Bacak Dolgusu ( Aquafilling vb.dolgular) Bacak Estetiği Hakkında Bilgi

Balpetek253

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2018
5
0
35
Haftalardır Aquafilling ile bacak dolgusu yapan doktorlara bakıyorum netten.Bacak dolgusu meme ya da popo yaptıranlardan kimisi mutlu kimisi de değil.İstanbul'da hangi doktorların yaptığını buradan ya da özel mesajla yazar mısınız lütfen...! Sonuç iyi ya da kötü mutlaka Dr. adı öğrenmek istiyorum.Bazı dr.lar artık yapmadığını söylüyor kime yaptırcaz kimden bilgi alıcaz yardım edersiniz umarım.Sevgiler....

Aquafilling dolgudan uzak durun. Enfeksiyon ve iltihap yapıyor. Hele memeye veren doktorları etik bulmuyorum. Adeta cinayettir !!! Bir çok tanıdığımda iltihap yaptı. Asla erimiyor. 5 yıl kaldığı yalan.

Düzgün uygulamayla bence bacaklar için en doğru yöntem.Arkadasimin çarpık bacak sorunu vardı yaptırdı hic iltihaplanma olması hala çok iyi.

Düzgün uygulamayla bence bacaklar için en doğru yöntem.Arkadasimin çarpık bacak sorunu vardı yaptırdı hic iltihaplanma olması hala çok iyi.
İnşallah sorun çıkmaz. Ama çıkıyor. Çünkü bakteriyi çeken bir jel türüdür. Erken zamanda enfeksiyon oluştuğu gibi yıllar sonrada oluyor. Ayrıca yıllar sonra madde topaklanıyor. Bunu afaki yazmıyorum. Bu korkunç şeyleri yaşayan biri olarak yazıyorum. Asla yaptırmayın !

İnşallah sorun çıkmaz. Ama çıkıyor. Çünkü bakteriyi çeken bir jel türüdür. Erken zamanda enfeksiyon oluştuğu gibi yıllar sonrada oluyor. Ayrıca yıllar sonra madde topaklanıyor. Bunu afaki yazmıyorum. Bu korkunç şeyleri yaşayan biri olarak yazıyorum. Asla yaptırmayın !
Çok geçmiş olsun Allah korusun bi şikayeti yok inşallah olmazda.

X