Bacak dolgusu yaptıran var mı?

konuyu ara ara da olsa uzun zamandır takip etmekteyim.Yaz yaklaşıyır ya başladı yine benim depresif hallerim.

depresyona gerek yokkk.... yılbaşında etek ve çizme giymiştim ve bu son demiştim. çekine çekine etek giymelerim.

sen de şimdi bunlar son aylarım demelisin bence...

he illa ameliyat ol demiyorum ama buralara kadar geldiysen kendi içinde dönüşün çok zor diyorum. benim öyle olmuştu.....

hakkımızda hayırlısı:)

dolgu yaptırmak isteyenlerdenim.paramı biriktirdim,eşimi de ikna ettim sayılır.şimdi geldi nerede ve kime gideceğim kısmına.

dolgu yaptırmak isteyenlerdenim.paramı biriktirdim,eşimi de ikna ettim sayılır.şimdi geldi nerede ve kime gideceğim kısmına.

e arkadaşım sen 2-0 önde başlamışsın... biz kocaları ikna ettiiiiikkk, para aradık bulduuukkk....
istanbulda isen şanslısın doktorlar ile görüşürsün.... değilsen de bizim tecrübeler yönlendirecek seni...

çalışıyor musun?

çalışıyorum,bankacıyım.istanbuldayım.1 kere Cihantimur a gittim.kendisiyle görüşemedim.asistanlarından bir baktı.şu gün gel işlemi yapalım dedi.deli misin diyecektim demedim.bana sadece 1 dk.zaman ayırdı.

bugün 3.günüm ve ağrılarım azaldı ama yinede tam geçmiş değil tabii.yürümemde yine problem var.diğer günlere kıyasla o da İyiye doğru gidiyor.
olan arkadaşlar yağ konulan yerler çok sert.sizinde öle miydi.kaç günden sonra yumuşamaya başlıyor.taş gibi resmen.oraları ovalamak mı gerekiyor

bugün 3.günüm ve ağrılarım azaldı ama yinede tam geçmiş değil tabii.yürümemde yine problem var.diğer günlere kıyasla o da İyiye doğru gidiyor.
olan arkadaşlar yağ konulan yerler çok sert.sizinde öle miydi.kaç günden sonra yumuşamaya başlıyor.taş gibi resmen.oraları ovalamak mı gerekiyor

sert olması normal sanırım ama ben hiç ellemedim. kendi kendine düzeldi. ovalarsan erir belki ya...

Merhaba kızlar.ben sizlere demiştim kolay kolay ağrıları aldırmam bu ciddi bişeye benziyor ve haklı çıktım:KK43:çok nadir olan benim başıma geldi dün kontrole geldim acil yatırdılar hastaneye çektiğim acıları anlatam şu anda hastanedeyim ve bir kaç gün kalacam ayaklarım infeksiyon kapmış ameliyat sırasında onları temizliyorlar anlıcağınız ayaklarımın derisin altını yikıyorlar.allah kimsenin başına vermesin.ben yinede doktorumu suçlamiyorum demek ki olacaktı çekeceğim varmış allahım bundan sonra acilarımı hafifletsın.kaldrabileceğim acidan fazlasını vermesin.napalım güzel bacaklarım olmuyacak belki ama kendi ayaklarımın üzerine basıyim kimseye muhtac olmadan onada şükür.

purunyum ben h.f.ye gittim bana 5bin dedi ama benim bacaklar zaten klın olduğu için pek fazla kalınlaştıramayız dedi.Çok abes olur dedi. benim de kalçadan alacakmış.
benim bacaklar parantez ama garip bi şekilde ortası boş değil o konuda şanslıyım galiba.doktor çok küçük bi yere yağ enjekte edecek sadece benimki aslında tamamen bacak inceltme galiba.ölçülerim normal sayılır aslında ama bileğimin arkasındaki ve dış yanlardaki yağlar orantısız dağıldığı için kalın görünüyomuş başka bi doktora muayene oldun mu?olmadıysan hemen karar verme bence.diğer doktorları da araştır derim.

Merhaba kızlar.ben sizlere demiştim kolay kolay ağrıları aldırmam bu ciddi bişeye benziyor ve haklı çıktım:KK43:çok nadir olan benim başıma geldi dün kontrole geldim acil yatırdılar hastaneye çektiğim acıları anlatam şu anda hastanedeyim ve bir kaç gün kalacam ayaklarım infeksiyon kapmış ameliyat sırasında onları temizliyorlar anlıcağınız ayaklarımın derisin altını yikıyorlar.allah kimsenin başına vermesin.ben yinede doktorumu suçlamiyorum demek ki olacaktı çekeceğim varmış allahım bundan sonra acilarımı hafifletsın.kaldrabileceğim acidan fazlasını vermesin.napalım güzel bacaklarım olmuyacak belki ama kendi ayaklarımın üzerine basıyim kimseye muhtac olmadan onada şükür.

canım çok geçmiş olsun.biran önce iyileş inş.en önemlisi sağlık.allah yardımcın olsun

özel albüm olduğu için önce arkadaş olarak eklemen lazım merak ettiklerini.. aah ah bankacılıkta da etek eksikliği fenadır di mi?

hem de nasıl fena...eğer bir de güzel bacaklı bir müdürün varsa ve onunla sürekli müşteri ziyaretine gidiyorsan....arkadaş olarak eklemeyi nasıl yapacağım.

ay canım benim yaa... aklıma takılmıştı zaten sabah da yazmıştım. tüh ya... peki ayaklarım diyorsun ayak mı bahsettiğin yoksa bacak mı tatlım? bacaklara koydukları yağı mı alıyorlar tam anlayamadım ben....

çok çok geçmiş olsun...

X