Babet giydiğim için eşim bana sokakta bağırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlatsın? Aileniz yanınızda olmaz mı? Memurum diyorsunuz sizin için boşanmak birçok kadına göre daha kolay
Ailem yanımda bidaha bu kıza hastalıklı muamelesi yaparsan geri alıyoruz kızımızı dediler fakat öfke patlamaları olan geçmişimin kiri üstüme yapıştı

Hanımefendi bakın edepli giyinmekten kastınız ne anlaşılmıyor. Burada her yerden farklı kültürlerle yetişmiş insanlar var. Herkesin edep anlayışı farklıdır. Açıkça şu konuyu yazsanız da insanlar da fikir verse. Eşiniz sizin giyiminizi beğenmiyor, hiçbir yetiniz görünmesin mi istiyor? Kendi nasıl giyiniyor. Devlet memuru dediniz, işe giderken takım elbise giyip kıravat takıyor mu mesela.
Hayır hanfendi pantolon gömlek veya tişört giyiniyor normal hayatta işte de oranın formasını giyiniyor

Evlenınce öğrendim ben nerden bileyim ya

3 günde mi tanışıp evlendiniz? İnsan eşinin, eşinin ailesinin hayat görüşünü merak etmez mi? Kendini sakladı deseniz gene anlarım bir noktaya kadar.

Haydi geçelim bu kısmı, bu kısmın faydası yok. Şimdi öğrendin eşinin zihniyetini. Ne yapacaksın? Bu ailenin içinde kalmaya devam mı?

Kadınlara sallamıyorum. Alarm işaretleri yer tarafa serpilmişken hödüklüğü tatlılık olarak yorumlayan kadınlara sallıyorum.
Eee var tabi öylesi. Düzgününü beklesen bu sefer de hiçbir halt yaşayamıyorsun.aslında hiç bunlara çoluğa çocuğa karışma, ilişki yaşama imkanı vermeyeceksin.

Ailem yanımda bidaha bu kıza hastalıklı muamelesi yaparsan geri alıyoruz kızımızı dediler fakat öfke patlamaları olan geçmişimin kiri üstüme yapıştı
Eh artık bi o sizi bi siz onu, birbirinizi didikler durursunuz. Sıranızı bekleyin artık napalım.

3 günde mi tanışıp evlendiniz? İnsan eşinin, eşinin ailesinin hayat görüşünü merak etmez mi? Kendini sakladı deseniz gene anlarım bir noktaya kadar.

Haydi geçelim bu kısmı, bu kısmın faydası yok. Şimdi öğrendin eşinin zihniyetini. Ne yapacaksın? Bu ailenin içinde kalmaya devam mı?
Kalmak istemiyorum sürekli beni manipüle ediyorlar ama boşansam da 4 ayda boşandı dicek insanlar ailem de baskıcı zaten napıcam ben bilmiyorum

Kalmak istemiyorum sürekli beni manipüle ediyorlar ama boşansam da 4 ayda boşandı dicek insanlar ailem de baskıcı zaten napıcam ben bilmiyorum
E hani aileniz yanınızdaydı? Hani sizi çekip alacaklardı🤦

Kendinize karşı suçlusunuz zaten. Çekmeyin böyle adamları,çektiğiniz sürece siz suçlusunuz.
Doğru söylüyorsun şimdi aradım konuyu söylüyorum bunaltıyorsun beni diyorum sen bunaltıyorsun diye bağırdı telefonu kapattı yüzüme

Manipüle edilen bir insan manipüle edildiğinin farkında olmaz. Siz farkında olduğunuza göre manipüle edilmiyorsunuz demektir.

İnsanlar siz boşanırsanız 4 ayda boşandı der, boşanmazsanız "hizbullahçılara gelin gitmiş" der...İnsanlar başkalarının hayatı hakkında her zaman söyleyecek bir şey bulur. O lafları söyledikten sonra da dönüp kendi hayatlarını yaşarlar. Kimse sizin içine düştüğünüz karanlığa ortak olmaz, ancak uzaktan konuşurlar. Size düşen şey hayatınızı kendi doğrularınıza kendi değerlerinize göre yaşamak.

Üstelik memursunuz. Yani maddi özgürlüğünüz var. Eşinize değişmesi için bir şans verirsiniz. Anlaşabilirseniz ne ala, anlaşamazsanız kendi yolunuza gidersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X