de düşündüm ve düğünden önce istek atayım buna ve düğünde karşılaşalım tesadüf gibi düşünsün olayı. Neyse ben istek attım bu bana yazdı çok tanıdık geliyorsun gibisinden (fakelerime yazmamıştı) sonra biz baya konuştuk işte konu hangi mahallede yaşıyorsuna geldi sonra bu bana Bi kaç soru sordu ve dedi ki sen x abinin kızı mısın maşallah ne kadar büyümüşsün zaten gözüm seni ısırıyordu bir yerden falan dedi sonra işte gelip seni babandan istesem verir falan dedi 3 kere. Ben bunu düğüne davet ettim normalde gelmem ama seni görmek için gelcem dedi. Neyse biz baya güzel konuştuk akrabalarla ilgili vb. Sonra ben uyicam dedim işte sabah günaydın mesajını o yazmıştı neyse bu bana yarım saat, 1 saatte bir bakıyordu mesajlara ben de haliyle sinir oldum sonra 2 saat mesajıma bakmadı ben de şüphe duydum hani Bi insan 2 saatte hiç mi gitmez instagrama diye. Gidip fakemden story attım ve 10 dk önce attığım storye baktı benim mesajıma 2 saattir hala bakmadı. 2 saatin sonunda yazdı bu sefer ben 2 saat bakmadım. Neyse doğum günüydü o gün kutladım falan sonra dayanamadım sordum işte senin hayatında birimi var diye yok dedi o nereden çıktı hani ben de dedim ki gündüzleri yazmıyorsun heceleri yazıyorsun ben kötü hissediyorum istersen konuşmayalım problem yok dedim işte oda estağfurullah ben çok mesajlaşmayı seven biri değilim uzun zamandır da kızlarla konuşmadım falan dedi. Neyse sonra ben inanmadım instagramda hikayeleri bakıyor ama benim mesajıma mı bakmıyor? Neyse ben de dedim ki seni alışkın olmadığın bir duruma sokmak istemiyorum bu şekilde bne de kötü hissediyorum kendimi düğünde görüşürüz iyi uykular. Dedim oda cevap olarak iyi uykular yazdı ve sohbet bitti. Hala instagramda takipleşiuoruz ve sizce düğüne gelecek mi? Bana tekrar yazıcak mı? Ben yazmak istemiyorum ama deli gibi konuşmak istiyorum onunla. Sizce ne yapmalıyım? Düğüne aileside gelicek.
Acele etme bence akraba bide bırak o adım atsın

X