Babet giydiğim için eşim bana sokakta bağırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalmak istemiyorum sürekli beni manipüle ediyorlar ama boşansam da 4 ayda boşandı dicek insanlar ailem de baskıcı zaten napıcam ben bilmiyorum

Evet 8 ay içinde evlendik ben de nasıl oldu bilmiyorum düğün günü bile tartıştık
8 ay içinde tanışıp evlenmişsiniz, düğün günü bile tartışmışsınız, 4 aylık evlisiniz ve aile baskısından bahsediyorsunuz. Aile baskısından uzaklaşmak iÇin birbirinizi tanımadan evlenmişsiniz sanki. Eşinizle iletişim sorunlarınız var. Sizin psikolojik olarak hassasiyetlerinizi çekinmeden kullanıyor eşiniz. Siz kendinizi değiştirmeye çalışırken eşiniz hassas noktanızdan vuruyor. Ya bir aile terapistine gidip son bir şans vereceksiniz yada direkt boşanacaksınız yada bu şekilde devam edeceksiniz.

Doğru söylüyorsun şimdi aradım konuyu söylüyorum bunaltıyorsun beni diyorum sen bunaltıyorsun diye bağırdı telefonu kapattı yüzüme
Almayın eve.
Annenizi hatırlayın. Bu günleri görün diye mi doğurdu büyüttü sizi?

Sakinlikle çözün lutfen madem gecmisinizdeki öfke probleminin sizi daha kötü göstereceğini, kimsenin size inanmayacagini düşünüyorsunuz. Tepkisiz kalın, duymayın, umarsız davranin cildirsin. Siz onu delirtin yani. Boylece karsinizdakini manipule ederek gercek sinir hastasinin kim oldugunu gosterirsiniz

Aynı yöne bakmayan iki insan evlenmiş gibi anlıyorum .

Birde eşinin ayağını sorun edecek adam, karısını para kazansın diye, hergun evden dışarı yolluyor.

Madem bu kadar inancına bağlı, iki kişilik kazansın, en kısa zamanda emekli olacak şekilde, yüksekten bireysel emeklilik sistemine başvursun.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Hem ayranım dökülmesin hem tatsız olaylar yaşanmasın oluyormuymuş öyle?

Bence karakter zafiyetinden kaynaklanan bir çok sorun var sizin ilişkide karşılıklı

Rüküşlüğüne bagırsa hödük dicem. Bu bambaşka bi boyut.

İnsan ne ederse kendine ediyor. Yazık kaybettiği boşa geçirdiği yıllara

ben anlamıyorum cidden okumuş meslek sahibi olmuş millet ne der diye boşanmayıp eziyete hakarete aşağılanmaya maruz kalmaya devam etmek nasıl bir düşünce biçimi. elalem insanın kendisinden nasıl daha önemli olabiliyor..

Aynı yöne bakmayan iki insan evlenmiş gibi anlıyorum .

Birde eşinin ayağını sorun edecek adam, karısını para kazansın diye, hergun evden dışarı yolluyor.

Madem bu kadar inancına bağlı, iki kişilik kazansın, en kısa zamanda emekli olacak şekilde, yüksekten bireysel emeklilik sistemine başvursun.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Hem ayranım dökülmesin hem tatsız olaylar yaşanmasın oluyormuymuş öyle?

Bence karakter zafiyetinden kaynaklanan bir çok sorun var sizin ilişkide karşılıklı
İşte sırf bu yazdıklarınızdan dolayı benim için birinci derecede boşanma nedeni…

Yok öyle değil. Ben giyerim eşim bağırmaz. G.tumu de açarım istersem kimse de karışamaz. Ama muhafazakarsa ayakları bilekleri görülemez. Görüyorum avmlerde bileğine kadar pantolon ayağında tasli halhal. Tuhaf renkli örtüler. Bunlar olmaz. Eşi zaten hayvanin önde gideni. Ama dinde eşini doğru yola getirmek için her yol mubah benim onayladığım içinde olacağım şeyler değil. Ama dine göre bu yol mubah eşi de bunu yapmis
Yazdığınız yorum bana birseyi hatırlattı. Benzer bir konuda reelde bir yorum yapmıştım. Arkadaşımda tesettürlü insana onun bakış acısıyla bakmalısın. Sen kendin gibi yorumladığın için anlayamıyorsun demişti.Sizin bakış acınız konu sahibinin eşinin bakış açısı bence. Bu yüzden evlilik aceleye getirilmeli. Biz ne dersek boş. Insanın dünya görüşü kendi baktığı kadardır.

Kimseyi inandırmak zorunda değilsin kendine miktiret gitsin bok herif. Ayy böyle bir igrenc insanla sevgili olmuştum sana yemin ediyorum ayrılınca ben nefes almıyormuşum diyeceksin kuruyan çöllerine yağmurlar yağacak bak sana yemin ediyorum böyle olacak. Bu tipler sadece kendini mükemmel gören narsist insanlar ve silahlari da sevgi. Azıcık sevgi verip milyon ton eleştiri yaparlar. Sanki kendileri tanri !
Ailen de bık bık derse onlara da resti çek çık tek başına eve.
Ama ben senin böyle dik olabileceğini sanmıyorum çünkü eğer karakteri güçlü biri olsan buraya bu konuyu açmaya utanırsın. Çünkü mesele babet değil sen de biliyorsun

Kesınlıkle sürekli eski meselelerimden bahsedi5or sen şusun busun sen iflah olmazsın ben de kes diy3 bağrıyorummsaugısz terbiyesiz diyor bana çok sıkıldım
sakın çocuk falan yapmayın, bir an öncede yollarınızı ayırın bence. Böyle bir öküzle hayat geçmez

Bu ülkede öfke gayet kadının işine yarayan, sınırlarının ezilip geçilmesini önleyen bir araç. Artık öfkelenmeyince adam nasıl şımarmış.

Kalmak istemiyorum sürekli beni manipüle ediyorlar ama boşansam da 4 ayda boşandı dicek insanlar ailem de baskıcı zaten napıcam ben bilmiyorum
boşver desinler nolucak. Bu senin hayatın böyle bir öküze varsın 4 ayını harca yıllarını harcamandan iyidir. Gençsin, mesleğin var çok daha düzgün birini bulursun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X