Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Bence indirim yapmıyordur doktor.Kişinin yanlış sayfada olduğunu gösterir.Psikolojik problemlerle ilgili forumları takip etmeli...Kişilik problemi sadece...

Kim bu yaa ben en başından beri okumadım forumu anlayamadım o yüzden kim olduğu nu birisi bana msj atabilir mi?? Bir de silikon yaptıran arkadaşlar izinizin fotosunu koyabilir misiniz acaba çok merak ediyorum

yaa bunları duyunca benim moralim çok bozuluyor bende bir gariplik var ozaman.senin adına sevindim canım. op. çok başarılı geçmiş. sen de memnunsan ne güzel işte. hoş benden op. geçiren ark.le konuşuyorum maşaallah hepsi iyiler. benim sabahları bacaklarım özellikle bilek üstü çok kasılıyor, ağrım oluyor. mesela sandalyeye çıkıp yüksek bir yere uzanmak istiyorum o sandalyeye çıkmam çok zor inmem de. merdiven inerken ve çıkarken zorlanıyorum.
çocuklarımla halının üstünde birşeyler yapayım dedim nasıl oturacağımı şaşırdım. bağdaş kuramıyoum bile. dizlerim aynı pozisyonda kalmaktan donuk vaziyette ya ayaktayım ya da uzanıyorum. yürürken silkon bieğime takılyor gibi hareketlerini hissediyorum. baldır zaten olmadığı için orda birşey yok.
çizgilerini gördüm benimkinin yarsı zaten ve oldukça azalmış. benimkiler yerinde sayıyor. Alaturka wc kullanmam imkansız. dizlerim sadece 90 derecede kalıyor. daha aşağı inmiyor.

bir terslik yok mu bu durumda sence?

Bence indirim yapmıyordur doktor.Kişinin yanlış sayfada olduğunu gösterir.Psikolojik problemlerle ilgili forumları takip etmeli...Kişilik problemi sadece...

ya brası acayp bir yer oldu. daha önce de bu tarz şeyleri okuduk. 1500-1600 arasında var böyle şeyler. amaç ne bilmiyorum. noldu yani şimdi bizden bir gibi görününce. bunun adına ne denir. bu forumda değil psikolojik bölümlere takılması lazım.

sadece şunu söyleyebilirim en iyi geribildirim bizzat op. geçiren kişidir. sonuçtan mutlu olan kişi en iyi fikri verebilir. hata da olmaz demiyorum, olabilir ama hatanın üstüne hatayla karşılık vermek kişi kaybından başka birşey değildir!!!

Canım benim senin bileklerine yakın olduğu için sıkıntı var.Terslik var zaten bu durumda.Daha çok hissediyorsun doğal olarak.Aslında benim için de konuşmak için erken.Şuan sıkıntı yok demeliyim.Çizgiler için 1.hafta hiçbirşey sürmemi istemediler.Kirmızıydılar.2.hafta kreme başlattı.Bugün 1 ay oldu.Hala sürüyorum.Birde takma , ben çok önemsemiyorum.Anladığım kadarı ile sen çok titizsin ve mükemmeli arıyorsun.Derimde kalınmış benim.

Canım daha yeni gördüm kusura bakma ben izmirde A.Sye yaptırdım

Beryaman senin silikon'unun boyutu neydi canım yazabilirmisin rc etsem ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım memkocum iyiyim sen nasılsın

Nasias ben gececi,sen sabahçı karşılaşamıyoruz bir türlü.iyiyim bende ,tatildeyiz .bu yılda tatilim pantolonla geçiyor((geçen yaz ,seneye güzel bacaklarımla tatil yapıcam diyordum sözde.offfff şortt giymek istiyorum yaaaa,bu sıcakta pantolon hiç çekilmiyor.terlemiyormusun diye soranlara ,''yokk ben sıcağı çokk seviyorum diyorum''.böyyle işte.İnşallah seneye daha normal bacaklarla utanmadan sıkılmadan tatil yapabilirim.

Kanat sımdı okudum senın dizlerıni bukememen normal degıl ben rahat bulup oynatabiliyorum sadece tahmin ettiğim gibi bileklerin yağları gitti

canım benim yaa nşallah seneye güzel bacaklarınla istediğini giymiş olarak girersin. çok zor bir durum bu sıcaklarda az daha sabret canım.

Bir arkadasım bileyim ince 21 Cm demiş benim 19 cmdi sonra 21 oldu simdi sabah 19 aksam 20 Cm yani yag yine cok tutunmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…