Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Arkadaslar ben bir sure isim geregi yurtdisinda calisiyor olacagim (1 sene). Ama evimiz Ankarada. Acaba yazin yag enjeksiyonu yaptirsam operasyon sonrasi kendi kendimi idare edebilir miyim? Cunku esim yanimda olamayacak! Operasyon sonrasi cok mu zor? Tek basima basedebilir miyim? Acaba Bulent Bey Ankara'ya da geliyor mu? Bursadaki estetik merkezinin bir subesini de Ankaraya acmislar. Fakat ameliyatlari sadece Volkan Bey mi yapiyor yeni merkezde!!! Cevaplayabilirseniz cook cook sevinirim.:KK16:

sevgili arkadaşım bende Bülent beyin hastasıyım, onların şöyle bir çalışma yöntemi var üç yerdede operasyon yapıyomuş ve tüm çalışmalarını üç yerdede sürdürüyomuş sebebi diyelim ist. oprasn geçirdin. ankarada bakımına işte pansumana devam edilebiliyosun. Hoca seyahatte,oprasyonda, seminerler kombine çalışıyo. tüm sistem bursa ana merkezden yönetiliyo, istrdiğin gün randevunu düzenleniyolar aksama olmuyo. takibini onlar yapıyo.
Bu işin keşfedicisi zaten bülent bey, volkan beyi bilmiyorum.
Kendi kendine on gün zorluk oluyo uzanman gerek. çok ayakta olmamak lazım oluyo, bir hafta zor. bileklere yaptırırsan bilekler merdiven inerken adım atarken ağrıyo korse varis çorabı filan yani on gün bi zorluk var. daha rahat bi zamanda işin gücüne ara verdiğinde yaptır. zor yani bacım.

Sıla merhaba silikon fiyatlarını paylaşmışsın teşekkürler.Fiyatlar çok uçuk ya bende hasan fındığa gitmek istiyordum ama 7000 gibi bir rakam çok yüksek.Ahmet karacalar nasıl bilginiz varmı?

merhaba,ahmet karacaların silikon yaptığını hiç duymadım.yağ enj.da cihazlı-cihazsız diye ayrım yapmış.en pahalı dediği 12.000 tl idi.eğer bakmak istersen;sayfa 571de jezabel,639da blackdaisynin silikonlu fotoğrafları var.iyigünler....

Kızlar!!! Az önce çektiğim fotoğraflar. Dikiş izlerimin son hali. Açıkçası çok iyi görünmüyolar. Şaşırdım ben de fotoğrafları görünce çünkü normalde baktığımda daha iyi gibi geliyolardı gözüme. Bir de Sılası sormuştu varis çorabı giyiyomusun diye. Ameliyat sonrası hastanede çektiğim fotoğrafı da koydum nasıl sargı yapıldığına dair bi fikriniz olsun diye.

mükemmel görünüyorlar blackdaisy, inşallah bundan sonra problemsiz kullanırsın arkadaşım, darısı bizlerin başına. izler hiç kafaya takılıcak türden deil, keşke cesaretim olsa da ben de yaptırsam. fotolar için çok teşekkürler.

selam kızlar,
ben 2. kez ameliyat oldum eskiler hatırlar belki. İlk operasyonumu gecen nisan ayında Ahmet Karacalara olmuştum. Fakat zayıf olduğum için sonuç beni tatmin etmemişti.
Bu nedenle kilo alararak gecen ay 2. operasyonu göze aldım ve yine Ahmet beyi tercih ettim.
Bu sefer sonuçtan memnunum umarım konulan yağlar erimez. normal yağ enjeksiyonu oldum. eski hastası olduğum için indirimli bir fiyat uyguladı. 2 günde toparladım morarma veya şisme olmadı . Ahmet beyin eli gercekten cok hafif. yağ alınan yerlerde cokme ,dalgalanma gibi sorunlar da yaşamadım. Şimdilik dediğim gibi memnunum.Resimlerimide albume ekledim.Isterseniz bakabilirsiniz.

ilk halini de özellikle ekledim göreceğiniz gibi benim için mucize gibi bir şey bu:)

geçmiş olsun arkadaşım, yeni üye olduğum için henüz fotolarını göremedim , ama merak içindeyim. darısı başımıza inşallah

Merhaba arkadaşlar, yeni katıldım aranıza .en yakın dostumuza bile söyliyemediğimiz bu dertten muzdarip kişiler olarak bu problemimizi açıkça içtenlikle konuşabildiğimiz , ve bilgi paylaşımlarının olduğu bu site büyük bi nimet bizler için gerçekten. neyazııki benim de derdim bacaklarımın arasındaki boşluk namıdiğer "çarpık bacaklılık" :KK43:( antalyada bu operasyonu olabileceğim bi doktor tavsiye edebilirmisiniz acaba ?

