Bacak dolgusu yaptıran var mı?

hem de nasıl fena...eğer bir de güzel bacaklı bir müdürün varsa ve onunla sürekli müşteri ziyaretine gidiyorsan....arkadaş olarak eklemeyi nasıl yapacağım.

ben sana istek gönderdim o bildirilerinde görünür de sen kimi istersen adının üzerine tıkla. add as contact sanırım. ya da ekle der zaten. oraya tıklıyorsun.

dipukanın istanbuldaki doktoru m.k kim kızlar bilen var mı? özelden yazabilir misin dipuka?

Yağ konan yerler yani bacaklar.yagı aliyorlar ama onun üstündeki tabaka yağ ile deri arasındaki tabakayi yıkıyorlar.serum hortumlarını soktular deliklerden bir yandan ilacı gönderiyorlar diğer deliklerdende gönderdiklerı ilaç cıkıyor içini temizliyerek.doktorumu özelden yazamiyom özel msj yazma hakkım yok daha ama yinede söyliyim ben doktorda bulmuyom hatayi tamamen şansızlık.doktorum ilgileniyor her 10 dakikada geliyor yanıma ve bana güc veriyor dayanmam için.işte öyle kızlar

Son düzenleme:
Yağ konan yerler yani bacaklar.yagı aliyorlar ama onun üstündeki tabaka yağ ile deri arasındaki tabakayi yıkıyorlar.serum hortumlarını soktular deliklerden bir yandan ilacı gönderiyorlar diğer deliklerdende gönderdiklerı ilaç cıkıyor içini temizliyerek.doktorumu özelden yazamiyom özel msj yazma hakkım yok daha ama yinede söyliyim ben doktorda bulmuyom hatayi tamamen şansızlık.doktorum ilgileniyor her 10 dakikada geliyor yanıma ve bana güc veriyor dayanmam için.işte öyle kızlar

of yaa.. ne kadar üzüldüğümü bilsen... inan sen anlattıkça sanki benim bacaklarım acıyor gibi. ne zaman bitecekmiş bu kabus? ve sonuçta en başa mı döneceksin? iyileşince yenisini yapacak mı peki? şans evet ama biraz da bu ikinizin şanssızlığı bence. yani hem senin hem doktorunun. tabii ki ikiniz de böyle olsun istemezdiniz. de teselli olarak ne diyor yani hem onca para harcayıp hem onca sıkıntı yaşayıp hem de başa mı döneceksin? inan çok üzülüyorum ya...

ne diyeceğinide bilemiyor insan böyle bir durumda.allahtan kendini çok zorlayıp memlekete dönmemişsin.tez zamanda iyileşip normal hayatına dön inş:)) güzel haberlerini bekliyoruz

ne diyeceğinide bilemiyor insan böyle bir durumda.allahtan kendini çok zorlayıp memlekete dönmemişsin.tez zamanda iyileşip normal hayatına dön inş:)) güzel haberlerini bekliyoruz

ya evet bir de dönseymiş tekrar git gel olacaktı. daha zor olacaktı. inşallah hemen temizlenir de kurtulur ağrıdan.

çok çok geçmiş olsun...üffffff çektiğin sıkıntıya mı yanasın,harcadığın paraya mı yoksa hayallere mi??Ne diyeceğimi bilemedim..Her işte vardır bir hayır diyelim.Beterinden korusun Allah.

Emly sende iki yıldır düşünüp araştırıp anca yaptıranlardansın. özgürdüydün dimi. Noldu eski takım. Tekbenmiyim pandora sıkı üyeler nereye gitmiş.

Inanin bazen okumaya fırsatım oluyor ama yazmaya asla.şimdi nediyebilirimki ben dipukaya insan diyecek bişey bulamıyor en azından çaresi var bence bir an önce eski sağlığına kavusursun inşallah sadece biraz dayan geçecek.biliyorum moral bozukluğu var ama herşeyden önemlisi sağlığın varmı ötesi?sen giderken bize dostlarım diye yazmıştım dostların buraya seni sagliginla bekliyor bacaklarının her haliyle yeterki sağlığınla gel arkadaşım.

Emly sende iki yıldır düşünüp araştırıp anca yaptıranlardansın. özgürdüydün dimi. Noldu eski takım. Tekbenmiyim pandora sıkı üyeler nereye gitmiş.

yok ben özgürdü değilim ama doğru hatırlıyorsun değiştirmiştim rumuzumu ilk zamanlar. eski takımdan ara ara gelenler oluyor. bilgi veriyorlar. fotoğraf koyuyorlar. pandora hatırlamıyorum ama palmodoro vardı tekbenmiyim vardı. onları biliyorum. palmodoro yaptırdı ve memnundu birkaç ay önce. o istanbulda benim doktorumla aynı. zaten ben de palmodoro ve delphine'in resimlerini görüp ve o dönem benim şimdi gittiğim doktora giden ve paylaşan arkadaşların yorumları ile karar vermiştim. benim 3 ay olacak artık. senin doktorun kimdi?

