Bacak dolgusu yaptıran var mı?

merhaba ben de yaklaşık 2 senedir bu forumu takip ediorum ve calf implant ameliyat yaptırmayı düşünüyorum bikaç doktor araştırdım ama kesin bi karar veremedim hem maddi hem de emin olamamaktan kaynaklı .. isim yapmış doktorlarla görüştüm onlar cok ucuk fiyatlar söylüolar diğerlerine ise ben güvenemiorum.. bi süre daha burayı takip etmeye devam edicem sanırım:)

merhaba ben de yaklaşık 2 senedir bu forumu takip ediorum ve calf implant ameliyat yaptırmayı düşünüyorum bikaç doktor araştırdım ama kesin bi karar veremedim hem maddi hem de emin olamamaktan kaynaklı .. isim yapmış doktorlarla görüştüm onlar cok ucuk fiyatlar söylüolar diğerlerine ise ben güvenemiorum.. bi süre daha burayı takip etmeye devam edicem sanırım:)

silikonda fiyatlar aslında hemen hemen birbirine yakın.nazım durak silikon+yağ enj. 7000tl,ufuk bilkay 6000tl,hasan fındık 7000 tl diyor.3000 -4000 tl yağ enj. verip üzülmektense birkaçbin tl daha verip silikon yaptırmak daha iyi.birde yağ enj.de beni korkutan bacağa verilen yağların farklı eriyip asimetri olması olasılığı....hayırlısı....

ÖZGÜRDÜ sen bir ara nazım durağıda düşünüyordun. Ondan vazmı geçtin?

Ondan randevu bile almıştım ama korkup gidememiştim.Oylum İdil daha sıcak geldi bana.mail attım hemen cevap verdi.Daha ilgili gibi.Nazım Durak daha medyatik olduğu için daha yoğun.Aklımda şuan silikon Oylum İdil ve Nazım Durak var:) Bu üçlemeden iyi bir sonuç çıkacak inşallah...

silikonda fiyatlar aslında hemen hemen birbirine yakın.nazım durak silikon+yağ enj. 7000tl,ufuk bilkay 6000tl,hasan fındık 7000 tl diyor.3000 -4000 tl yağ enj. verip üzülmektense birkaçbin tl daha verip silikon yaptırmak daha iyi.birde yağ enj.de beni korkutan bacağa verilen yağların farklı eriyip asimetri olması olasılığı....hayırlısı....

cok tesekkur ederim verdigin bilgiler için..nazım durakın 8000 dolara yaptıgını duymuştum o yüzden çok gelmişti bana ama 7000tl yine daha rahatlatıcı bi rakam..benm bacaklarım da vücudum da cok ince bu yüzden silikon yaptırmayı düşünüorum özellikle bu aralar kesinlikle böle bi değişime ihtiyacım var cünkü cok takıntı haline getirdim artık rahatsızlanmaya başladım bunlar yüzüden bu yaz bu işi halletmem gerek kesinlikle

cok tesekkur ederim verdigin bilgiler için..nazım durakın 8000 dolara yaptıgını duymuştum o yüzden çok gelmişti bana ama 7000tl yine daha rahatlatıcı bi rakam..benm bacaklarım da vücudum da cok ince bu yüzden silikon yaptırmayı düşünüorum özellikle bu aralar kesinlikle böle bi değişime ihtiyacım var cünkü cok takıntı haline getirdim artık rahatsızlanmaya başladım bunlar yüzüden bu yaz bu işi halletmem gerek kesinlikle

Buraya takıldıkça takıntımda arttı.Bir düğüne gittiğimde direk bayanların bacaklarına bakıyorum yüzlerce hanım var ama maşşalah bacaklar gayet güzel.Demek ki bu durum bizlere özel:KK43:

merhaba kızlar yeni yağ eneksiyonu yaptıranlara geçmiş olsun diyorum. umarım herkes birgün bacaklarından memnun olur. ben 30 mayısta 2. yağ eneksiyonunu yaptırıyorum umarım bu sefer bende mutlu olurum

Canım arkadaşım 2. yi neden yaptırıyosun bir seferde istediğin kadarı neden koydurtmadın. şu an sağlığın nasıl. o aralar belkide o tarihte bende kozyatağına kontroldeyim. karşılaşabiliriz. benimkileri görür yorumlarsın.