çok özel bi soru olucak belki ama , evli arkadaşlara sormadan edemicem... eşinize bu konuyu ( yani bacaklarınızın durumunu ) nsl açtınız ? yani bu konuda okadar çok kompleksliyim ki sırf bu sebepten ömür boyu bekar kalmaya mahkum olduğumu düşünüyorum ,sanki evlilik bizim hakkımız deilmiş gibi :KK43:( şimiden çok teşekkürler cvplarınız için...

yaza dogru iyi bir dr bulup yag enjeksiyonu olmak istiyorum ama ümitlerimde azaliyor kafayi yememek elde degil...yasamimda bir kez olsun etek ve ve ayakabi giyemeim,,,kisin iyi dize kadar cizme ve dize kadar etek giyiniyorum ama kazara bir arkadasa ugramam gerekse asla ugramiyorum...

yaa offf kesinlikle hep aynı problemleri yaşıyoruz, kışın bari hevesimizi az da olsa alıyoruz etekten çizmeler sayesinde :KK43:(

selam arkadaşlar; 2. yağ tranfüzyonumu 30 mayısta dr. bülent cihantimura yaptırdım . bülent beyin eli çok hafif. kök hücre yağ nakli yapıldı.2. operasyon sonrasında toparlamam çok çabuk oldu.eşim bile bu duruma şaşırdı. 3. günüm ve ayakta çok rahat yürüyebiliyorum .oysaki ilk operasyon sonrasında 2 hafta ayağa kalkama konusunda ciddi zorluklar yaşamıştım. bacaklarımda oldukça düzelme var tabi tam sonucu görebilmek için ödemlerin inmesini beklemek gerekiyor.çok az olsada biraz asimetri var. belkide ben çok incelemeye başladım bilemiyorum fotolarımı ödemlerim biraz daha indikten sonra çekip yükleyeceğim .tabiki yükleyebilirsem. daha öncekileri yükleyememiştim. herkese sevgiler.......

kızlar sizi sürekli sessiz şekilde takip ediyorum.En çok aysenazli ve SILASI için dua ediyorum.Çünkü ısrarla takip ediyorlar. Bana gelince sadece kışın çizmeyle etek giyenlerdenim. Birgün arkadaşın düğününde eşim ısrarıyla etek giydim münasebetsizin biri bacaklarımın ne kadar ince olduğunu hemen hatırlattı ve düğün boyunca yerimden kalkmadım:KK17: eşim gerek yok diyor fakat bende yaptırmak istiyorum yaaa... doya doya etek giymek ve bir daha çıkatmak istemiyorum.:KK9:

eşiniz nekadar anlayışlıymış , Allah bozmasın, böleleri de war demekki ne güzel ...

çok özel bi soru olucak belki ama , evli arkadaşlara sormadan edemicem... eşinize bu konuyu ( yani bacaklarınızın durumunu ) nsl açtınız ? yani bu konuda okadar çok kompleksliyim ki sırf bu sebepten ömür boyu bekar kalmaya mahkum olduğumu düşünüyorum ,sanki evlilik bizim hakkımız deilmiş gibi :KK43:( şimiden çok teşekkürler cvplarınız için...
selam arkadaşım ben 15 yıllık evliyim bu durumu daha geçen yıl paylaşabildim eşimle. benim için çok zor olmuştu. sağ olsun eşim anlayışlı bir insan . ilk başlarda bacaklarımda problem olmadığını vede operasyona gerek olmadığını söylemişti
ama ben onu operasyon konusunda ikna etmiştim.

ben bu konuyu uzunnnnn zamandir arastirmaktayim
yag enjeksiyonu eriyor arkadaslar, yaptirmis memnun olanlarda zamanla cok uzulucekler (moralinizi bozmak istemiyorum arkadaslar ama dogrulari yazmaliyiz )
ben yag enjeksiyonunu baska bolgede yaptirdim ve zamanla eridi...
doktorumada bacak icin danistigimda, zamanla eridigini soyledi, bunun yerine spor yapmamin daha iyi sonuclar vericeginide ekledi ...

arkadaslar spor egzersizler en guzel en kalici sonuclar inanin bana ...
ben haftanin 3 gunu spora yazildim aletle calisiyorum cokta keyifli ve daha saglikli ...

mrba magali , doktor ne gibi egzersizler önerdi acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
selam arkadaşım ben 15 yıllık evliyim bu durumu daha geçen yıl paylaşabildim eşimle. benim için çok zor olmuştu. sağ olsun eşim anlayışlı bir insan . ilk başlarda bacaklarımda problem olmadığını vede operasyona gerek olmadığını söylemişti
ama ben onu operasyon konusunda ikna etmiştim.

