babasının derdi nedir?

sananeeem12212

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
198
72
yazmalı mıyım? selamlar konuyu daha önce sizlere anlatmıştım. olaylardan sonra sevgilimin babasıyla konuşmuştu ve yanlış anlaşılma olduğunu çok özür dilediğini söyledi. annesi benimle konuşmak için arayacaktı fakat sevgilim izin vermemiş. konu büyümesin diye herhalde . o günden sonra ailesiyle hiç konuşmadım bayramlarda annesini arardım fakat bu bayramda aramadım mesafemi korumak için. bayram tatilinde gezmeye gittiğimizde sevgilimin telefonun wp durumlarına bakıyordum babası durum atmış ama bende görünmüyordu meğerse adam numaramı silmiş. bende çok şaşırdım sevgilime sordum anlık sinirle yapmıştır. evlenince aranız düzelir gibi şeyler söyledi. annesi 'de ona neden kız beni bayram için aramadı diye sormuş sevgilimde yoğunlar başı kalabalık misafirler var diye aramamıştır. demiş mesafemi korumaya devam mı etmeliyim sizce.

Yani mesafeni annesine karşı korumayabilirsin sadece babaya karşı koru demek istedim.
ha şimdi anladım. Ama çok tuhaflar bi havalar afra tafraları var. sSanki ben onlara zorla dahil olmak istiyorum onların benimle görüşmek için hiçbir çabası yok bu durumda artık uzak durmak en doğrusu olur diye düşünüyorum.

babası beni tanıyor erkek arkadş kaza yapmıştı babası aradı aramızda kalsın bana biraz borç para verir misin dedi bende olursa eğer veririm o zamana kadar dedim dün aradı müsait değildim sonra döndüm soğuk konuştu 5 bin tl eksiğim var dedi istedi bende şuan o kadar param yok maaş almadım dedim bana çalışan insanda 5 bin tl yoksa o insan kendini öldürsün dedi ve haklısınız dedim sonra tamma ben başkasından alırım diyip kapattı bende erkek arkadaşa anlattım
gerçekten tiksiniyorum ailesinden oda böyle davranarak beni kendinden iyice soğutmaya çalışıyor gibi

Bunlardaki kafa nasıl ben çözemedim çok çok değişikler şimdi tüm herşeyin suçlusu ben oldum

barışmadım barışmayıda düşünmüyorum ama bu seviyeye kadar düşmeleri ve böyle olmaları tuhafıma gidiyordu

Sen bu aileyle iliskini hala surduruyorsan allah akil fikir versin ne diyim.

Eski konunuza bir göz attım da çok mantıklı yorumlar yapılmış şimdi ne dense boş gibi.

Sevgilinizle ilişkiniz mükemmel bile olsa malesef problemli ailelerle bir ilişki ya da evlilik yürütmek imkansız gibi.

Sevgiliniz gerektiğinde resti çekip ailesine arkasını dönecek ki sizin tadınız olsun( bunu da çok onayladığımdan söylemiyorum) Aksi halde evdeki tek gündeminiz senin anan benim babam muhabbeti olacak ve yıpranmalar yüz göz olmalar iyice ayyuka çıkacak.

Aslında bazen olayın içindeyken göremesek ya da kabul edemesekte bunlar bize gelecekle ilgili birer mesaj ve sinyal. Bazen bunları birer işaret olarak kabul eder yolumuzu ayırırız, bazen göremeyiz sevgi ağır bastı deriz ve kötü şeyler yaşarız. Hakkınızda hayırlısı olsun ama işiniz gerçekten zor.

Mesela bayramda aramamak mesafe koymak değil bana göre ilişkiyi resmiyete dökmeden. Bu işin zaten olamayacağının kanıtı gibi üzgünüm🙁

Babasinin derdi, bes para etmez bir adam olmasidir. Olmayacak duaya amin diyorsunuz. Onceki konunuza da yorum yapmistim, orda da bir suru kisi soylemisti bunu. Neden tekrar ayni seyi soruyorsunuz ki? Isiniz var bu aile ile, yol yakinken donun derim ben.

Eski konunuza bir göz attım da çok mantıklı yorumlar yapılmış şimdi ne dense boş gibi.

Sevgilinizle ilişkiniz mükemmel bile olsa malesef problemli ailelerle bir ilişki ya da evlilik yürütmek imkansız gibi.

Sevgiliniz gerektiğinde resti çekip ailesine arkasını dönecek ki sizin tadınız olsun( bunu da çok onayladığımdan söylemiyorum) Aksi halde evdeki tek gündeminiz senin anan benim babam muhabbeti olacak ve yıpranmalar yüz göz olmalar iyice ayyuka çıkacak.

Aslında bazen olayın içindeyken göremesek ya da kabul edemesekte bunlar bize gelecekle ilgili birer mesaj ve sinyal. Bazen bunları birer işaret olarak kabul eder yolumuzu ayırırız, bazen göremeyiz sevgi ağır bastı deriz ve kötü şeyler yaşarız. Hakkınızda hayırlısı olsun ama işiniz gerçekten zor.

Mesela bayramda aramamak mesafe koymak değil bana göre ilişkiyi resmiyete dökmeden. Bu işin zaten olamayacağının kanıtı gibi üzgünüm🙁
peki ayrılmak dışında ne yapmalıyım bundan sonra nasıl davranmalıyım onların tutumu bana samimi gelmiyor en onların peşinde koşmak istemiyorum agırlığım olsun istiyorum.

9 yillik evliyim esimin babasinin numarasi yok bende. 😄
Mesafe denince ben. 😀

kpin wp durumlarini kafaya takip mesafeden bahsetmeniz mesafe koyamayacaginizi gosteriyor. Evlenince de sorun yaşarsiniz boyle her şeyi didiklerseniz.
ya aslında şöyle önceden numaram kayıtlıydı arar konuşurdu. sonra olaylar yaşanınca uzak duruyorum.

9 yillik evliyim esimin babasinin numarasi yok bende. 😄
Mesafe denince ben. 😀

kpin wp durumlarini kafaya takip mesafeden bahsetmeniz mesafe koyamayacaginizi gosteriyor. Evlenince de sorun yaşarsiniz boyle her şeyi didiklerseniz.

Ben de 6 senelik evliyim 3 görümcem 1 kaynım 1 eltim var, beşinin de ben de numarası yok, benimki de onlar da yok 😂 öyle kavga falan da etmedik, yüz yüze gelince 2 kelam ederiz o kadar 😂

Babasinin derdi, bes para etmez bir adam olmasidir. Olmayacak duaya amin diyorsunuz. Onceki konunuza da yorum yapmistim, orda da bir suru kisi soylemisti bunu. Neden tekrar ayni seyi soruyorsunuz ki? Isiniz var bu aile ile, yol yakinken donun derim ben.
geri dönmesi zor bir yoldayım bunsan sonrası için ne yapmalıyım diye soruyorum sadece.

ya aslında şöyle önceden numaram kayıtlıydı arar konuşurdu. sonra olaylar yaşanınca uzak duruyorum.

İşte o olaylar yaşanmadan önce bu kadar ic ice girmemeniz lazimdi zaten. Ben kp ile hic sorun yaşamadim mesela cunku konuşmayiz ikili olarak. 😀
Daha sevgiliyken ne bulup konuşuyorsunuz o da ayri bir sey.

Boyle birden ice ice girip şimdiden ara bozulduysa ileride de işiniz iş.

X