Canım arkadaşım 2. yi neden yaptırıyosun bir seferde istediğin kadarı neden koydurtmadın. şu an sağlığın nasıl. o aralar belkide o tarihte bende kozyatağına kontroldeyim. karşılaşabiliriz. benimkileri görür yorumlarsın.[/QU

Bacım ilki kök hücreli olandı deyilmi. farkı ne araştırmışsındır bilgilendirirmisin. prp ili kök hücreli aynı sanıyorum ben.

Cevabını bekliyorum. Kulübü hemen her gün takip ediyorum.

Şimdiden çok geçmiş olsun

Aslinda silikona bir defa parayi verip kurtulunabilir, ama benim korkum para degil de bacaga verecegi tahribat. Dusunsenize hem cok zor bir ameliyat hem de yurumeyi saglayan bir organiniza birsey yerlestiriyorlar. Ya ilerde onemli bir soruna yol acarsa, ustelik arastirdigim kadariyla guvenirligi konusunda hala bircok soru isareti var. Gogus silikonu gibi yaygin degil...:KK45:

arkadaslar ben bugun prof mehmet cizmeci ile gorustum calf implantin bir zarari yok dedi ama benim bacaklarim cok atletlkmis ve pek guzel gozukmezmis kok hucre onerdi 3 kere senede 1 kere yaptirirsam istedigin bacaklara ulasirsin dedi kendisinin verdigi cevaplar oldukca tatmin edici ve etik bi dr oneririm ama ben yinede calf implant dusunuyorum genede kok hucre icin Ramazan Kahveci ile gorusecegim Orhan Bey bursada oturuyoorsan buraya gelip gitme dedi aslinda dusunsenize parayi tepti buda etik bir dr oldugunu gosterir istanbullu arkadaslara oneririm cok kafam karisik coook:KK43:

çok geçmiş olsun,arkadaşım.ben daha önceki yazdıklarımda anlatmıştım.eşimin bir dr.arkadaşı yaptırırsanız silikon olsun.yağlar daha sonra bileklerde yığılmalar yapıyor demişti.bense silikon düşünüyorum ama dr.a karar veremedim.orhan murat özdemir'in asistanıyla görüştüm.sadece silikon yapıyorlarmış.diz oyuklarına da dolgu maddesi dedi.dolgu maddesi 18-24 ay kalıyormuş.silikona 5500 tl dedi.lilaccın ve senin anlattıklarına çok üzüldüm.volkan tayfurun asistanıyla da görüştüm.yağ enj. 5000tl dedi.60-100cc den fazla konulmuyor.2.ye gerek olursa 4000tl dedi.silikon çok zor fakat daha iyi gibi geliyor.en azından eridi erimedi derdi yok.yağ enj.ile arasında az fiyat farkı var.

Merhaba Sılası;
Silicon yaptıran birini tanıyormusun?Ameliyet sonrası durumu çok merak ediyorum.

Merhaba Sılası;
Silicon yaptıran birini tanıyormusun?Ameliyet sonrası durumu çok merak ediyorum.

Burdan bir arkadaş vardı.rumuzu jezabeldi.Onun bacaklarıda çok güzel olmuştu.Aslında bana cep telinide vermişti..Arayıp bilgi alayım diye.O Nazım Durakta yaptırmıştı.Bu arada Oytun İdil muayenede para almıyormuş:)Yarın arayacağım.Umarım sabaha kadar korkup vazgeçmem:)