cevap verme nezaketinizden dolayı çok teşekkür ederim , sakın yanlış anlamayın ama iyiki 15 yıllık evlisiniz, keşke ben de en azından 10-15 yıl öncesi gelmiş olsaydım hayata; çünkü şu devirdekilerin düşünceleri çok daha farklı ve hiç de böle anlayışlı deiller neyazıkki. sanki bizim tercihimiz bu durumda olmak :KK43:(

selam arkadaşlar; 2. yağ tranfüzyonumu 30 mayısta dr. bülent cihantimura yaptırdım . bülent beyin eli çok hafif. kök hücre yağ nakli yapıldı.2. operasyon sonrasında toparlamam çok çabuk oldu.eşim bile bu duruma şaşırdı. 3. günüm ve ayakta çok rahat yürüyebiliyorum .oysaki ilk operasyon sonrasında 2 hafta ayağa kalkama konusunda ciddi zorluklar yaşamıştım. bacaklarımda oldukça düzelme var tabi tam sonucu görebilmek için ödemlerin inmesini beklemek gerekiyor.çok az olsada biraz asimetri var. belkide ben çok incelemeye başladım bilemiyorum fotolarımı ödemlerim biraz daha indikten sonra çekip yükleyeceğim .tabiki yükleyebilirsem. daha öncekileri yükleyememiştim. herkese sevgiler.......
.
gözünüz aydın , bizim yerimize de özgürce etek giyin lütfen. fotolarınıızı sabırsızlıkla bekliyorum :)

offofff yaaa kurtulsak artık şu dertlerden ne var yarabbim şu mübarek günde bize bi yol göster yardım et :/

sevgili arkadaşım bende Bülent beyin hastasıyım, onların şöyle bir çalışma yöntemi var üç yerdede operasyon yapıyomuş ve tüm çalışmalarını üç yerdede sürdürüyomuş sebebi diyelim ist. oprasn geçirdin. ankarada bakımına işte pansumana devam edilebiliyosun. Hoca seyahatte,oprasyonda, seminerler kombine çalışıyo. tüm sistem bursa ana merkezden yönetiliyo, istrdiğin gün randevunu düzenleniyolar aksama olmuyo. takibini onlar yapıyo.
Bu işin keşfedicisi zaten bülent bey, volkan beyi bilmiyorum.
Kendi kendine on gün zorluk oluyo uzanman gerek. çok ayakta olmamak lazım oluyo, bir hafta zor. bileklere yaptırırsan bilekler merdiven inerken adım atarken ağrıyo korse varis çorabı filan yani on gün bi zorluk var. daha rahat bi zamanda işin gücüne ara verdiğinde yaptır. zor yani bacım.

Sevgili gulerer sen operasyon gecireli ne kadar oldu, unuttum? Su an memnun musun? Bir de sen ne kadar odemistin canim?! Insallah erimez...Bazi arkadaslar eninde sonunda mutlaka eriyecegini soyleyince umutsuzluga kapiliyorum. O kadar para verip sonucta husrana ugramak berbat birsey... Ayrica sorularimi cevapladigin icin tesekkur ederim. Eskilerden leydi adinda bir arkadas vardi acaba onunla gorusen var mi?!:97:

azrasahra canim ilk operasyonunu ferruh bey mi yapmisti? ondan memnun kalmadin mi? ferruh beyle bulent bey arasinda kararsizim. arkadaslar cok merak ediyorum siz bu doktorlarla gorusmeye gittiginizde size yaglarin en azindan bir kisminin erimeyecegine dair garanti mi veriyorlar, yani kalan erimeyen yaglar omur boyu kalici mi olacak diyorlar. burda yazan bazi arkadaslarin goruslerine gore eninde sonunda mutlaka yaglarin eriyecegi yonunde. yani bazi doktorlar kesinlikle erir diyormus. dogruyu kim soyluyor, biz kime inanicaz!!:95:

kesinlikle , keşke bende ist da yaşasaydım yada antalya da da bu konuda fazla seçenek olabilseydi :KK43:

canım inan bu yaşadığın şehirle alakalı değil.biraz cesaret biraz maddiyat birazda kararla olacak şey.eğer kesin kararlıysan ve de maddiyatın varsa antalyada da bulursun iyi bir doktor. eğer seni gerçekten seven olursa bacaklarını önemsemez merak etme. benim eşimde etiler gibi bir yerde çalışıyor ve ordaki hatunları bilirsiniz hani. ben ameliyat olmak istediğimi söylediğim zaman hangi kadının mükemmel bacağı varki sen takıntı yapıyorsun der.yani bacağın için seninle evlenmeyecek adam adam değildir zaten.takma kafana.

X