bademcik ameliyati kbb

nochance

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
128
-113
37
merhabalar,

yillarca bana cok cektirmis bademciklerimi artik 35 yasinda aldirmak istiyorum. ama ileri yaslarda ameliyatin daha zor oldugunu duydum. izmir-aydin cevresinde onerebileceginiz bir kbb uzmani var midir? ozel olsun istemiyorum acikcasi bekleyebilirim birkac ay. daha cok universite hastanesi ya da devlet hastanesi olsun istiyorum. cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Çok geçmiş olsun bnde sürekli bademcik enfeksiyonu geçiriyorum bogazm bir türlü iyileşmiyor antibiyotik bittikten hemn sonra tekrar başlıyor sizinde oylemiydi bademcik belirtileriniz nelerdi

yok benim o sekilde degil cocukken kotuydu ama su an mesela kis boyu surekli agriyor ve bademcik taslari var hissediyorum ve cikartamiyorum da. sanirim koku da yapiyorlar :KK43:

yok benim o sekilde degil cocukken kotuydu ama su an mesela kis boyu surekli agriyor ve bademcik taslari var hissediyorum ve cikartamiyorum da. sanirim koku da yapiyorlar :KK43:
Bnmde çocukken çok kötüydü nefessiz kalıyordum doktor 7 yaşına girdikten sonra ameliyat demişti ama 7 yaşıma girdikten sonra artık bademcik sorunu yaşamadım bu kaç aydır tekrar öyle geniz eti de var bnde bnde boynumun her iki tarafında ağrı hissediyorum ağzımı açtığımda beyaz taşları da görüyorum acilde ki doktor bana dedi ki ameliyat öneriyorum cnku bir süre sonra ciğere iniyormuş

Yegenim oldu 7 yasinda . acilen İkinci kez ameliyat olmak zorunda kaldi .Onlarda cocuk oldugu icin boyle oldugunu dusundu. Yetiskinde daha zor olur mu bu yuzden bilemedim. Ama iyi arastirin doktorunuzu.

Çok geçmiş olsun bnde sürekli bademcik enfeksiyonu geçiriyorum bogazm bir türlü iyileşmiyor antibiyotik bittikten hemn sonra tekrar başlıyor sizinde oylemiydi bademcik belirtileriniz nelerdi
Anyibiyotikle bogaz iyilesmiyor .benim oglumda cok hastslsniyor acsyipde atesleniyor .gecen gun antibiyotik bitrli bir hafta olmus tekraf badladi ates oksuruk kovsmsn olmus artik dedigjmi yapacaksin kavga kiyamet geleneksel yontemler ki ben hrp kendime buyukogluma denerim .
1 sb suya 1 cay kasi kayatuzu koyun karistirin bunu genzinize iyice crkeceksiniz ve bogaz gargarasi yapilicak gunde en az 5.6.7 kez sonra kusburnu ihlamur zencefil zerdecal bal karisimli icecdginiz en az 1 buyul bardak ve gunde 3 kere .birde bunu deneyin ve sonucu yazin

Anyibiyotikle bogaz iyilesmiyor .benim oglumda cok hastslsniyor acsyipde atesleniyor .gecen gun antibiyotik bitrli bir hafta olmus tekraf badladi ates oksuruk kovsmsn olmus artik dedigjmi yapacaksin kavga kiyamet geleneksel yontemler ki ben hrp kendime buyukogluma denerim 1 sb suya 1 cay kasi kayatuzu koyun karistirin bunu genzinize iyice crkeceksiniz ve bogaz gargarasi yapilicak gunde en az 5.6.7 kez sonra kusburnu ihlamur zencefil zerdecal bal karisimli icecdginiz en az 1 buyul bardak ve gunde 3 kere .birde bunu deneyin ve sonucu yazin
Allah sizden razı olsun kesinlikle deneyeeceğim cnku mahf ediyor beni 1 su bardağının tamamını mi burnuma çekeceğim

Allah sizden razı olsun kesinlikle deneyeeceğim cnku mahf ediyor beni 1 su bardağının tamamını mi burnuma çekeceğim
Banyoda dursun gun icerisinde gidip gelin cekin genzinize kadar.bogazinizada gargara yapin.iki gune hafifliyecek insallah.oglum okadar inat ediyordu ki gecenlerde 600 luk antibiyotigi icti bir hafta iyi baktik gene kocaman sismis atesli gene oksuruyor.kavga dovus yaptirdim.tabi bitki cayinids icirdim .iki hune indi o bile kabul etti iyi oldugunu sukur simdi iyi.buyugu basladi simdide onada yaptim adini bombastik koydum cayin😊oda icmedi oksurup duruyor .yarin zorla icirip gargara yaptiricam artik.ben cok sukur bin sukur yillardir bu sekilde bogazima hic ilac kullanmadan geciriyirum sistigi zaman.alistirmak lazim bunyeyi yoksa ilaclarla duzelmiyor

Banyoda dursun gun icerisinde gidip gelin cekin genzinize kadar.bogazinizada gargara yapin.iki gune hafifliyecek insallah.oglum okadar inat ediyordu ki gecenlerde 600 luk antibiyotigi icti bir hafta iyi baktik gene kocaman sismis atesli gene oksuruyor.kavga dovus yaptirdim.tabi bitki cayinids icirdim .iki hune indi o bile kabul etti iyi oldugunu sukur simdi iyi.buyugu basladi simdide onada yaptim adini bombastik koydum cayin😊oda icmedi oksurup duruyor .yarin zorla icirip gargara yaptiricam artik.ben cok sukur bin sukur yillardir bu sekilde bogazima hic ilac kullanmadan geciriyirum sistigi zaman.alistirmak lazim bunyeyi yoksa ilaclarla duzelmiyor
Sizede çok geçmiş olsun Allah razı olsun sizden bugün hemen başlayacağım doğal yollarla iyileşmek çok güzel ve sağlık açısında çok iyi

X