Inanin bazen okumaya fırsatım oluyor ama yazmaya asla.şimdi nediyebilirimki ben dipukaya insan diyecek bişey bulamıyor en azından çaresi var bence bir an önce eski sağlığına kavusursun inşallah sadece biraz dayan geçecek.biliyorum moral bozukluğu var ama herşeyden önemlisi sağlığın varmı ötesi?sen giderken bize dostlarım diye yazmıştım dostların buraya seni sagliginla bekliyor bacaklarının her haliyle yeterki sağlığınla gel arkadaşım.

cennetz...neredesin yaaa... senin günün ne zamandı? nisan mıydı?

Merhaba kızlar.ben sizlere demiştim kolay kolay ağrıları aldırmam bu ciddi bişeye benziyor ve haklı çıktım:KK43:çok nadir olan benim başıma geldi dün kontrole geldim acil yatırdılar hastaneye çektiğim acıları anlatam şu anda hastanedeyim ve bir kaç gün kalacam ayaklarım infeksiyon kapmış ameliyat sırasında onları temizliyorlar anlıcağınız ayaklarımın derisin altını yikıyorlar.allah kimsenin başına vermesin.ben yinede doktorumu suçlamiyorum demek ki olacaktı çekeceğim varmış allahım bundan sonra acilarımı hafifletsın.kaldrabileceğim acidan fazlasını vermesin.napalım güzel bacaklarım olmuyacak belki ama kendi ayaklarımın üzerine basıyim kimseye muhtac olmadan onada şükür.

Çook geçmiş olsun umarım biran önce iyileşiğ evine dönersin. İnan çok üzüldüm. Ama olacağı vardı oldu deme bence ya doktorun suçu varsa? Maddi boyutunu geçtim çektiğin acı ne olacak. Bu işi hafife alma üstüne git doktorun hatası varsa da telafisini kendi yapsın ki herhalde bu temizleme işinden para almayacaktır. Ameliyat sırasında enfeksiyon kapması masum bir durum değil bence. Demek ki hijyene dikkat etmemişler yani suç onlarda.

Çook geçmiş olsun umarım biran önce iyileşiğ evine dönersin. İnan çok üzüldüm. Ama olacağı vardı oldu deme bence ya doktorun suçu varsa? Maddi boyutunu geçtim çektiğin acı ne olacak. Bu işi hafife alma üstüne git doktorun hatası varsa da telafisini kendi yapsın ki herhalde bu temizleme işinden para almayacaktır. Ameliyat sırasında enfeksiyon kapması masum bir durum değil bence. Demek ki hijyene dikkat etmemişler yani suç onlarda.

aslında ben de tam olarak bunu söylemeye çalışmıştım. irdelemek lazım.

inan çok üzüldüm. herşeyin en kötüsünü düşünüp teselli bulmak lazım.yinede şükredelim halimize inşallah biran evvel toparlanırsın.

çalışıyorum,bankacıyım.istanbuldayım.1 kere Cihantimur a gittim.kendisiyle görüşemedim.asistanlarından bir baktı.şu gün gel işlemi yapalım dedi.deli misin diyecektim demedim.bana sadece 1 dk.zaman ayırdı.

hoşgeldin arkadaşım aramıza.istanbulda olman büyük şans.istediğin doktorla istediğin zaman görüşebilirsin. forumdaki arkadaşlar gerçekten çok yardımcı oluyorlar,,takip etmeni öneririm.

bugün 3.günüm ve ağrılarım azaldı ama yinede tam geçmiş değil tabii.yürümemde yine problem var.diğer günlere kıyasla o da İyiye doğru gidiyor.
olan arkadaşlar yağ konulan yerler çok sert.sizinde öle miydi.kaç günden sonra yumuşamaya başlıyor.taş gibi resmen.oraları ovalamak mı gerekiyor

dünki msjın beni korkutmuştu ama şimdi bunu okuyunca yine ümitlendim.bana doktor 10 gün sonra işe gidersin demişti.umarım seninde on güne bişeyin kalmaz.

amylee mrb, sen ocakta olmuştun galiba ameliyatını.hala o çorabı kullanıyor musun? çorap nasıl birşey tayt gibi mi yoksa ayaklarda kapalı mı? izlerin ne alemde morluk fln kaldı mı?

amylee mrb, sen ocakta olmuştun galiba ameliyatını.hala o çorabı kullanıyor musun? çorap nasıl birşey tayt gibi mi yoksa ayaklarda kapalı mı? izlerin ne alemde morluk fln kaldı mı?

morluk namına hiçbir şey kalmadı. çorabı 21 gün kullanıp çıkardım. normal siyah külotlu çorap gibi ama medikal işte. düşük basınçlı çorap diyor doktorum. varis çorabı kesinlikle değil dedi. benim sadece kanül izleri var. onlar da sinek ısırığının az büyüğü. ocak sonu benim.
Allahıma şükür. biçim olarak iyi. ağrı sızı yok. zaten eskisi gibiyim. hiç olmamış gibi hissediyorum ama aralar dolu biraz o kadar. bir de diz içinden ve dıştan almış olması çok farkettirdi.

X