babamla küsüz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mislavina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
45
-70
herkese merhaba. direk konuya geçiyorum babamla 5 gündür küsüz. gece telefona bakıyordum babam geldi koluma vurdu, parmağımı çizdi, odama sürükledi sonra odaya gittim tekrar geldi (sinirliydi) yine vurdu. annem onu tutmaya çalışıyordu babam elimden telefonu aldı.kıracaktı Allah'tan annem telefonu elinden aldı bana verdi.işte ağladım ben bunu hak edecek ne yaptım?? o günden beri konuşmuyoruz onun yüzüne bakmıyorum (ben küsüm) kendi de konuşmuyor annem barıştırmak istiyor ama ben istemiyorum.çok mu abarttım? kesin arefe günü ve bayram da böyle geçeceksanki bu olay dün olmuş gibi aklımdan çıkmıyor. başkalarının babası kızlarını seviyor, onunla konuşuyor benimki onları bile yapmadı... ne yapmalıyım?

Şiddeti haklı çıkarmaz ama çok mu bakıyorsun telefona kaç yaşındasın
Konuşup lakçalaşacağınıza hiç konuşmayın daha iyi

Annemden yediğim dayaklar aklıma geldi tabi arsızdım biraz gülüyordum ben :) Ama bi yere kadar anlayışla karşılıyorsun şiddetin bahanesi olmaz annemin hadi bahaneleri vardı ama şimdi izin vermem açıkçası anne baba fark etmez kız bağır anlarım ama şiddetle rahatlatamazlar kendilerini tabi ne yaşadınız bilmiyorum ama bunu konuşun bence anlamayacağını söyleyeceksiniz muhtemelen ki öyle oluyor genelde ama bir daha şiddet uygularsa hiç iletişim kuramayacağınızı aranızdaki bağın yavaşça kopabileceğini güzel bir dille söyleyin derim belki vicdana gelir çaktırmasa da :)

dikkat çekmeye çalışan ergen misin, işsiz misin? Fi tarihinden kalan konulara saçma sapan yorumların var. Bu konun da saçma.

İnsan durduk yere bunu neden yapar? Psikolojik sorunları mı var babanızın? Yaşınız kaç?

bence baban seninle ilgili bi dedkikomu duydu , yada sevgilin olduğumu öğrendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…