Bacak Dolgusu ( Auqafilling vb dolgular) Meme,Popo ve Bacak Estetiği

Balpetek253

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2018
5
0
35
Haftalardır Aquafilling ile bacak dolgusu yapan doktorlara bakıyorum netten.Bacak dolgusu meme ya da popo yaptıranlardan kimisi mutlu kimisi de değil.İstanbul'da hangi doktorların yaptığını buradan ya da özel mesajla yazar mısınız lütfen...! Sonuç iyi ya da kötü mutlaka Dr. adı öğrenmek istiyorum.Bazı Dr. lar artık yapmadığını söylüyor kime yaptırcaz kimden bilgi alıcaz yardım edersiniz umarım.Sevgiler....

Istanbul degil ama ankarada mehmet akgunu oneririm arastir istersen biraz arayip bilgi alabilirsin tum uygulamalarimdan memnunum.

Ben 1 ay once Flora Klinikte Ilkay Bey e popo diklestirme ameliyati (silikonlu) oldum.Surec 1 haftada iyilesme gosteriyor 1 ayda dahada normale dondum ilk cok garip hisediyordum yani alisma sureci geciyor.Suan spora bile iznim var.Karar alma sureci benim icin zordu ikilemde kaldim hep.Karar alana kadar doktorumu da baya rahatsiz ettim ama suan mutluyum.

Haftalardır Aquafilling ile bacak dolgusu yapan doktorlara bakıyorum netten.Bacak dolgusu meme ya da popo yaptıranlardan kimisi mutlu kimisi de değil.İstanbul'da hangi doktorların yaptığını buradan ya da özel mesajla yazar mısınız lütfen...! Sonuç iyi ya da kötü mutlaka Dr. adı öğrenmek istiyorum.Bazı Dr. lar artık yapmadığını söylüyor kime yaptırcaz kimden bilgi alıcaz yardım edersiniz umarım.Sevgiler....
iyi araştırma yapmak gerek bir de bildiğim kadarıyla istanbul da fiyatlar hayli fazla.Şikayetçi olan çok ama arkadaşım 2buçuk yıl oldu çarpık bacak sorunu giderildi gayet memnun erime olmadi hiç hep bakıyoruz inşallah istediğiniz gibi olur.

Merhaba bende bu konudan muzdaripim konuşabilir miyiz bende yaptırmayı düşünüyorum

X