begumcum bu kadar az bir zamanda yağların eridiğine inanmıyorum.bence şişlik indi ve senin bacağının şiş olmayan hali seni memnun etmiyor.bence yağlar daha geç eriyor.bir de arkadaşlar böyle bir şey sezdim.normal yağ enjektesi olanlar bir kaç gün sonra eridiğinden bahs ediyor.bana göre bunun sebebi normal yağ enjektesine yağla birlikte serumun kanın da bacağa verilmesi.bu zaman geriğe kalan yağ çok çok az oluyor.size de eridi gibi geliyor.mesela bana kök hücre enjekte edildi.400 cc yağ çıkardılar bedenimden.ama serumlardan kandan ve gerkeksiz maddelerden arındırarak sadece 90cc verdiler.aslında gerçekden çok-çok az.ama ben ameliyat olduğumdan bu yana öyle bir farklılıkla karşılaşmadım.eridiyse de çok az erimiştir.ama tabii bu yağlar ne kadar kalır ne zamana kadar kalır bak orasını bilemem
kızlar yağ enj konusunda böyle ümitsizliğe kapılmayın bence.sadece size tavsiyem kök hücre en iyisi.aldatıcı olmuyor.ameliyatdan sonra neyse 2 ay sonrası da o.yani az ama öz.ama bir yıl sonra ne olucak işte orasını bilmiyorum.yaşayıp görücez.bir de yağ enjeksiyonu silikona göre daha az deyişiklik yaratıyor.bunu da böyle bilesiniz.ama ben silikon yaptırsaydım bu etekleri giyermiydim arkada olan izlerimle orasını bilemem.ameliyat olduğum anlaşılırdı herhalde.

liliac cigim,bir kac hafta önce telefonla hasan findigin asiitaniyla konusmustum,kök hücre diye bir seyin olmadigini,sadece olayi daha cazip göstermek icin öyle söylendigini söylmisti bana,acaba hangisi dogru ,.ne dogru kafam iyice karisti,bunuda ben saglikciyim diyince iyice aciklamisti bana...aslinda öyle yada böyle deneyecektim ama su siralar baska hastaliklarla ugratigimdan yaptiramadim,belki bir kac aya iyilesrisem yaptiracagim biseyler,,,,bilgi veren herkese sonsuz tsk ler,bize yol gösteriyorsunuz,yaptiranlarin tüm yaglari fazlalasarak kalsin insaalah

Merhaba Sılası;

yine buradan blackdaisy ve jezabel vardı. ikiside şuanda hiçbir sıkıntılarının olmadığını söylüyorlar.en azından bacakları hala ilk günkü gibi...jezabel sadece ameliyattan 1.5 sene sonra diz oyuklarına macrolane dolgu yaptırmış.nazım durak silikon+yağ enjeksiyonuna+1 gece konaklama+havaalanı yada otogardan alırız ameliyat sonu bırakırız,herşey dahil 7000 tl dedi.çok iyi aslında....

Arkadaslar ben bir sure isim geregi yurtdisinda calisiyor olacagim (1 sene). Ama evimiz Ankarada. Acaba yazin yag enjeksiyonu yaptirsam operasyon sonrasi kendi kendimi idare edebilir miyim? Cunku esim yanimda olamayacak! Operasyon sonrasi cok mu zor? Tek basima basedebilir miyim? Acaba Bulent Bey Ankara'ya da geliyor mu? Bursadaki estetik merkezinin bir subesini de Ankaraya acmislar. Fakat ameliyatlari sadece Volkan Bey mi yapiyor yeni merkezde!!! Cevaplayabilirseniz cook cook sevinirim.:KK16:

Kesinlikle bende silikon düşünüyorum.Ben Oylum İdille geçen haftaiçi yazıştım.Şuan Hastaları Şişli hospitalium hastanesinde kabul ediyormuş.Oda silikona 5500 tl fiyat verdi.Yarısını peşin kalanına 6 ay taksit yapıyor.Belki ikna edilirse hepside 6 aya bölünebilir.Ben baştan beri yağ transferini hiç düşünmedim.Erirse çoooook üzülürüm çünkü.Silikon en hassas bölge olan göğüste bir problem yapmıyorsa bacakta hiç yapmaz.Umarım hepimiz hayallerimize kavuşuruz.

ozgurdu merhaba oytun beyle bende bi ara yazıştım muayene parası almıyordu şimdi alıyormu? Birde ben silikon takılan hastaların resimlerinde istedim yollamıştı binbir güçlükle ne bilim çok güzel görünmedi gözüme belkide beklentilerim yüksek onda sihirli bir değnek istiyorum sanırım..Randevu alıp gidersen ne olur bizide bilgilendir...

Sıla merhaba silikon fiyatlarını paylaşmışsın teşekkürler.Fiyatlar çok uçuk ya bende hasan fındığa gitmek istiyordum ama 7000 gibi bir rakam çok yüksek.Ahmet karacalar nasıl bilginiz varmı?

X