Badem göz estetiğiyle bilimsel güzel gözlere kavuşmak mümkün

Estetikport

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
206
14
33
Badem göz estetiği, Anadolu'da yaşayan kadınların karakteristik göz yapılarını kalıcı olarak bilimsel güzel göz oranlarına uygun bir şekilde yeniden oluşturmaktır.

Kadınlarımızın göz yapısının dış kenarı genellikle aşağı doğru düşüktür. Bu durum kadına olduğundan daha yaşlı, üzgün ve yorgun bir yüz ifadesi katar. Gözün dış kenarına çok kısa bir sürede yaptığımız mini bir müdahaleyle gözleri, bilimsel güzel göz tarifine uygun ölçülere kalıcı olarak getiriyoruz. Bilimsel güzel göz tarifi ise gözün dış köşesinin iç köşesine göre 4 derece daha yukarıda olmasıdır. Badem göz estetiğiyle her kadının arzuladığı canlı, etkileyici bakışlara ve bilimsel güzel göz yapısına kavuşan hastalarımız bir daha saçlarını şakaktan germeye ihtiyaç duymuyor, gözleri iri ve çekik gösteren makyaj zahmetine girmiyor.

Eki Görüntüle 932893

Eki Görüntüle 932896

Eki Görüntüle 932899

başarılar dileyrek size bir soru sormak istiyorum ,kalp rahatsızlığı olanlarada bu işlem uygulanabilirmi?

başarılar dileyrek size bir soru sormak istiyorum ,kalp rahatsızlığı olanlarada bu işlem uygulanabilirmi?

Selam Ajdamer,

Badem göz ameliyatı hızlı ve pratik bir işlemdir. Kalp rahatsızlığı badem göz ameliyatına engel oluşturmuyor. Başka sorularınız varsa, yanıtlamaktan memnuniyet duyarız..

Sağlıkla kalın,

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Selam Ajdamer,

Badem göz ameliyatı hızlı ve pratik bir işlemdir. Kalp rahatsızlığı badem göz ameliyatına engel oluşturmuyor. Başka sorularınız varsa, yanıtlamaktan memnuniyet duyarız..

Sağlıkla kalın,

ay inanmiyorum netde sizinle ilgili haberleri okudum tam ulasmaya calisiyordum burda buldum ...gerci yardimcilar galiba...

bilmiyorum nekadar böyle yardimci olabilir ...benim derdim sag göz kapagimda düsüklük olmasi, genelde aksamlari ortaya cikan bir sorun ,suanki doktorum tarafindn göz sagligi acisindan hicbir sorun yok denildi ama beni cok rahatsiz ediyor cünki cözüm bulunmadi ...acaba bu düsüklügü ortadan kaldirirmi badem göz estetigi ve bu islem icin 1 hafta yeterli olurmu ...ve randevu almam uzun sürermi ..

ay inanmiyorum netde sizinle ilgili haberleri okudum tam ulasmaya calisiyordum burda buldum ...gerci yardimcilar galiba...

bilmiyorum nekadar böyle yardimci olabilir ...benim derdim sag göz kapagimda düsüklük olmasi, genelde aksamlari ortaya cikan bir sorun ,suanki doktorum tarafindn göz sagligi acisindan hicbir sorun yok denildi ama beni cok rahatsiz ediyor cünki cözüm bulunmadi ...acaba bu düsüklügü ortadan kaldirirmi badem göz estetigi ve bu islem icin 1 hafta yeterli olurmu ...ve randevu almam uzun sürermi ..

Merhaba,

Sağ göz kapağınızdaki sarkmayı üst göz kapağı ameliyatıyla düzeltebiliriz. Badem göz işlemimizle birlikte rahatlıkla yapılabilir. Badem göz operasyonumuz tek başına göz kapağı sarkmasını düzeltmeye yönelik değil. 1 hafta yeterli. iki işlemin süresi ortalama 2 saat. Arzu ederseniz asistanım ile 0549 749 90 00 no'lu telefondan kendisiyle irtibata geçin. Her türlü yardımı memnuniyetle yapacaktır.

Görüşmek dileğiyle,

Merhaba,

Sağ göz kapağınızdaki sarkmayı üst göz kapağı ameliyatıyla düzeltebiliriz. Badem göz işlemimizle birlikte rahatlıkla yapılabilir. Badem göz operasyonumuz tek başına göz kapağı sarkmasını düzeltmeye yönelik değil. 1 hafta yeterli. iki işlemin süresi ortalama 2 saat. Arzu ederseniz asistanım ile 0549 749 90 00 no'lu telefondan kendisiyle irtibata geçin. Her türlü yardımı memnuniyetle yapacaktır.

Görüşmek dileğiyle,

Cevapiniz icin tesekkür ederim, hemen haftaya irtibata gecegim...

Merhaba,

Görüşmek dileğiyle,

peki tek göz kapağındaki sarkmayı düzelttirmek istersek amelilyat ne kadar sürüyor?

X